Дискусия : "Иска ми се да си тук!"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от KAtanasova на 12.7.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    имемного
    гигантски бамбук2000 (доставяне)
    Мароко мента3000 (за 200 мента лимонада)
    захарна тръстика3000 (за 200 мента лимонада)
    цвете огърлица660 (300 + 360 за разливане 60 представя почивка)
    черупка от охлюв300 (за 60 подаръци празник)
    мента лимонада200 (140 + 60 доставка представя почивка)
    вода4000 единици (200 мента лимонада)
    подарък за празниците60
    оценка35
    За брошурите в момента съкращаване на времето при оценката на допълнителни суми за облагане с данъци за гигантски бамбук и черупки ще бъде добавен, което обаче трябва да се брои отделно. Но като индикация на екипа: Без време съкращаване брошурите на района 5 не е да се осигури в периода на събитието.

    35 мнения, където всеки може да бъде съкратен с общо шест брошури 0, би било 6 х 35 = 210 брошури. Pro брошура трябва 45 х гигантски бамбук и 6 х раковина, тогава общо: 9450 х 1260 х гигантски бамбук и мида​
     
    pepa551 харесва това.
  2. .water.

    .water. Адмирал

    Мислех да спирам с бамбука имам за около 65 флаера ама заради гирляндите май ще копам и утре.
     
  3. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    А черупки за 65 флаера имаш ли?
    :p
     
  4. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    ауууууууууууу, как копаете......чек да ви копна вица за копането, да ви развеселя малко

    Към четири сутринта, след бурни танци и коктейли, от дискотеката "Смоко" си тръгнал 14 годишният тинейджър Генади. Въпреки усилията си да пази тишина събудил родителите си. Майка му само прехапала устни и кротко заплакала. Баща му обаче бил бесен:
    - За наказание, че се прибираш в това състояние, сутринта те събуждам и отиваме да копаем лозето!!!
    - Тате, аз лозе няма да копая! - отсякъл Генади и тръшнал вратата на стаята си.
    Обаче баща му бил неумолим. Точно два часа след като бил легнал синът му, го събудил с викове. Докато впрягал каруцата, младият хайлазин едвам изпълзял от кревата. Облякъл си дънките, коженото яке и отишъл до каруцата:
    - Ти да не си тръгнал пак към "Смоко", бе, мискинин!
    - Тате, аз лозе няма да копая! - сърдито повторил Генади.
    Баща му, без повече да говори, му отпрал два яки шамара, хванал го за якето и го хвърлил в каруцата. По едно време по пътя, бащата забелязал, че в каруцата има само една мотика:
    - Генчо, защо мотиката е само една?!!
    - Тате, аз лозе... - но не могъл да се изкаже, защото баща му отново замахнал с грамадното си ръчище.
    - Сега за назидание, ще отидеш пеш до селото и ще донесеш на лозето най-голямата мотика. Тая, дето като я вдигнеш, пази сянка!
    Затътрил се бавно Генади към селото и тъкмо стигнал до в къщи, когато чул някакво странно пъшкане. Приближил се до отворения прозорец, надникнал и видял майка си с запретнат комбинезон, а съседът, бай Цеко се поклащал ритмично зад нея. Когато приключили, майка му се обърнала и рекла:
    - Цеко, много ми беше хубаво! Какво искаш да направя за тебе?
    - Значи, аз отивам сега на лозето, донеси ми обяд.
    - Не мога, мъжът ми и детето са там, ще ме видят.
    - Няма страшно, ще издебна мъжът ти, когато отиде на другия край на лозето, ще вържа едно бяло парцалче на сливата и ти ще дойдеш.
    След като станал свидетел на тази срамна сцена, Генади взел мотиката и тръгнал към лозето. Тъкмо да се обади на баща си че е дошъл, когато видял храстите да се клатят. Надникнал и що да види! Баща му правел с магарицата това, което майка му с комшията... Тихо се дръпнал, да не го усети баща му и видял, че от селото приближава бай Цеко. Отишъл при него:
    - Бай Цеко, тате е научил какво правите с мама. Ако го видиш да идва към теб със секирата бягай, че иначе...
    Тръгнал обратно към баща си, като вдигал колкото може шум. Излязъл баща му из храстите и Генади му казал:
    - Тате, срещнах комшията по пътя и те моли да идеш със секирата да му помогнеш за един дънер.
    Тръгнал баща му, а той се качил на сливата и вързал едно бяло парцалче. След малко дошла майка му с една бохча. Като не видяла никой освен сина си и го попитала:
    - Къде е баща ти?
    - Мамо, тате разбра за тебе и бай Цеко, и тръгна да го гони с брадвата. И ти бягай, че него може и да не го настигне, ама тебе със сигурност...
    Хукнала майка му обратно към селото. След малко се върнал баща му и учудено казал:
    - А бе, к'во му стана на тоя Цеко? Щом ме видя с брадвата и хукна да бяга, до сега съм го гонил. Каква е тая храна?
    - Мама я донесе. Каза че ти е за последно, защото е разбрала за оная работа с магарето и тръгна да разправя по селото. Бързо я настигни, преди да те е направила за резил.
    Бащата хукнал, както си държал брадвата. Генади развил бохчата, легнал под сливата и казал:
    - ТАТЕЕЕ, аз на тебе казах ли ти, че лозе няма да копая...
     
    rudo_bobi, Valkaaa76, zygore и 5 други харесват това.
  5. milkoga1

    milkoga1 Господар

    xD Е,то това направо си е международна конспирация.
     
  6. .water.

    .water. Адмирал

    Утре за днес бахама е затворена.Сега ментичка със спрайтче ледче мъжо ми и чадърче е цопнал вътре.
     
    pepa551, MARV3000, eva-mina и още 1 човек харесват това.
  7. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз имам вече 24 коктейла, Пък вие си садете бамбука. А тая колежка дет се хавли наляво и надясно, че прикллючила с бамбука. И как го приключи, като освен тея 2000 за задача първа, трябвата още 8000-9000 за флаерите?
     
  8. Mermaid

    Mermaid Обитател

    За лека нощ от мен отляво първа и втора задачка изпълнена ,третата тази нощ ще приготви в мелничката 200 коктейла, а утре ще съберем още малко гирляндчета за четвъртата задачка вдясно и ....... отключваме пета задачка.
    Без да губим време ,отваряме прозореца на заветните отзиви ,
    а колко флаери ще приготвим ,това е съвсем друг въпрос
    важното е, че този процес вече е стартиран още тази вечер :)
    [​IMG]
     
    MARV3000 харесва това.
  9. .water.

    .water. Адмирал

    Ако става въпрос за мен Караконджо флаерите не прочетох никъде да са задължителни.Те са помощно средство за намаляване времето на отзивите.И имах голям късмет да ударя на парти врътките бонуса плюс 200%реколта и за две засявания бях готова .Е да израдвах се за пръв път ми се случи.
     
    MARV3000 и [[Fermerkaa]] харесват това.
  10. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Не е изрично написано, но някакво количество е заължително. Иначе не се успява с 5-тата задача.
    Събитието е 144 часа. Първият отзив го обираме веднага. За останалите 34 по 6 часа = 204 часа. Значи колкото по-бързо приключим с първите задачи, толкова по-малко допълнително копане за флаери ни е необходимо.

    П.П. При мен благодарение на нацеления на колелото бонус за реколтата, взвода Хари К. и 1400 изръсена супер-тор ситуацията е такава:
    [​IMG]
     
    Mermaid, MARV3000, [[Fermerkaa]] и 2 други харесват това.
  11. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

  12. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Не, не става дума за тая колежка фермерка. Вие пък се засягате без нищо.
    Ами аз си го карам бавно с ментата, засега съм предал 45 броя и съм произвел 14 подаръка. По важни в момента с ами прилепите.
    За нищо на света няма да си ползвам нито една от торовете. По ценни са ми като бройки.
     
  13. .water.

    .water. Адмирал

    О, не Караконджо няма такова нещо точно твоите коментари винаги чета с удоволствие и усмивка.Нещо цветно сред сивотата:D.А що се отнася до прилепите да не се карат ,че не е по темата мисля всички ще успеят в рамките на 60 прилетчета.
     
    plamen74, metalABV.bg и bubolina8 харесват това.
  14. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Да в рамките на 550 веероятно да - моите са вече 40, а ментата е предадена на повече от 50 процента - 100 бройки. Мисля че с още 1 засаждане освен това в момента ще съм готов с нея и с коктейлите за добре дошли и ще мога да се заема с бамбука.
    Що се отнася до изскачащите - имах цветни гирлянди за 14 подаръка за добре дошки, и още около 40 броя. Май ще трябва да садя пак безпоелзната гуарана за да има бройки.
     
  15. .water.

    .water. Адмирал

    Е чак безполезна не се знае дали няма да измисля евент с предаване на растения имало е и точно бахамските са вършели добра работа като качваш нива в занаята пак се искат да се предават плодове или растения .Така ,че приложение ще намериш.
     
  16. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Дано да си права за прилепите ,днес много малко лъжици ми пусна ,а бях насадила най -дълго растящото 8 часово!
     
    .water. харесва това.
  17. .water.

    .water. Адмирал

    Да ти кажа Бубо аз до снощи садих храст с очи страшно растение и надгробни камъни средно часови растеж и се справих .На мен ми даваше по малко лъжици на дългорастящите, а четох и при Караконджо е било така.
     
    bubolina8 харесва това.
  18. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    аз с летящите мишки приключих, но май ще имам проблемация с бахама-благинките....още не съм направила 2000бр за 1вото бунгало а има още копанеееее....дали и аз да не сядам под сливата.....чудя се:D
     
  19. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Ъх...под сливата! :eek: Карай поне до под крушата (кривата) ;):)
     
  20. Самардапа

    Самардапа Главен болярин


    ''Бащата хукнал, както си държал брадвата. Генади развил бохчата, легнал под сливата и казал:
    - ТАТЕЕЕ, аз на тебе казах ли ти, че лозе няма да копая...''


    ;)