Дискусия: Календар „Хелоуин“

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 13.10.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. buba62

    buba62 Главен болярин

    31.10. - 1 загадъчен обор "Замбези"
    бонус подаръкът е обор за адско куче
     
    Bamze харесва това.
  2. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    А вторият бонус подарък е червено подобрение за адско куче.
     
    Bamze харесва това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    днес има три подаръка:
    1 Загадъчен обор "Замбези"
    1 Обор за адско куче
    1 Червено подобрение за адско куче

    Видях, когато взех първото, загадъчния обор, удивителната остана в новините все едно не съм си взела подаръка. Върнах се в календара и разбрах, че са дадени и другите два подаръка :)
     
  4. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    То пък едни подаръци чак да ми зайди, то бива бива цънцария ма като тази няма
     
    -dd76-, .TAINNA., milka_k6868 и 6 други харесват това.
  5. koteto9

    koteto9 Старейшина

    такава тъпотия идавна не е имало такъв тъп календар не е имало като се има впредвит играта нормално дано декември е по свясна
     
    .TAINNA. и лудакрава1 харесват това.
  6. nasko9898

    nasko9898 Подрастващ автор

    Здравейте фермери. През всички дни от седмицата съм събирал дневните награди, освен първия (+15 супер тор). За да взема първата тиква ми трябват всички дни от седмицата (т.е да дам 10ЛГ за супер торта). Струва ли си?
     
  7. Bamze

    Bamze Болярин

    Здравей, зависи дали искаш да получиш Леговище на адското куче и подобрението Леговище на адското куче червен. Те вървят с тази поредица награди. Ако имаш достатъчно от този пълнолунен обор /който се купува от Магазина на Джак/, няма смисъл да даваш лалогулдените.
    Приятна игра ти желая!
     
    nasko9898 харесва това.
  8. nasko9898

    nasko9898 Подрастващ автор

    Мерси, не знаех, че може да се купи от магазина на Джак :). Така като гледам май ще пропусна.
     
  9. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Сам/а решаваш какво да направиш.
    Но погледни все пак какво е необходимо за закупуването на въпросния обор и прецени.
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Пълнолуние.705/#post-69175
    Приятна игра!
     
    nasko9898 и .TAINNA. харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.