Дискусия: Как Мърморкото се развесели

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 20.12.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, остави ИД на фермата, за да може да се направи проверката...
     
  2. bellica

    bellica Стажант

    ID 10434904

    мерси
     
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Предметът "Коледен експрес" се намира в инвентара (менюто с вазичката). А предметът "Празнични светлинки" все още не е спечелен, даже още не е отключен, за да може да се вземе, а това ще се случи след като изпълниш и задачите от пълнолунната пътечка.
    Приятна игра!
     
  4. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Защо ми се струва, че ми остана един сребърен ключ? Така ли трябва да се случи?
     
  5. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

     
  6. -melani14-1

    -melani14-1 Стажант

    Здравейте. В инфото пишеше, че всеки ще получи по 10 бр. първоначално, аз съм на третия ключ и ми разрешава само 5 бр. да смеля и направих една грешка - вместо да смеля пълнолунен коледен венец, аз смлях островен..., сега ще получа ли от вас 5 бр. или играта ми ще приключи до тук. Извинявам се предварително и за всеки случай оставям ID: 36782474
     
  7. ka-linka

    ka-linka Пазител

    В следващите 5 часа се получават нови 5 бройки.
     
  8. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравей, никъде в инфото не пише, че ще получаваме по 10 броя , при положение, че трябва да смелим семената в мелницата. Но при загуба на началните бройки в рамките на 5 часа системата допълва липсващите до 5 /пример: Ако имаш 2 ще ти даде 3/.
     
  9. -melani14-1

    -melani14-1 Стажант

    Добре де, за бройката може и да съм сбъркала, но те минаха вече почти 10 часа откакто съм ви писала и нямам семена...
     
  10. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    в мелницата имаш 5 броя коледна елха, с които трябва да смелиш семената за засяване...
    п.п. Също така можеш периодично да си проверяваш мелницата /и в двете мелници могат да се правят семената/ и ще можеш да си мелиш по 5 бройки допълнително, малко са - 5 броя, но все е нещо:)
     
    Последна редакция: 30.12.22
    .water. харесва това.
  11. -melani14-1

    -melani14-1 Стажант

    Благодаря за бройките, най-после всичко е наред, хубав ден!
     
    Кобрелия харесва това.
  12. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Заровете в този си вариант са досадни,поне за мен. Защо развалиха и това хубаво събитие, като ограничиха мини-игрите до няколко дневно? Върви мудно, 11 770 точки имам, най-вероятно ще стигна до края, но така играта не ми е интересна. Ако не стигна, няма да се разстрелям, Пиколото го взех, останалото ... каквото може.
     
    .TAINNA., .water. и dedoto харесват това.
  13. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Бихте ли проверили защо не ми се начислиха 5 броя клонка от ела след отключване на фермерската част, минаха няколко часа оттогава. Благодаря за съдействието!
     
  14. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Последно 5 бр. клонки са начислени на 2022-12-30 в 19:14:57 ч. Все още не са минали 5 часа, за да начисли следващи 5 бр.
    Ще трябва още малко да почакаш.
    Приятна игра!
     
  15. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Не се ли начисляват автоматично сдлед като съм отворила нов раздел, предните два пъти след отключване ги имаше в мелницата. Явно съм се заблудила.
     
  16. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не, няма връзка с отварянето на нов раздел.
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Как-Мърморкото-се-развесели.23344

    И презареди играта, вече са минали 5 часа и играта трябва да ти начисли следващите 5 бр.

    П.П. Виждам, че вече имаш начислени 5 бр. клонка от ела и можеш да продължиш с играта.
     
    Последна редакция: 30.12.22
  17. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Появиха се, благодаря.
     
    mushnu4ka харесва това.
  18. ludkovci

    ludkovci Напреднал

    Здравейте, къде да открия празнична люлка клатушка ID 25164913

    Намерих я, не съм дочела инфото.
     
    Последно редактирано от модератора: 1.1.23
  19. nasko9898

    nasko9898 Подрастващ автор

    Честита Нова годниа фермери и за много години!
     
    Bamze харесва това.
  20. buba62

    buba62 Главен болярин

    Май вече се наиграх на зарове, в магазина останаха някакви обори за елени, златни банани и звезди, които не ме вълнуват, малко точки и дървесна тор, които ще взема или всичките или колкото още успея до края, даже взех предмета, който не е за ред. Приятен ден, фермери!
     
    bubolina8 и ka-linka харесват това.