Дискусия: Книгите на Ерла

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 23.5.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Книгите на Ерла

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятно забавление!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. ka-linka

    ka-linka Пазител

    28 успешно приключени задачи + останалите с по 5 монети, за да се вземат реда и цъкалките. Тъкмо се бях наканила да играя само за точките от сезона и Пиколото и .... греда. Ще събирам растения и ще чакам за схемите на придвижване.
     
    koteto9, beti06, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  3. buba62

    buba62 Главен болярин

    Играя, тази мини игра ме забавлява. Цел са ми сандъкът Пиколо, ЛГ, точките за сезона и редът, въпреки че не е нищо особено.
    Забелязахте ли, че предния път са трябвали повече растения и изскачащи за 1 игра? Че сега малко са ги намалили?
    Приятна вечер, фермери!
     
    Bamze харесва това.
  4. *ПчеличкатаМая*

    *ПчеличкатаМая* Подрастващ автор

    Не знам дали е само при мен ,но играта е страшно бавна - е писнами ,с това събитие приключих.Успех на останалите.
     
    stanimiriliev, kakata13, -iliana7- и още 1 човек харесват това.
  5. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Играта беше мнооого бавна в началото на събитието, познато :sleepy:, но се оправи бързо. Установих, че за разлика от предишния път, сега нивата са изпълняват с взимане на допълнителната награда в рамките на редовното време, поне до 21-тото, което съм стигнала. Успех на всички играещи! :)

    П.П.
    Помощ от немският форум за по-трудните нива:
    https://board-de.farmerama.com/threads/feedback-gesprächsrunde-zum-event-orlas-bücher.116519/, пост#3.
     
    Последна редакция: 25.5.23
    Bamze, .TAINNA., -iliana7- и още 1 човек харесват това.
  6. Bamze

    Bamze Болярин

    Имам питанка - ако не успея да изиграя играта за максимума от 20 монети със звезда, а за 5 - мога ли да повтора нивото и да опитам да го изиграя за 20 монети? Ще ми позволи ли да спечеля 20 монети?
     
  7. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Благодаря, много ми помогна. Но зациклих на 25. Още няма нищо в немския форум. Още малко помощ, може ли?
     
    Bamze харесва това.
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, да, можеш. Приятна вечер!
     
    Bamze харесва това.
  9. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Моля. :) При мен съм го изиграла, но не мога да ти кажа как, не помня. :( Проверявай при немците. При предишното такова събитие и при руснаците имаше, но за сега там няма подсказки. И аз зациклих, но на 33-то ниво и чакам помощ, проверявайки в тези два форума. Успех!
     
    .TAINNA., лудакрава1 и Bamze харесват това.
  10. Bamze

    Bamze Болярин

    Благодаря, Муши! :)
     
    mushnu4ka харесва това.
  11. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Гледам даже и унгарците, но явно във форумите преписват един от друг. Едни и същи комбинации са записани. Нямаме ли акаунт там да попитаме във форумите?
    Обратна връзка - книгите на Bubó - eventchat| Страница 7 | Фармерама EN (farmerama.com)
     
  12. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Сменяш езика на фермата например на унгарски, влизаш в играта, логваш се в унгарския форум и пишеш. Не ти трябва друг акаунт.;)
     
    .TAINNA., лудакрава1 и -niksan- харесват това.
  13. siniger12

    siniger12 Стажант

  14. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Приключих с помощта от немския форум. Всички допълнителни награди са взети. Няколко игри нарочно ги затварях, за да взема наградата от по 5 монети и да изкупя магазина. Успех на всички играещи!

    И при немците ги има:
    https://board-de.farmerama.com/threads/feedback-gesprächsrunde-zum-event-orlas-bücher.116519/, пост#3
     
    Последна редакция: 26.5.23
    .TAINNA. харесва това.
  15. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    И при немците ги има:
    https://board-de.farmerama.com/threads/feedback-gesprächsrunde-zum-event-orlas-bücher.116519/, пост#3[/QUOTE]

    Браво на теб :) Снощи четейки се замислих точно за нарочното затваряне. Ще опитам да влизам, да снимам комбинацията, затварям да взема 5 монети и със снимката разигравам на лист с молив, докато ми се получи. Някой при немците май написа, че така разиграва. Ще направя така за комбинациите, които не са описани. Дано успея. Каквото мога ще направя и после ще се връщам, ако намеря решение за неизиграните до край игри.

    xD а унгарец даваш ли ми? да пише на унгарски вместо мен или трябва да изкарам бърз курс по унгарски със сънно обучение? xD Може да опитам в руски или английски форум. Немски не знам ;)
    Благодаря обаче за скъпоценните съвети и за помощта :)
     
  16. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Игрите, които не са описани, се изиграват от раз във времето без удължаване, т.е. по-лесни са - като 37-ма. В немския форум има и снимки на началните екрани на нивата, които са затруднили играчите, можеш да ги вземеш от там. Според мен по-добре е да удължиш времето, отколкото да повтаряш ниво. Удължаването е 1 лампа на банкера, а повторението - 2. :)

    Унгарец няма как да ти дам xD , но има Google преводач за всички езици ;).
     
    Последна редакция: 26.5.23
    .TAINNA. харесва това.
  17. Mermaid

    Mermaid Обитател

    20 монети ,без основната награда се получават, без значение колко време преценяваш и разиграваш схемата,после повтарям по желание само за самата награда , но не записвах за съжаление.
     
    .TAINNA. харесва това.
  18. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    [/QUOTE] Унгарец няма как да ти дам xD , но има Google преводач за всички езици ;).[/QUOTE]

    xD шегувам се, разбира се с преводача е лесно, само дето понякога превежда смешно и малко неразбираемо за отсрещната страна особено в английския. Имат прав словоред. Ако е по българския начин, се получава друг смисъл :)
    Успях с 25, ето малко помощ за всички:
    [​IMG] това е начален екран
    1-2, 1-2, 1-2, 3-1, 3-2, 4-3, 4-1 и натам е лесно. Не успях да запиша. Важно е началото, това, което записах до тук.
    Сега цикля на 32. При немците е оплескано. Снимах и ще го мисля.
     
    Последна редакция: 26.5.23
  19. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Унгарец няма как да ти дам xD , но има Google преводач за всички езици ;).[/QUOTE]

    xD шегувам се, разбира се с преводача е лесно, само дето понякога превежда смешно и малко неразбираемо за отсрещната страна особено в английския. Имат прав словоред. Ако е по българския начин, се получава друг смисъл :)
    Успях с 25, ето малко помощ за всички:
    [​IMG] това е начален екран
    1-2, 1-2, 1-2, 3-1, 3-2, 4-3, 4-1 и натам е лесно. Не успях да запиша. Важно е началото, това, което записах до тук.
    Сега цикля на 32. При немците е оплескано. Снимах и ще го мисля.[/QUOTE]

    Игра 32:
    1-8, 2-8, 3-8, 3x 3-9, 1-3, 6-1, 2x 6-9, 2-6, 2x 1-2, 1-8, 4-1, 4-6, 4-3, 4-1, 4-8, 3x 2-4, 2-3, 2x 5-2, 7-2, 5-6, 5-4, 7-4, 5-2, 4x 6-5, 6-1, 7-5, 7-3, 7-1
     
    .TAINNA. харесва това.
  20. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    край:oops:всичко на фул, зор видях с полето с 16 с храна:cry:артък 80 монети
     
    .TAINNA. харесва това.