Дискусия : "Иска ми се да си тук!"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от KAtanasova на 12.7.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. kromid4o

    kromid4o Подрастващ автор

    Вероятно така са заложени.......принципно трябват доста повече черупки отколкото гирлянд.
     
    .water. харесва това.
  2. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    [​IMG]

    ооо това е ...... страхотен спомен от фермерското лято:inlove: .... имам си папка Фармерама в нея си фърлям снимки от разни събития та там си я прибрах и тази.
     
    MARV3000, milena7004, pepa551 и 2 други харесват това.
  3. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Еей,хора не спите ли:sleepy:.По работни сте и от пчелики:)Моят остров все още е безлюден:(
    Малко помощ на търтейчето.Взех си редчето от "страховит шопинг",но цъкалките от къде:eek:
     
    .water. харесва това.
  4. staneli

    staneli Старши болярин

    От магазина на Джак
     
  5. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Благодаря! Уж гледах,а може би ме ми се е искало да са от тамxDxD
     
    .water. харесва това.
  6. .water.

    .water. Адмирал

    Което неможеш да вземеш от Джак търси на ПиТ.
     
    pepa551 харесва това.
  7. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Цъкалките се получават преди реда. Иначе на празните места се слага каквото искаш. Аз така си мисля.
    Приключох с ментата. Даже произведох 5 коктейла в повече. Предадох 49 подаръка за добре дошли. Нямам нито един гирлянд. Дано от Бамбука да падат повече. Чертупчици имам. Само заради 3 броя не можах да събера 2000 броя бамбук за 1 задача и насадих днеска и на двете поленца. За нощесла ще насадя гуарана. Иначе мисля по 3 да ползвам от флаерите. До където стигна до там.
     
    Последна редакция: 15.7.17
  8. pepa551

    pepa551 Анализатор

    И аз така си мислех,но уви:(Ако знаеш колко с хиляди неща се искат>:(Нищо.Дано ,на някой моят горчив опит помогне:)
     
  9. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Цъкалките толкова е страшно и страховит меиджмънт се получават преди прилепския ред.
    А цъкалките за тропическия ред се получават с решаването на задачи със самите бунгала.
     
    Последна редакция: 15.7.17
  10. .water.

    .water. Адмирал

    Пепи 551 ден два ли беше преди последния ПиТ имаше пълнолуние и взех реда .Цъкалките на ПиТ.Ти и сега пиши тук някой,който има възможност да ти вземе от магазина на Джак някоя цъкалка аз писах тук и на ПиТ се обзаведох.Съседите ми ми помогнаха.
     
    pepa551 харесва това.
  11. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Благодаря за моралната подкрепа:)
     
  12. vida_bl

    vida_bl Обитател

    пиши какво ти трябва
     
    pepa551 харесва това.
  13. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Имаш совичка:)
     
  14. rudo_bobi

    rudo_bobi Подрастващ автор

    имам да меля 25 подаръка още. дано изскочат гирлянди от нощните физалис и папирус :)подготвих и 50 флаера. днес още :). боря и цъкалките за нощната редичка от читалището. докъдето стигна пък следващия път пак
     
  15. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Общо имаш предвид за 210 флаера, не за целият евент, нали? За целия евент макс. се получава 11450 бамбук и 1560 черупка. Питам за да не объркам сметките и да сея повече отколкото е нужно.
     
  16. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз вече приключих 1м 3 и 4 задача. Сега ми трябват 300 гирлянда за 2-ата. Даже произведох 20 флаера. С едно обиране на бамбук произвеждам 10-13 бройки. Аз имам 1 подарък в повече и 3 броя ментов коктейл. Ако ми остане време ще садя още мена за да произведа още коктейли. Така ще имам повече точки опит и ще мога да получа повече пари след края на събитието. Бе знам защо все се плашите да произведете по-голяма бройка от дадено нещо за събитието.
     
  17. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Щото през това време мога да произведа нещо, което например ще ми донесе повече мп, ако го продам. Или нещо, което ми трябва за читалището, за занаятите и т.н.
     
    malkata_ice, milena7004, pepa551 и още 1 човек харесват това.
  18. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    да
     
  19. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    С тези редове ,

    "Иска ми се да си тук"[​IMG]150 ТрТО * нивото на острова
    50 % повече ТрТО за цветя на острова
    400 ТО за Спа мениджър



    От "Рожден ден 2015"[​IMG]25 ТрТО * нивото
    25 ТО * нивото
    +25% повече ТрТО за 2 ч.
    от растения и дървета


    Поредица Парти билети 1[​IMG]+30 % повече ТО за 24 ч. от цветя
    +10 % повече ТО за 24 ч. от растения на събитието
    10 % по-бърз растеж за 24 ч. на цветя
    (Редът действа глобално)
    7[​IMG] , 7 [​IMG], 1 [​IMG] + [​IMG]Крал на кестените +100% Тр ТО
    още и[​IMG] и [​IMG]

    вече ще сея .... само Протея xD
     
    pepa551 харесва това.
  20. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Според мен 204 трябват, за първия не се чака 6 ч. :p