Дискусия:Комикс 8

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 24.3.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. mimenceto1978

    mimenceto1978 Подрастващ автор

    Много е нечестно с тия падащи предмети, пънах се, пънах, сях, направих всички растения и всичко необходимо за да изпълня задачата, но уви, с тия чаши не успях да се справя. Много е неприятно това, като се вижда, че някой изпълнява задачите, защо не се пускат повече падащи предмети....?


    защо не промените това с падащите предмети. Като виждате, че другите неща са направени, пуснете и предметите, например в текущата задача-чаши...Всичко друго ми е готово, но уви чаши няма......
     
  2. gugutkata.65

    gugutkata.65 Стажант

    Не знам дали съм късметлийка? Май по скоро ДА. Обор за къртици и червен за хамелеони :):D
     
  3. [gabi]04

    [gabi]04 Младши експерт

    паднаха ми се:лисици и таралеж :(
     
  4. rudo_bobi

    rudo_bobi Подрастващ автор

    не ми достигат 195 броя чаши, няма да откажа малко помощ
     
  5. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    И на мен ми трябват още 100 чаши, по - точно 80, като си изключа подаръците, но все си мисля, че ще ги събера за оставащото време, боцнах на едно поле карамфили, на едно рози, на острова след ямс компира ще бодна кактуси, и след половин час, ще заредя още едно с рози, та даже мисля, че ще ги и мина нужните чашки още сутринта, без да е нужно да чакам карамфилите.
     
    черешка и Valkaaa76 харесват това.
  6. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Най-много изскачащи предмети получих от праз и броколи.
     
    черешка и tutifruti9 харесват това.
  7. черешка

    черешка Старши болярин

    А на теб оправиха ли ти играта ? :)
     
  8. trol4o1

    trol4o1 Стажант

    И на мен ми остават да събера около 80 чаши. Насадила съм карамфили и кафе на Бахама. Преди малко обрах рози от трите полета и кафе на Бахама и с изядени ябълково-тиквеничков и кекс от моркови ми отпусна само 57 чаши!!! Съмнявам се да събера 80-те чаши от карамфилите
     
    черешка харесва това.
  9. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    От едно обиране на полетата, засети с карамфил и на острова с кактус събрах всички чаши(около 70бр.),които ми оставаха, че и 10бр. отгоре. Куеста е приключен, а изненадата е една от всичките тъпотии!
     
    [[Fermerkaa]] и черешка харесват това.
  10. черешка

    черешка Старши болярин

    При всеки е различно, но аз лично от кактус събирам добри бройки, както и от карфиол, ръж, праз - тези видове растения...успехче!
    Аз лично с карамфили и рози събирам по-малко отколкото от карфиол и всички там дългички видове. :)
     
    trol4o1 харесва това.
  11. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Не са я оправили, благодаря, че питаш. Боря се още, колко зор виждам, не мога да опиша. Ма тъй де, надявам се да ми обърнат внимание у немско, щото да ме карат 4-ри различни компютъра, доставчици и браузъри да сменям е меко казано доста несериозно. Ето вече втори път садя просо на едното поле, без да знам как става това. Та аз може да искам да засадя рози, ма на, каквото се боцне само, това ще е, аз само мога да поливам, па недай си боже да проверя, колко време му остава до бране, автоматично отива супер торта.

    Ще ги събереш, не се притеснявай. Има достатъчно време, а и карамфилите пускат доста бройки.
     
    Последна редакция: 30.3.15
    trol4o1 харесва това.
  12. черешка

    черешка Старши болярин

    tutifruti9,
    Хм....как може.... на съпорт ли предаде проблема ?
    Ако трябва на немски нещо да се напише, мога да преведа...от доста пъти виждам оплакванията ти и чак се ядосах, че проблема не е решен! Това направо е ненормално! Извини ме, ако с нещо съм те притеснила, просто ми направи впечатление, че това не се решава!
     
    tutifruti9 харесва това.
  13. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Няма смисъл, според мен. Аз от доста време съм с този проблем, те мислят, че проблема е при мен. Играя през хром и експолер на лаптопите - 2 в нас и 1 служебен, през телефона, съответно за тях всичко е вред, ма на. Може да има нещо, което да не могат да хванат, знае ли човек. Пак ще си давам личния топ на доктор, и този на детето, ма силно се съмнявам, че има какво още да се направи по тях. За телефона няма да коментирам, че доста срам брах, като го занесох на ремонт, а реално нищо му нямаше.
     
    черешка харесва това.
  14. черешка

    черешка Старши болярин

    Разбирам...ужас!!! Само ти ли си така? Ми и аз играя от хрома, няма проблеми, но някой път се случват. Играта е доста капризна. Чудно!!! ....
    А пробва ли да пуснеш играта си от компютърна зала ?
     
    tutifruti9 харесва това.
  15. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    :oops::oops: За това не съм се сетила, ма прибирайки се от работа, преди да запретна ръкави пред печката, може и в компютърна зала да се пробвам някой ден. Тогава и мъжа ми, ще вземе мен да ремонтира, зарад играта. xDxD
     
    -helixme4o-, FrozenKiss и черешка харесват това.
  16. milena7004

    milena7004 Експерт

    Съседи ,моля за малко помощ ! На мен също не ми достигат 75 чаши.
     
  17. Tayra_Ferone

    Tayra_Ferone Стажант

    Малко помощ не бих отказала - проклетите чаши не стигат.. :(
    И при предния евент пак така беше - не успях да го завърша заради падащите.. :(
     
  18. ivan4ik

    ivan4ik Стажант

    Аз този път се отнесох несериозно към евента, и няма да ми достигнат с малко чашите. Ако някой има на сърце, моля за помощ. Благодаря
     
  19. черешка

    черешка Старши болярин

    :cry::cry::cry: Ох, това е вече сериозен проблем!
     
    tutifruti9 харесва това.
  20. pipeto7

    pipeto7 Стажант

    Промяната в часовото време няма ли да повлияе на таймера?
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.