Дискусия:Комикс 8

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 24.3.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. milena7004

    milena7004 Експерт

    Много благодаря на всички които ми помогнаха ! За съжаление не завърших куеста но както е и в живота " невинаги получаваме това което искаме"!
     
  2. NUSHKA74

    NUSHKA74 Прохождащ

    Здравейте искам да попитам каква е изненадата като завършим куеста защото при мен няма изненеда дори и малка
    И в края на събитието има мъничка изненада за вас..
     
  3. NUSHKA74

    NUSHKA74 Прохождащ

    Голяма изненада нямам думи.Благодаря за отговора.
     
  4. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Лично за мен изненадата ми не е от куестът а че толкова хора още се ловят на въдицата на БП че ще има нещо по различно от картинки за оцветяване накрая :)..........както неведнъж съм писал разчитат на реални пари а дават детски награди,и ако това не е против всяка логика здраве му кажете :)
     
    FrozenKiss, cecka66, Мариана07 и още 1 човек харесват това.
  5. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Нали знаеш, НАДЕЖДАТА умира последнаxD,откъде да знае човек, че БП не са решили наистина да ни изненадат с някоя вълча пещера или кивиxDxDxD.
    МЕЧТИ, ТЕ ПОНЕ СА БЕЗПЛАТНИxD:p.
     
  6. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    вместо да дадат информация за новият евент утре , те седнали глупости да правят, ама що ли се учудваме .......и продължаваме да очакваме нещо умно
     
    FrozenKiss харесва това.
  7. cecka66

    cecka66 Прохождащ

    Знам, че БП обичат да ни затрупват с едни и същи обори и затова реших, че е първоаприлска шега когато тази сутрин освен редовните котки изкочи КИВИ :D
     
    krassimira и FrozenKiss харесват това.
  8. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Днес проверявай от време на време, да не вземе да изчезнеxD, знае ли човек, все пак е 01.04:p.
    Да ти е честито, късмет си е да ти се падне такъв обор:music:.
     
    cecka66 харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.