Дискусия:Комикс 8

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 24.3.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Аз искам да попитам, тъй като при мен не излиза никаква картинка - тази мъничка изненада в края оцветявка ли е или играчка от типа "направи си сам"? o_O

    [​IMG]
     
  2. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Най-вероятно нещо подобно.
     
  3. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    То винаги изненадата на края е поредната глупост
     
  4. nikialli

    nikialli Прохождащ

    Ябълково-тиквичковия пай може ли да се използва за 1 задача.
     
  5. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Да може, ползването дори му е желателно, та да хванеш точките за време.
     
  6. nikialli

    nikialli Прохождащ

    Благораря ,за точките се интересувах.
     
  7. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Великденски мармалад, ябълково - тиквичков пай и кекс от моркови ще са в голяма помощ за точките за време. Ябълково - морковеното чатни пък си е направо задължително, та да събереш хилядите бройки растение. В общи линии това е всичко дето да си хапваме, в предвид слотовете, с които разполагаме.
     
  8. nikialli

    nikialli Прохождащ

    Мармалад от рози и пролетен венец също дават повече то.
     
  9. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Мармалада от рози заема златен слот, а дава само 20% ТО, така че, предпочитам лично или великденски с пая, или пролетния с пая на златните слотове. Мое лично мнение де, не искам да се налагам на никой. Пая да не забравяме, дава 60% ТО.
     
    staneli и Kalina_A харесват това.
  10. staneli

    staneli Старши болярин

    Кралят на кестените ще влияе ли върху новите растения, засадени на Бахамарама?
     
  11. Привет, не, не са тропически растения.
     
  12. ani1976

    ani1976 Подрастващ автор

    Здравейте! Някой случайно да е изчислил на колко малки полета трябва да се засее кубична диня за да се изкарат тези точки.Моля споделете
     
  13. снукърʁбг

    снукърʁбг Стажант

    Аз на плодни ще сея с мими тор, да съм сиг, ще изкарам точките от първото обиране
     
  14. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Аз лично, махам всичко от полетата, оставям и на четирите полета само малките поленца, ям си занаятите, но от там нататък е строго индивидуално, кой какви цъкалки за точки има.
     
  15. Привет, индивидуално е. Зависи кой с какви домашни любимци за +% точки разполага, какви продукти от занаятите за +% то ще използва, има ли отворена руна на дървото за +% то и т.н.
    Използвай по възможност ябълково-тиквичков пай, великденски мармалад или пролетен венец, морковено кексче. И имай предвид, че кубичната тиква ще донесе повече точки опит. Според мен вариантът е през нощта да е посята кубична диня. Сутринта се стартира задачата със всички възможни бонуси, обира се динята и след това се сее кубична тиква.


    П.П. Към тези, които не са си изпълнили куеста Изложение - кукувиците са на пазара, евтини са, сега е момента да си увеличите % на купата.
     
    Последно редактирано от модератора: 25.3.15
    MARV3000 и [[Fermerkaa]] харесват това.
  16. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Благодаря за съвета, Каприкорн. :):):)
    Не се бях сетила.
    Сега ми остават "само" близо 5 милиона за 30% купа. ;)
     
    MARV3000 харесва това.
  17. metalABV.bg

    metalABV.bg Активен автор

    Благодаря!
     
  18. desi232

    desi232 Посланик

    а за първата задача само от растенията от събитието се събират точките или може и от другите растения
     
  19. Привет, само точките от растенията на събитието участват в 1-ва зачада.
     
  20. desi232

    desi232 Посланик

    мерси
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.