Дискусия: "Изгубени в гората"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 6.5.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. rusalkatry

    rusalkatry Стажант

    Да попитам бонуса от реда с цветята ще действа ли на розите в новия куест
     
  2. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Предполагам, че ще действа, но като бонус на растения на събитието.
     
  3. Привет, растенията в предстовящия куест са в категорията Растения на събитието.

    И привет, съвсем вярно предположение.
     
  4. Орхидея

    Орхидея Прохождащ

    Та значи викаш, редът от цветята действа на цветята, а растенията от събитието, са в категория растение от събитието, а редът действа, но като бонус "растения на събитието". А действа ли редът върху растението от събитието е въпросът, на който така и не получихме отговор? o_O xD
     
  5. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Защо да не сме получили отговор? Ще действа, но не като бонус за цветя, а като бонус растение на събитието. Няма да е 30% , а 10%...
     
  6. Орхидея

    Орхидея Прохождащ

    Защото първо пише, че редът действа на цветята, а растението на събитието е от друга категория, а после пише, че редът ще действа като бонус на категория, за която не важи... :D
     
  7. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    това растение е към категория "растения от събитието" независимо, че е цвете.
     
  8. baiete

    baiete Болярин

    То цъкалките по отделно дават повечко Тр точки от колкото редичката голям смях xD
     
    черешка и -bbbbb-1 харесват това.
  9. Привет, само дето цъкалките не дават и едничка ТрТо.
     
    kateto69693 и krassimira харесват това.
  10. tutifruti9

    tutifruti9 Пазител

    Къде видя, че цъкалките дават ТрТо, аз видях само То, а когато са на реда, тогава са ТрТо? Ма може нещо да не съм догледала...
     
    krassimira харесва това.

  11. Привет, ето това е бонусът на цветната редичка:
    +30 % повече ТО за 24 ч. от цветя
    +10 % повече ТО за 24 ч. от растения на събитието
    10 % по-бърз растеж за 24 ч. на цветя(Реда действа глобално)​
    Майчината и бащината обич са в категория Растения на събитието.
    Има ли още нещо неясно?
     
    Valkaaa76 харесва това.
  12. baiete

    baiete Болярин

    Май нещо сме бърсали в инфото ? Гледам че последната редакция е след моя и твоя пост :p. Пишеше 1400ТрТо и 750 ТрТо ;) за тоба взех на детето лупата да погледна , че реших старост не радоз ме наляга и на очен лекар ша ходя xD
     
    -bbbbb-1, -helixme4o-, Valkaaa76 и 2 други харесват това.
  13. черешка

    черешка Старши болярин

    Да и аз запомних тропически точки от вчера, жалко,че са само за фермата...само промени....
    Успешен куест за всички! :)
     
    milkoga1, -helixme4o- и vanko22 харесват това.
  14. desi232

    desi232 Посланик

    до сега не са видя ли нито лев ,няма и да видят,и аз нямам излишни пари
     
  15. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Много ви моля сложете таблицата с изискваните и наградите, не знам защо липсва във фая за събитието ?!
    Мерси или сте много бързи или по незнайна причина досега не се появи, а сега изведнъж след рефреша :)
     
  16. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    5 000 майчина обич
    11 000 бащина обич
    800 лупи
    400 наръчник за насекоми
    90 ореха
    250 орхидеи
    700 слънчоглед
    200 босилек
    40 круши
    190 ябълки
    1 850 къпини
    60 череши
    120 сливи
    550 ягоди
    190 черница
    950 теменужки
    Ето ти таблица,но малко се поразрови хората пишатв началото на темата представено от черешка :)
     
    черешка харесва това.
  17. Dila1111

    Dila1111 Обитател

    Ми, мерси , ама това не ми върши работа, поразрових се , видях, не ми вършат работа на мен тези сметки, искам да гледам за какво да играя !
     
  18. jani606060

    jani606060 Прохождащ

    Поне да имаше в куестта някой загадъчен обор.....Ама за жълти стотинки не мисля да го играя!Толкова труд за жалки награди!Обидно е.
     
  19. dj_1

    dj_1 Подрастващ автор

    къде ми е майчината обич в менчто за засаждане я няма dj_1ID: 29786740
     
  20. Привет, едното растение се сее на всички полета, а другото - само на пустото и основното. Да не би това да те кара да мислиш, че нямаш семенца?
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.