Дискусия: Каравана на мистериите

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 3.8.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ivanzac

    ivanzac Подрастващ автор

    И при мен не се активира.
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Поне скорпионите се появиха в червената кошница.
    Но руната още не се активира.
     
    .TAINNA. и лудакрава1 харесват това.
  3. ivanzac

    ivanzac Подрастващ автор

    И парфюмите вече са пецакани. При всяко залагане трябва ги маркираме и ако прескочиш 2 часа чакаш за селекция.
     
  4. ралицаник

    ралицаник Напреднал

    проблемът с парфюмите започна от предходни селекции и при мен,много досадно и необяснимо защо се случва
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    аз ще чакам да ги оправят и, ако може да пуснат намалението. Не ми се дават 2 манджи за 1 селекция :)
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  6. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Сядам край теб да си бърборкаме сладко и да чакам и аз. Поне бум на бебоци, ако не им се откъсне от сърцето намаления, но при това прецакване на много играчи днес, намалението ще е справедливо решение.
     
  7. gu6i

    gu6i Стажант

    id7148242 и от къде да ги намеря оборите със скорпиони моля
     
  8. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    По принцип могат да се купят от червената кошница от фермата, но при някои играчи ги няма.
     
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    И след излизане от играта, рестартиране на устройството с което играеш и пак логване в играта ли не ги откриваш в менюто за закупуване на обори (т.нар. червена кошница)?
    Известен бил проблемът, работело се по отстраняването му.
     
    Последна редакция: 4.8.21
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Не се влиза, като влезеш не можеш да се разходиш из фермата, дървото все още не дава скорпиона, от ден на ден, все по-зле:mad:, докога ли???
     
    dedoto харесва това.
  11. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Скорпиона от дървото го взех току що.Опитай
     
  12. StOqNcHyYy23

    StOqNcHyYy23 Младши експерт

    Ами аз приключих с евента остана сега да събирам скорпиончета и да ги кътам за евентуален бейби бум :) събрал съм около 400 ! До утре сутринта ще са станали към 800 !!
     
    Bamze харесва това.
  13. Bamze

    Bamze Болярин

    И аз виждам финала, останаха ми последни скорпиони за предаване за редчето!
    Утре се надявам да финиширам!:):):)
     
    StOqNcHyYy23 харесва това.
  14. petruhka

    petruhka Подрастващ автор

    При развъждане на членестоноги 35 лилави значки изчезнаха и не се визуализираха в евента!!! Къде отидоха мили модератори? Моля за проверка!!! Аман от бъгове!
    petruhkaID: 15377557

    при мен дървото още не дава скорпиона, плюс изчезналите значки
     
  15. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Проверката показва налични 35 значки за членестоноги.
    Но също показва, че си стигнал/а до изпълнението на предпоследната задача, за която са необходими 35 значки за риби.
     
  16. petruhka

    petruhka Подрастващ автор

    Явно аз не съм наред :(
     
    mushnu4ka харесва това.
  17. buba62

    buba62 Главен болярин

    Забавих началото на отглеждането на скорпиони, храната им се мели бавно :cry:, а не ми се дават лг за мелене.
    Но пак съм "в график", утре и в събота ще бера скорпиони, а в неделя ще селектирам и ще изиграя и билките, за да се възползвам от всички бонуси за селектирането и за повечето растения.
    Приятна вечер и успешни фермерски и реални занимания!
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  18. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    На всеки може да се случи да се обърка.

    П.П. Сега видях, че си писал/а и за руната, но също видях, че е активирана на 2021-08-05 10:27:01.
     
  19. .water.

    .water. Адмирал

    Има ли работливци на 21 пазар да помогнат с някой скорпион ако цените са ниски ще компенсирам.
     
    Bamze харесва това.
  20. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    вчера приключих. Доволна съм, че няма да го мисля повече това събитие. Събирам скорпиони за развъждане :)
     
    ka-linka и Bamze харесват това.