Дискусия:Комикс 8

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 24.3.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. dnids

    dnids Младши експерт




    да те попита пак да го обясниш че маи не те разбрах ако го активирам в последния час се удалжава повече времето на бонуса ли
     
  2. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    от сандъка с 500 инструмента нито един резервоар8)
     
  3. Здравей, удължава се с едно и също време, без значение кога ще използваш пинки пая.
    Не се пресмята върху оставащото време, а върху основното време на дадения продукт.
    (При положение, че не е използван друг пинки пай за удължаване на времето на същия продукт.)


    Аз имах късмет за цял 1 бр.
     
  4. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    xDчестито
     
  5. Е, нали капка по капка вир ставало, все ще се съберат достатъчно някой ден ;). Щом с клечките и тенджерите се справих и с това ще се справя. Пък когато - тогава. Важното е игра да става.
     
  6. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Преди 1 час ми изтече времето на първата задача и резултата е 488 бр. инструменти (в които имаше 1 бр. резервоар ( :eek: още не мога да повярвам)), 4 бр. купон за техника и 1 миши обор (и с него станаха 5 бр. в инвентара). :)
    Успех на всички с евента! :)
     
    Valkaaa76 харесва това.
  7. daniandd

    daniandd Кандидат за признание

    от къде да ги взема фалшивите мустаци:(
     
  8. Привет, трябва да си ги произведеш в Мустакарница, а нея ще си построиш в Работилницата в града, за което ти е необходим гребен от 2-ра задача на куеста и още няколко стандартни инструмента.
     
  9. daniandd

    daniandd Кандидат за признание

    съжалявам за неудобството но недоглеждането е от моя страна
    има ги
     
  10. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Аз завърших цялата за дача и ми даде 1 резервоар,май на всички дава по 1 брой,ако има някой повече да се похвали:)
     
  11. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Аз завърших цялата задача, резервоар НЯМА, не че много ми трябва, но защо ли се получава така?
    И кино няма при мен>:(, за него ме е яд:mad::mad::mad:.
     
    FrozenKiss харесва това.
  12. YanaNed

    YanaNed Стажант

    Само да попитам ,след втората задача си вземам гребените и си построявам ...Кукувичарник....а пишеше ,че е Мустакарница!От сутринта зареждам и нищо...какво произвеждам?!?!
     
  13. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач



    И при мен е така, нито един резервоар от 500-те инструменти и киното замръкна.... стига толкова ще вземем много да се облажим xDxDxD
     
  14. raycheva75

    raycheva75 Младши експерт

    Аз като нова да попитам тези резервоари за какво служат, гледам че са достъпни от 66 ниво.
    Аз от инструментите взех един.
     
  15. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    хМ, ТРЯБВА, да е мустакарница нали уж за следващата задача трябват фалшиви мустаци, само дето някой пак си е гледал....като са писали инфото :
    ПроизводствоПродуктТООт ниво:ВремеДопълнителна
    информация:
    След евента:
    [​IMG]
    Мустакарница
    (строи се в работилницата,
    предава се в 5 задача на евента)
    [​IMG]
    1 х Фалшиви мустаци
    (необходими за
    4 задача на евента)
    А Аз до дколкото виждам ми иска 10 в 3та задача и 16 мустака в 4-та ?
    к'во стана пак ?
     
  16. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    построил/а си мустакарница. Слагай оборите на полето и ги зареди, за да произведеш фалшиви мустаци. 10 броя ти трябват за следващата задача. Можеш да ползваш и някои мармалади или валентинска саксия, за да скъсиш времето на производствата.
     
  17. tqnko01

    tqnko01 Стажант

    И аз построих с гребените кукувичарник,а сега как да произведа фалшиви мустаци?
     
  18. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    резервоарите са необходими за производствата на лепило /от хамелеоните/
     
  19. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    гребените се ползват за построяване на Мустакарница:
    mustaci.png
     
  20. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Кукувичарника е награда и произвежда кукувички, излизат яйца, МУСТАКАРНИЦАТА е в менюто,при оборите, разгледай по-добре, ще ги откриеш, и аз се заблудих така:oops:.
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.