Дискусия: Изгубеният град на Акванаутика

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 16.5.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Събитието ще бъде продължено с 2 часа ,кой ще стой до 1 часа ,нямаше ли да е по добре, да го продължат до другия ден,или направо да ни подарят пиколото
     
    bubolina8, .TAINNA., .didi2002. и 4 други харесват това.
  2. Ха ха ха, подарък Пиколо. После кой ще им купува СТ и Мими?! Това продължение с 2 часа е проформа, за да не искат играчите компенсация за бонуси, техника и т.н.

    ...Заради днешните проблеми събитието ще бъде удължено с 2 часа.
    Извиняваме се за причиненото неудобство и се надяваме, че ще сте доволни от тази промяна....

    Не сме доволни, поне аз, и го предайте, където трябва, защото е поредната подигравка, имайки предвид часа на края на събитието.
     
    bubolina8, -helixme4o-, kakata13 и 7 други харесват това.
  3. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Предлагам заради проблемите със започване на играта,да пуснат реда ,процентите да действат и на фермата.
     
    [[Fermerkaa]], dedoto, milena7004 и 3 други харесват това.
  4. bibka7676

    bibka7676 Стажант

    Нито бутилки, нито компас, нищо не разбирам от къде трябва да ги взема.
     
  5. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    предаваш 20 плавника като за начало в лентата на събитието и ще ти даде после отиваш в мелницата избираш какво да смелиш и най накрая отиваш и сееш
     
    bibka7676 харесва това.
  6. bibka7676

    bibka7676 Стажант

    Много благодаря
     
    DILQNADELI харесва това.
  7. kazmin_tamara

    kazmin_tamara Активен автор

    И с цял ден да беше удължено тези количества, които се искат ми се струват абсурдни. Някой да даде съвет как да се справя. Използвам само ябълково морковночатни +2 и съм доникъде. Играя на малки полета с тор и вода.
     
    Bamze харесва това.
  8. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Ползвай някой бонус ако имаш, например бонус +1 от растение на събитието, 100%, 200% бонус реколта, някой парти билет ако имаш да завъртиш може да улучиш подобен бонус и от там...
     
    Bamze харесва това.
  9. ka-linka

    ka-linka Пазител

    тор на Мими за + 3 реколта и супер тор за по-бърз растеж. Нямам късмет с колелото, но утре сутрин ще съм приключила с дългото растение, ще направя 3-4 реколти люляков боб за изскачащи и в неделя ще започна късото. Играя според свободното ми време.
     
    Bamze харесва това.
  10. Bamze

    Bamze Болярин

    Ако имаш Подаръчен пакет, той дава +2 /отгоре над ЯМЧ и бонусите/ за 10 часа. Ако имаш достатъчно супер тор - използвай двете в комбинация плюс тор на Мими, за да извадиш поне две реколти с Подаръчен пакет.
    Така ще получаваш от малко поле общо 9 бройки от растението:
    2 - стандартна реколта
    2 - от ЯМЧ
    2 - от Подаръчен пакет
    3 - от тор на Мими

    Не се отказвай да въртиш и парти билети на Колелото за плевни - 100 % увеличение на бройката на реколтата или 200 % от същото.

    Има три бонуса, които са подходящи :
    Бонус общи приходи L - увеличава реколтата от всичко с 200 % за 24 часа;
    Бонус общи приходи S - увеличава реколтата от всичко с 100 % за 24 часа;
    Бонус приходи от растения - увеличава реколтата от растения с 100 % за 24 часа.
    Тях може да ги намериш в килера, ако ги имаш.

    Успех ти желая и приятна игра.
     
    .TAINNA., milena7004 и лудакрава1 харесват това.
  11. kazmin_tamara

    kazmin_tamara Активен автор

    Благодаря- +3 и супер тор ми свършиха. Ще карам с каквото имам, но едва ли ще успея. Все пак благодаря за отговорите.
     
    ka-linka, .TAINNA., лудакрава1 и още 1 човек харесват това.
  12. габи

    габи Стажант

    изиграх късото как да започна дългото от къде да взема празна бутилка-
     
  13. milena7004

    milena7004 Знаменитост

    Предай в лентата 30 плавника и ще получиш бутилки.
     
    Bamze харесва това.
  14. buba62

    buba62 Главен болярин

    Приключих. Приятен ден, фермери!
     
    Bamze, ka-linka, maqpan4o и още 1 човек харесват това.
  15. Bamze

    Bamze Болярин

    Браво на всички приключили и тези, които ще успеят да изиграят куеста докрай.
    Аз този път успях да стигна до средата. Няма да ми стигне времето, а и нямам достатъчно СТ. Но редът е грабнат и нареден. И това е добре дошло ;)
     
    buba62, .TAINNA. и kikiniki-n харесват това.
  16. ka-linka

    ka-linka Пазител

    И при мен върви мудно, комши. Още 2150 растения /4 реколти/ и 160 изскачащи. Ще се справя в 59-тата минута.
     
    buba62, maqpan4o и Bamze харесват това.
  17. denislav4o216

    denislav4o216 Кандидат за признание

    Първата част я приключих и вече съм на втората задача от втората част. Няма да успея до края :oops:
     
    buba62, Bamze, maqpan4o и още 1 човек харесват това.
  18. maqpan4o

    maqpan4o Младши експерт

    Като мен, с 5 харита имам да събирам още 500 плавника,не искам да хабя супертор за момента,утре по някое време ще преценявам в крачка ,то пък и за 1 пиколо да си опустошавам запасите до нула не си струва,редът е закичен така или иначе..
     
    Кобрелия, buba62, dedoto и 3 други харесват това.