Дискусия: Извънземен чифт единици

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 6.3.24.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Извънземен чифт единици 2

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Късмет и много генерали!
    Екипът на Фармерама
     
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    ред+
    предмети​
    ред+
    предмети​
    всички
    награди
    вляво​
    всички
    награди
    вляво​
    за
    наградите
    вдясно
    (185 игри)
    за
    наградите
    вдясно
    (185 игри)
    за
    наградите
    вдясно
    (200 игри)
    за
    наградите
    вдясно
    (200 игри)
    Извънземна слава на играча
    7 168​
    10 432​
    7 728​
    11 247​
    20 608​
    29 992​
    22 288​
    32 437​
    Космически шейкър
    320​
    448​
    345​
    483​
    920​
    1 288​
    995​
    1 393​
    Късметлийски космически зарове
    64​
    0​
    69​
    0​
    184​
    0​
    199​
    0​
    Изказвам предположение, базирано на опит от предишните издания на събитието, че за всички награди вдясно ще са необходими 185-200 игри. Дано са по-малко :).
     
    daruba, ..koni.., pepa551 и 8 други харесват това.
  3. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Нещо като за едно поле малко множко ми се виждат китките.Но предполагам , че БП така са решили .А дано докато сеем рамислят и намлят бройките.Успех на ентосиазираните фрмери.
     
  4. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Играя. Стимул са ми сандъците Пиколо, наградните точки и сезонните токени. Редът, от моята камбанария, не е интересен.

    Много, малко китки, БП така е решил. ;)Да се надяваме, че ще ги намалят, защото надеждата умира последна. А дано, ама надали. xD
    Успех! :)
     
    лудакрава1 харесва това.
  5. milena7004

    milena7004 Знаменитост

    Харито, и двата сандъка "Пиколо"ме ентусиазираха, а честно казано харесвам и евента.Успех на всички,които ще се включат.
     
    SP-16, -niksan- и червената_шапчица харесват това.
  6. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    Има още едно Пиколо - 73-та награда вдясно. :)
     
    milena7004 харесва това.
  7. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Само да не ги намалята когато сме го приключили, че и на това сме се нагледали xDxDxD
     
    .didi2002., dedoto и червената_шапчица харесват това.
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Въпреки многото използвани Харита (вкл. 1 Бонус падащи предмети, даващ +20%) от дърветата ми се паднаха много малко шейкъри и късметлийски зарове. Дърветата бяха 23 ч., 22 ч., 21 ч. и малко 20 ч.
    Че пробвах със селектиране, което ставаше за време под 1 минута, и така събрах изскачащите. За мен това днес беше най-бързия начин за събиране на изскачащите.
    Сега ми остава набързо да отгледам растенията. Вече си играх с колелото, нещичко се падна, прежалих и някой подаръчен пакет. И после само да изиграя игрите ще остане.
    На играещите желая колкото се може повече генерали!
    :p:)
     
    milena7004, tanyamery и [[Fermerkaa]] харесват това.
  9. dedoto

    dedoto Адмирал

    като гледам днес май само муши е във форума :Dвсички като видяха бройката китки:wuerg: и онемяха xDто все бива ама тоя бивол и за мезе не става 8)
     
    [[Fermerkaa]] и kakata13 харесват това.
  10. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    И при мен така стана, от цяло поле дървета плюс 20 харита излезнаха 50 шейкъра
     
    mushnu4ka харесва това.
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Само ще отбележа, че бройките за основните награди (ред+предмети за него) не са непосилни дори с вода и тор.
    В това, както и в много други събития, има и т.нар. бонус награди, предназначени за напредналите играчи, за "стръвните" играчи. Многото бройки са за тях :).
    Хубав ден!

    П.П. От месеци не съм започвала да играя събитието в деня на започването му по простата причина, че не съм имала време за това. Днес от една страна имам време да го направя, от друга страна обичам играта на зарове, от трета страна ми допада реда (всичко за плюс продукция е приветствано в моята фермичка), искам и Харито, искам и сандъците Пиколо (дано намеря кога да излюпя натрупалите ми се), не отказвам и точките за сезона. Абе днес ще се наиграя на спокойствие, не припряно и едва ли не по задължение.
     
    Последна редакция: 7.3.24
    mimi123123456, ZORBA13, dedoto и 2 други харесват това.
  12. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    28 шейкъра и 12 зарчета от цяло поле дървета просто немам думи>:(>:(>:(. То бива затягане ама чак такова
     
    shiky харесва това.
  13. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Нямах грам дървета на осн.поле, зарчета естествено нула, шейкъри 192 бр.
    От 132 селекции - 7 зарчета и още 101 бр. шейкъри.
    От пълен разплодник /132 селекции/ идват 10 зарчета, това значи, че ако искате да изиграете всичко вдясно ви е нужна 2 640 СХ и то днес до края на "ден на намаленията" и действащия ББ!

    И двете вече приключиха.....
     
    Последна редакция: 7.3.24
  14. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Зарчетата днес не ми вървят, но колкото - толкова, от 50 игри - 6670 точки. Наплесках набързо супер тор и мимина, че тази година 8 март ще ми е 4 дни в Родопите. Та какво поиграя днес и във вторник, това ще е. Редът ми е вързан, точките за сезона - почти, доволно. Честит празник в аванс на всички фермерки! Здрави да сте! :inlove:
     
    Последна редакция: 7.3.24
  15. Mermaid

    Mermaid Обитател

    178 игри за 25000 точки
     
  16. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Приключих го.202 игри и само Генерал 6 не ми даде, но ми е все тая.Успех на всчки незавършили.
     
    -niksan-, ZORBA13, ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  17. .water.

    .water. Адмирал

    Беден магазин то няма какво да купиш с монените ...
     
    [[Fermerkaa]], koteto9, dedoto и 2 други харесват това.
  18. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Муши, като в твоята прогноза - точно 200 игри и завърших.
     
    -niksan- харесва това.
  19. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    188 Игри, но не са важни игрите колко са, важно да вэечеш харито и сандъци те.
     
    tanyamery и червената_шапчица харесват това.
  20. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    188 игри, ми бяха нужни
     
    tanyamery и червената_шапчица харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.