Дискусия: Истории край огъня

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 30.3.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    опитай пак, ако не успяваш кажи с какво да помагам...
     
    .TAINNA. и sm0uk3r71 харесват това.
  2. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    предай ми клечки не мога друг евент има
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    готово, куеста е изпълнен.
     
    Bamze, .TAINNA. и tanyamery харесват това.
  4. Bamze

    Bamze Болярин

    Благодаря много на всеки от вас, който ми помогна да завърша първият куест!!! :inlove:
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    благодяря, Тони !
     
    Bamze, .TAINNA. и Кобрелия харесват това.
  6. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Ооооооооох,да бях молила и аз за помощ, ама откъде да знам какво ще се случи. 4 бройки растение не ми стигнаха на сутрешното обиране и до сега бях без интернет. Игра е, знам, ама ме е яд.
    Ако някой има излишна цъкалката - объркан следотърсач, моля, моля, много моля да ми я запази.
     
    .TAINNA., sm0uk3r71 и Bamze харесват това.
  7. lilimim

    lilimim Активен автор

    Всеки, който е изиграл всичко от първата част, има вече един объркан следотърсач, а във втората част във втория диамант има същия декор.
    Просто ми напомни на ПиТ, когато го разрешат за размяна, ще ти го изпратя.
     
    Последна редакция: 2.4.22
    tanyamery, ka-linka, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  8. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ако не си я взела в част1 на пит пиши ще ти я пратя
     
    ka-linka, .TAINNA. и Bamze харесват това.
  9. kazmin_tamara

    kazmin_tamara Активен автор

    Моля, да ми подскажете стратегия да изпълня част 3 . Мисля, че няма да събера джобните ножчета. Играя без реални пари, т.е не купувам кошници и имам само 112 ЛГ. Благодаря за всяка идея!
     
  10. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Благодаря от сърце, чак като ми мина нервата, че на село няма никакво покритие, мъж ми успя да си забрави телефоните там и се връщахме 20 километра да ги вземем, та се прибрахме в 3 и 15-20 /а си бях изчислила точно времето за прибиране/, та изчетох си аз пак инфото, ровнах в наличните цъкалки и видях, че я имам. Ще си купувам сателитна антена за интернет май :D. Луда работа беше днес.
     
    Bamze, dedoto, kakata13 и още 1 човек харесват това.
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Имай предвид, че предметът "О, риба!" се печели и в следващата част, а тя е само с растения. (Ако играеш основно за редичкатата и предметите за нея.)
    Приятна вечер!
     
  12. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Ако имаш супер тор и облагородено растение можеш и с мигновеното поникване да си набавиш липсващите ножчета.
     
    -niksan- харесва това.
  13. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Здлавейте, моля пращайте дж. ножчета ! Бпагодаря !
     
  14. cecomania

    cecomania Активен автор

    Уффф май пак имаме проблем "Хюстън".....
    От много време не бях влизал точно в 15 часа в играта за да не се дразня от вечното закъсняване и точно днес реших да вляза навреме и ...дръвцеее...Явно аз съм каръка в тази игра...хихихи
     
    Последна редакция: 3.4.22
    tanyamery харесва това.
  15. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Събитието започна съвсем навреме, нямаше закъснение. Излез от играта и влез наново.
    :)
     
    .TAINNA. харесва това.
  16. cecomania

    cecomania Активен автор

    Моя грешка.Бях свикнал преди началото на евента и новия куест да има удивителен,който да ни напомня а днес просто не съм го видял явно....
     
    mushnu4ka харесва това.
  17. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Нямаш нужда от сателитна чиния;):) Има и друг начин.
     
  18. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Казвай го бързо, че от утре съм 4 дни на обучение в друго село. Да не се окаже, че и там е мъгла xD. Да не почвам отрано да моля админите да ме надникват отвреме навреме и ако не съм обрала, да помагат на бедната женица. Все си мислех, че 24-часовият ще е по средата на месеца, ама.... греда :cry:
     
  19. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Аз си давам от телефона интернет към таблета или към стария телефон където използвам Путин.На новия телефон с него не мога да влизам в фермата.Някой път си давам интернет и към лаптопа.Сега в момента пак съм с телефон и таблет,чак до вторник вечерта.
     
    ka-linka и tanyamery харесват това.
  20. ka-linka

    ka-linka Пазител

    От два телефона пробвахме, селото е в падина и няма покритие. Трябваше да хукнем с телефон и лаптоп из село да търсим къде е "пощата" :D, т.е. къде се хваща що-годе приличен нет. Селцето замира с около 80 жители и никой не го е грижа да им предоставя подобни "екстри".:cry:
     
    .TAINNA., Bamze, Кобрелия и 3 други харесват това.