Дискусия: Как Мърморкото се развесели

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 20.12.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Отговор на 59 пост
     
  2. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    ако нямаш подарък на полето /освен големия в средата/, значи всичко е отворено. В момента не мога да проверя, но и сама можеш да се справиш, убедена съм.
    От мен лека нощ.
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    за това ли става дума
    [​IMG]
     
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Да, за него.
    Друг начин сама да се провериш - ако имаш редчето "Мърморкото се развесели" 1 и предметите за него, значи нямаш какво друго да изпълняваш в Пътеките 1 (дясната врата); а ако имаш редчето "Мърморкото се развесели" 3, значи нямаш какво друго да изпълняваш в Пътеките 2 (средната врата), вкл. имаш единия предмет за редчето "Мърморкото се развесели" 2; а редчето "Мърморкото..." 2 се купува от празничния магазин, със спечелените от игрите със зартовете монети със звезда, същото се отнася за втория предмет за него.
    Лека нощ!
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. bomberabg

    bomberabg Стажант

    Предмета провален експеримент+ влияе ли на растението от събитието на пълнолунието? Благодаря! Весели празници!
     
  6. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не.
    [​IMG]Провален експеримент (+)3 обирания
    220 х нивото ТО/ТрТО
    +2 бр. реколта при обиране на обори
    в пълнолунния свят, за 24 ч.
    22:00 ч.2x2
    Провален експеримент220 х нивото ТО/ТрТО22:00 ч.2x2
    Весели и на теб!
     
    bomberabg харесва това.
  7. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Честита Рождество на всички и весели празници ! Живи, здрави, късмет и успехи !
     
    karzil, milena7004, .TAINNA. и 6 други харесват това.
  8. nasko9898

    nasko9898 Подрастващ автор

    Аз току-що разбрах че може и на пустото поле да се сеят зелените свещи...:oops: Трябваше повечко да гледам в инфото
     
    tanyamery, shiky и Bamze харесват това.
  9. musha_buba79

    musha_buba79 Активен автор

    Не разбрах от къде се взима фестивална свещ?
    Сребърните ключове отварят пълнолунна, фермерска и островна​
     
  10. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Средната врата . След предаване на трите ключа, в следващата стъпка е.
     
  11. ven4eto36

    ven4eto36 Прохождащ

    От къде се намират ключовете за скалата?
     
  12. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Вратата най-дясно. Сребърните са в последната задача във всяка секция. Другите са в предпоследна задача във всяка секция.
     
    .TAINNA. харесва това.
  13. -fabulousss-

    -fabulousss- Подрастващ автор

    Извинявайте, след като изчетох всичко, пак не разбрах откъде да взема сребърен ключ. Имах лилав, но той беше за сандъчетата...ох
     
  14. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Накратко последователността на изпълнение на частта "Пътеки до скалата на Дядо Коледа #1" е следната:
    1. С първия сребърен ключ, който ще получите в началото на събитието, изпълнявате първата задача за една от пътечките, при това няма значение с коя пътечка ще започнете; като награда ще получите съответните свещи (фермерски, островни или пълнолунни);
    2. В мелницата от тези свещи и клонките от ела, които сте получили в началото на събитието, произвеждате първите бройки от съответното растение;
    3. Разсявате растението, отглеждате необходимото количество от него и изпълнявате съответните задачи;
    4. В последната задача за дадена пътечка получавате следващия сребърен ключ и можете да започнете да отглеждате следващото растение по вече посочения начин.

    След изпълнението на всички задачи от тази част получаваш 3 ключа, които са необходими за частта "Пътеки до скалата на Дядо Коледа #2".
     
    -fabulousss- и .TAINNA. харесват това.
  15. pgpr

    pgpr Подрастващ автор

    На мен ми остана 1 сребърен ключ, след като приключих задачите от дясната врата. Сега изпълнявам тези от средната, но там не се иска сребърен ключ. Дали не пропускам някоя задача?
     
    .TAINNA. харесва това.
  16. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Трябва ти са реда. Вероятно не е взет. За него и цъкалките ти трябват топки. В дясната врата се намират.
     
    .TAINNA. харесва това.
  17. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Да, след изпълнението на задачите от трите пътечки на "Пътеки до скалата на Дядо Коледа #1" остава 1 сребърен ключ.
    Нали в началото играта дава подарък 1 сребърен ключ, а след това от всяка пътечка се печели 1 сребърен ключ, за да може да се продължи със следващата пътечка, ето защо накрая остава 1 сребърен ключ, т.е. 1 подарък + 3 спечелени - 3 използвани =
    1 оставащ
    А за "Пътеки до скалата на Дядо Коледа #2" са необходими фермерски, островен и пълнолунен ключ, които се печелят в #1.
     
    pgpr и .TAINNA. харесват това.
  18. kojo2

    kojo2 Прохождащ

    Здравейте, имам проблем с инвентара, липсва ми "Коледен експрес", а го спечелих от полето, следователно не мога да си попълня редчето, как трябва да процедирам, за да си го получа?
     
  19. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, предметът е поставен на реда "Весел празничен ден".
    Приятна вечер!
     
  20. bellica

    bellica Стажант

    Здравейте, може ли да проверите и при мен - не мога да си открия Коледен експрес и Празнични светлинки, а съм ги отключила. Благодаря