Дискусия: Как Мърморкото се развесели

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 20.12.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Има грешка в 6 та задача на основната с инфото за броя растения който се иска
     
    червената_шапчица харесва това.
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    И каква според теб е грешката?

    Това е от играта:
    [​IMG]
    А това е в инфото:
    [​IMG]

    Съъжалявам, но не откривам разминаване. Или не разбирам какво искаш да кажеш/попиташ.
     
  3. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    [​IMG] [​IMG]
     
    Последна редакция: 22.12.22
    червената_шапчица харесва това.
  4. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    на номер 6 гледай не съм го отбелязала добре
     
    червената_шапчица харесва това.
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    А, за островната част ставало въпрос. Ей сега ще оправя инфото.
    Но сметките в началото на дискусията са верни :).
     
  6. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    е аз за коя част ти писах нали за нея иде реч
     
    червената_шапчица харесва това.
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ами ти пишеше за основната, което аз разбирам като фермерската, т.е. тази за основната ферма. Както и да е, нали се разбрахме.
    Приятна вечер!
     
  8. Ха, ха, ха, разбирателството е добро начало, но поне едно "извинявайте", ей така, лицемерно, от "кумова срама" да беше написала за поредното грешно инфо. Защото преди това имаше такова и срока на Пълнолунието. ;) А предишните да ни ги споменавам...xD

    П.П. За да не е спам, вече сея на островите след основното и пустото. Успех на играещите, които имат нерви и воля да играят, въпреки безумното състояние на играта!
     
    Последна редакция: 22.12.22
    dedoto и лудакрава1 харесват това.
  9. Bamze

    Bamze Болярин

    Ей, голям голям заплес съм! Едва сега се сетих да изиграя първата част от "Пътеки до скалата на Дядо Коледа #2". А там имало плочка, която дава на 24 часа по 2 зарчета за третата игра.
    Не правете мойта грешка, изиграйте тази част по-бързо, за да взимате зарчета.
    Хубаво настроение и приятна игра-въпреки всичко! :)
     
    bubolina8, -niksan- и milena7004 харесват това.
  10. miglen4e1971

    miglen4e1971 Стажант

    Благодаря
     
    Bamze харесва това.
  11. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Да се похваля взех сандъка пиколо и подарък вълшебна шапка за коледа:music:.Весели празници на всички
     
    pepa551, xari_myri, Bamze и още 1 човек харесват това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Имах две зарчета. Започнах с едното. Всичко затрепка и зарчетата също. Не успях да направя нищо. Исках да играя с второто зарче, но него вече го нямаше. А екрана със зарчетата продължи да трепка и да се обстрелва като със стрели. Моля за проверка къде отиде второто зарче. Нямам снимки, защото не знаех, че ще бъда изиграна от БП.
    ID: 14069390

    Проблемите не само стоят, но се трупат и нови. Предлагам да спрат всичко ново и да ги оправят. Вече много трудно се играе.
     
    Последна редакция: 23.12.22
  13. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    За една игра са необходими 2 Чаша за фестивяални зарове.
     
    [[Fermerkaa]] и .TAINNA. харесват това.
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    приемам, не съм обърнала внимание, но трепкането, стрелкането, не е нормално.
    Благодаря
     
  15. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Преди около 10 минути си купих от зарчетата *Празнична люлка клатушка*, но липсва в инвентара и не мога да си я сложа на редчето. Моля за проверка ID-35237585. Предварително благодаря.
     
  16. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Тази цъкалка се печели, а Празнична люлка се купува, нея си купила с монети.
     
    tanyamery харесва това.
  17. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Разбрах. Благодаря.
     
  18. qnkast

    qnkast Подрастващ автор

    Муши започвам евента със закъснение. В мелницата всичко ми е занулено. В другата ферма произведох 10 пълнолунен венец, в тази няма нищо. И би ли ми обяснила от къде идват тези зарове. Как се играе евента. Нищо не разбирам. ИД 36610351
     
  19. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    искам проверка всичко ли съм изиграла в дясната врата и в средната ми остават последните 2 задачи така ли е или не че така са събрани всички глупости не мога да видя готова ли съм или не ID: 47932786
     
  20. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Заровете се печелят с изпълняването на задачите.