Дискусия: Истории от обора

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 5.1.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. terazinni

    terazinni Напреднал

    Аз още на обяд бях заредил каквото трябваше и тайничко се надявах за 10-на минути да приключа. Е да, ма не. Ако така ще я караме и занапред с тези бъгове, които си мислех, че са безвъзвратно останали във времето... Нямам думи просто.:(
     
    dedoto харесва това.
  2. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Е, приключих с хабене на малко нерви. Надявам се все по- рядко да се случват такива изнервящи ситуации.:)
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Приключих, хареса ми, че ако имаш селектирани животни, може да мине само с по 4 селекции от вид, но монетите не стигат за нищо:oops:.
     
    bubolina8, .TAINNA. и pepa551 харесват това.
  4. kosibosi63

    kosibosi63 Активен автор

    Е и аз приключих, хареса ми, имах селектирани животни, но немога да разбера защо монетите не стигат за нищо.Вземах един сандък Пиколо и един обор и ми останаха 48 монети за глупости.:mad:
     
    bubolina8, ПЕПЕЛЯШКА, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  5. tani1980

    tani1980 Полубог

    Радвам се, че следобед не можах да играя.Пропуснала съм мазалото.

    Честито на всички именници днес! Да са живи, здрави и още дълги години да празнуват именния си ден с близки и приятели!

    [​IMG]
     
    Последна редакция: 6.1.21
    ..koni.., tanyamery, ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  6. buba62

    buba62 Главен болярин

    Цветни мелодии даде моето Пиколо. Не е зле, знам кого ще зарадван с него на Подарък&Търговия.
    Извадих и загадъчните за дървета и обори, но чак сутрунта ще разбера какъв ми е късметът. Дано поне 1 дърво или 1 обор да се падне (от 4 възможни) :p.

    П.П. Меден скакалец и бяла топола.
     
    Последна редакция: 7.1.21
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  7. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Гледам и не вярвам на очите си: 2 гекона, сойка и сънливец:music:, дърветата едно хикори, другото е за боклука, пиколото даде гений:mad:.
     
    bubolina8, esz102, ka-linka и още 1 човек харесват това.
  8. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Дърветата - и за огрев не стават, от оборите - гекон и боклуци, сандъчето обаче ми компенсира разочарованието от всичко останало - дръвче за златни парички :music:
     
    tanyamery, milena7004, gigi_421 и 5 други харесват това.
  9. milka_k6868

    milka_k6868 Активен автор

    браво на теб имала си късмет не като моя:cry:
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  10. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    И аз се сдобих със сънливец. Искам да поздравя БП за красивата графика на обора. Сладурски животинки,с големи уши, надничащи от чайник :)
    Имам 5 сандъка Пиколко, но още не им е дошъл редът. От дърветата - нищо и половина.
     
    ka-linka и .TAINNA. харесват това.
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    А за мен са най-големите грозници във фермата. Иначе оборът е красив, да.
    (Но както казват братушките - на вкус, на цвет товарища нет.)
     
    maqpan4o и .TAINNA. харесват това.
  12. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Мда, направих набързо селекциите, взех реда, даже и на цъкалките намерих място и ....... забравих да похарча монетките със звезда. :cry:
    Май, май имам нужда от почивка. 8)
     
    Bamze, gigi_421 и .TAINNA. харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.