Дискусия:Комикс 8

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 24.3.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Jeri-yo

    Jeri-yo Прохождащ

    Защо не пуснат падащите предмети, да се продават на пазара , ТАКА ЩЕ можем да помогнем на повече хора
     
  2. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Проблемът само на една ферма ли е,ами освен като последен вариант да отидеш да ти развалят магия,сигурно завистливи фермери(или обиден админ)са ти спретнали някоя :D :D :D
     
    [[Fermerkaa]] и FrozenKiss харесват това.
  3. pipeto7

    pipeto7 Стажант

    Мн моля помогнете с чашки,връщам жеста!
     
  4. nikineli

    nikineli Стажант

    Започнах нова работа и втори евент не успявам да завърша.Няма време.Успех!
     
  5. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Ако ги пуснат на пазара, няма да има нужда да помагаме, те сами ще си ги купятxD, а и самият куест няма да е същия, няма да я има тръпкатаxDxDxD, няма как да те накарат да си купиш кошнички.
     
  6. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Да има как да да направят ,че всичките да купуваме тези кошици:cry::cry::cry:
     
    черешка харесва това.
  7. ivi7o0o_99

    ivi7o0o_99 Прохождащ

    Много моля,ако някой може да помогне с малко чашки,че нещо няма да мога да ги събера.:):):):):)Предварително благодаря!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  8. SofiiskiSelianin

    SofiiskiSelianin Прохождащ

    КОЛЕГИ ФЕРМЕРИ,МОГО МОЛЯ ЗА ПОМОЩ С ЧАШИТЕ,садя от 14 часовите растени,а излязоха 80 чаши от всички полета.благодаря предварително на помагащите с гадните чаши-.-:p
     
  9. mimenceto1978

    mimenceto1978 Подрастващ автор

    търся помощ за чаши! Моля помагайте
     
  10. Tayra_Ferone

    Tayra_Ferone Стажант

    Останаха ми 30 чаши да събера само, моля за помощ, колеги..
     
  11. gadost

    gadost Подрастващ автор

    И аз МОЛЯ за помощ за чаши !!! Остават ми 50 броя ! Много Ви моля !
     
  12. черешка

    черешка Старши болярин

    Е, да де, ама нали трябват пари за тях.... o_O
     
  13. baiete

    baiete Болярин

    Моето наблюдение е ,че колкото е по висок % на руната с купите толкова повече изкачат предмети . Моя съвет е кой колкото може да я качва . Аз съм на 30% и имам 200 бр. горница . Жалко ,че не могат да се подаряват :cry:
     
    Zlobara харесва това.
  14. rudo_bobi

    rudo_bobi Подрастващ автор

    как се изпращат чаши на хора, който не са в листата за приятели?
    остават ми 2 полета за бране и 151 липсващи чаши...съмнявам се да успея. от оборите получих киви и щраусарник.прекрасно просто ;)
     
  15. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Проблема беше на 20 ферми, сега е само на една, па и коя точно. Не можа да иде някъде другаде да му се не знае, иде ми да се гръмна в дадени моменти, мани другото, ма си се съобразява, точно когато започна да обирам сови врани и там подобни се почва, приключва в момента, в който съм овършала фермата с хиляди мъки и от там нататък преминаването от поле в поле и всичко останало върви кат песен. Днес ще си купя нова мишка за компа, вече започвам да мисля, че в тях ми е проблема, макар да няма логика в това, ще го пробвам и този вариант, само това не съм сменила и ремонтирала, макар телефона да няма мишка - ма на, знае ли човек.
     
    Последна редакция: 31.3.15
  16. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    пиши писмо от пощата в града и ги добави като приятели
     
  17. baiete

    baiete Болярин

    Ако имаш свободни подаръци пишеш на който искаш ЛС добавяш го в бъди листата и пращаш ;)
     
  18. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    проблема не е при теб и при мен беше така:cry:екипа знае много добре,че това е от бавната им игра 8)сееш просо, защото то се намира точно под бутона за посяване и ти ти докато се мъчиш да посееш натискаш и просото без да го виждаш, но играта отчита действията със закъснение:)
    пп тоз проблем не е от сега, много пъти се е писало файда няма8)
     
    Последна редакция: 31.3.15
  19. d_4545

    d_4545 Прохождащ

    Здравейте,моля за малко чаши,не ми стигат 19 бр. Благодаря предварително!
     
  20. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    И на мен ми се е случвало, но се чудех как по-ясно да го обясня. Понякога сървърите много бавно отчитат действията. Но за сметка на това, понякога ако обера, но се сетя, че съм забравила да включа някоя екстра (небесен ред, манджа и т.н.) и рестартирам браузера веднага след брането се оказва, че тогава сървърите са реагирали много бързо и полето е обрано.
     
    tutifruti9 харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.