Дискусия : "Иска ми се да си тук!"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от KAtanasova на 12.7.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Виж отново 1-ия пост на Муши. :)
     
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    От почти целите две възможни полета с пъпеш Медена роса и взвод Харита - 169 черупки и 112 гирлянда. Май е добро началото. Остана да видим от събитийните китки как ще изскача.
    Успех, фермерчета!
     
    eva-mina и merry.popinz харесват това.
  3. .water.

    .water. Адмирал

    Не знам обаче нещата не ми изглеждат добре 100 черупки и само 61 гирлянда къде са 660 .Имах пъпешчета май започвам да съжалявам ,че се навих да го играя.С бонуса дето цапардосах от парти врътките от едно разсяване направо на малки поленца.
     
  4. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Не съм отворил още медената роса - предпочитам да отварям дървета. 43 черупки и 14 гирлянда. От кактуси, чушки и Гурианата - то м ие най - дългорастящото.
     
  5. rudo_bobi

    rudo_bobi Подрастващ автор

    при мен от от приблизително 2 полета със плодородни, насадени с пъпеш по 69 и от двата вида изскачащи
     
  6. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    и аз пъпеш медна роса и на двете полета - гирляндите горе долу еднакъв брой , но с черупките голяма разлика ... взвода Харита си е казал думата.

    [​IMG]
     
  7. -nani2003-

    -nani2003- Младши експерт

    Нямам СТ, нямам техника, да го започвм ли изобщо?
     
  8. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Ами виж наградите от първите 4-ри задачи може нещо да ти хареса ...направени са така че може да избираш коя задача да изпълняваш за реда без СТ или кошници се съмнявам че ще стигне времето.
     
  9. Mermaid

    Mermaid Обитател

    Започни още сега сеитба nani2003 ,нормално ,време има повече от достатъчно за тези 4 задачи
    ако сееш нон стоп ,има шанс и за 5 задача ,сама ще се увериш
    [​IMG]
    BUTTERFLAYS,
    не е до харитата ,всичко е индивидуално ,основен фактор е нивото все пак ,
     
    Последна редакция: 13.7.17
  10. .water.

    .water. Адмирал

    Тук съм съгласна с Mermaid ,че нивото е от значение.
     
  11. eva-mina

    eva-mina Кандидат за признание

    Е, стартирах и аз и три часа закъснение :sleepy:. 110 черупки и 52 гирлянда без Харита. Да видим как ще се представят растенията от събитието ;)
     
    pepa551 и .water. харесват това.
  12. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    109 гирлянда и 151 черупки без Харита - забравих да ги разходя. Медената роса явно си казва думата или може би сте прави - и нивото има значение. Но съм доволна от старта, да видим продължението!
     
    eva-mina харесва това.
  13. BUTTERFLAYS

    BUTTERFLAYS Пазител

    Защо нивото?... и аз сяла медена роса и имам две полета със същият брой поленца .... мислех че искачащите са свързани с времето на засятото растение ...колкото по дългорастящо толкова повече фъркати...отворени са ми всички руни, спа центъра е на макс, ако въобще спато е свързано с искачащи ... пък когато минавам ниво нищо ново не получавам ... значи ли това че по- ниските нива са с по-малък шанс да завършат докрай евента и въобще за всички евенти ли говориш че нивото е от значение и тези на фермата ли? По принцип евентите се правят за по ниските нива тези с високите не им трябват кой знае колко тези Тропически точки и спато им е на макс, някакси не ми се връзва нивото да има значение, но ако все пак е така веднага се заемам...

    Има ли някой на 303 бахама ниво че да си сравним първите искачащи и да не е слагал Харита?
     
    Последна редакция: 13.7.17
    Mermaid харесва това.
  14. Mermaid

    Mermaid Обитател

    [​IMG]
    Продължението е добро, готова съм с бамбука ,започвам ментата ,гирляндите малко изостават
    като количество .
    Разбира се и дългорастящи BUTTERFLAYS , не го коментирах , защото всички сме засяли медена роса ,
    но резултатите са различни :)
    Винаги има и нещо друго :)
     
  15. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Значи аз трябва да нямам никакъв шанс понеже съм 270 ниво.
     
  16. lubo1967

    lubo1967 Прохождащ

    ако и утре е така (36черупки и 3гирлянди) ще прпусна колкото и хубав да е реда
     
  17. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз реших да се заниамвам със саденето на мента. За момента даже можах да произведа първите 14 броя коктейл.
     
  18. Mermaid

    Mermaid Обитател

    Всички нива имат шанс да изиграят евента ,
    поне аз не твърдя друго и винаги позитивно гледам на всяка задача ,
    преценявам възможностите си във всяка насока и какво мога да спечеля от
    всеки евент .Харесва ми да печеля награди, може да е една , но си е моя, завоювана с
    емоция и борба с куеста :)
    [​IMG]
    Няма значение коя задача първо ще изпълниш,важно е да играеш:)
     
  19. АлБънди

    АлБънди Стажант

    Моля ви, кажете какво и как се ползва от спа центъра за повече добив!
     
  20. ТИН

    ТИН Обитател

    Пълна каша !Някой да каже какви бройки трябват.