Дискусия: Извънземен чифт единици

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 8.3.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Извънземен чифт единици

    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Късмет и много генерали!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    За основните награди ще са необходими максимум 10 240 растения и 640 изскачащи.
     
    fermer4o888, eva-mina, Bamze и 4 други харесват това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Наградите не ме блазнят. От магазина с монетите ще гоня да взема само СТ, СХ, Мими тор, Дървесна тор, купоните за техника. Цъкалките не знам още. Нямам място за тях.
    Играя за забавление. Обичам игрите на карти и зарове :)
     
    bubolina8, Bamze, maqpan4o и 2 други харесват това.
  4. FirePenguin

    FirePenguin Подрастващ автор

    Щом само едно поле трябва да разбутвам, добре. Ще се играе. Не разбрах много как се играят тия зарове, но като започне евента ще му хвана цаката. Гоня реда. Успех на всички!
     
    Bamze харесва това.
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей,
    Има три хвърляния. Първото е автоматично след стартирането на мини-играта. Оглеждаш какво ти се е паднало, с мишката слагаш долу в слотовете заровете, които желаеш да запазиш. Натискаш бутона за следващото хвърляне. И пак същото. Другото, което се прави след приключено хвърляне, е да избереш вдясно за коя награда играеш. Това в случай, че може да избереш повече от една награда.
    Накратко е това.
    Приятен ден!
     
    FirePenguin харесва това.
  6. buba62

    buba62 Главен болярин

    Играя. Обичам играта със зарове. Цел минимум за мен е редът, цел максимум всички награди вдясно. Все още не отказвам най-новите тайнствени дървета, все още си нямам нито франклиния, нито лепидодендрон.
    За началото ще се подготвя с дървета, за 1/3 поле имам 21-22-23 часови и ще допълня с някакви 20 часови останалото място. Всяко късметлийско зарче е добре дошло и ще спести малко копане.
    Честит празник, фермерки! Приятен следобед, фермери и фермерки!
     
    .TAINNA., bubolina8, fermer4o888 и още 1 човек харесват това.
  7. koteto9

    koteto9 Старейшина

    следващия път реда да го направят 356ч иначе не е гот:inlove:
     
    .TAINNA., fermer4o888, ..koni.. и още 1 човек харесват това.
  8. Реда ми харесва. Можеше и да е на по-малко часове. ;) В дясно играя до сандъка Пиколо. От магазина ще пазарувам според спечелените монети. Успех на играещите!
     
    Bamze и fermer4o888 харесват това.
  9. buba62

    buba62 Главен болярин

    От полето с дървета с около 3 дузини Хари ми се паднаха 89 шейкъра и 87 късметлийски зарчета, доволна съм.
    Приятна игра или почивка, фермери!
     
    .TAINNA. харесва това.
  10. ka-linka

    ka-linka Пазител

    От 10 игри - 2140 точки, бива. Ще опитам до пиколото, от магазина едната цъкалка е хубава за мен, другите награди не ми хващат окото.
     
    milena7004 и .TAINNA. харесват това.
  11. milena7004

    milena7004 Знаменитост

    Добре върви засега.От 10 игри 2400 точки,като 4-пъти имах голяма кента.
     
    Bamze, ka-linka и .TAINNA. харесват това.
  12. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Дали няма да има бейби-бум събота или неделя? Изскачащите взеха да не стигат.
     
    .TAINNA. харесва това.
  13. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    В неделя има го в календара
     
    .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Взех реда, сега играя за дясна лента. До където стигна :) Харесва ми играта със зарове. Затова ще ги играя до последно :)

    само за 6 часа
     
    Последна редакция: 10.3.23
    kikiniki-n, mimi123123456, milena7004 и още 1 човек харесват това.
  15. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    И намаления има, Все е нещо на фона на бонус кода за 8март, си 6 от тототоxD
     
  16. xDxDxD

    От тази вечер минавам на дървета, заради късметлийското зарче. Може и да поселектирам пак заради него. И след това ще играя.
     
  17. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Сутринта съм аз имам още да изчеждам бонуси xD
     
  18. buba62

    buba62 Главен болярин

    [​IMG]
    Редът още снощи го наредих. Преди малко взех Пиколото и заедно с още осем ги сложих да зреят.
    Растения имам още доста, докато си сея оранжевите теменужки събирам изскачащи. Надявам се, че ще стигна до края вдясно.
    Приятна вечер, фермери!
     
    Bamze, bubolina8, staneli и 2 други харесват това.
  19. staneli

    staneli Старши болярин

    Със 171 игри приключих дясната част. Обаче стартирах със 131 късметлийски зарчета и така спестих много копане.
    Успех!
     
    Bamze, fermer4o888, buba62 и 3 други харесват това.
  20. buba62

    buba62 Главен болярин

    Успях и аз да завърша дясната част. Със 185 игри и ми останаха 4 неизиграни и растения за 3-4. Значи всичко точно се получи.
    Не успях всички генерали да ги хвърля, два ми се опънаха.
    Тайнствените от събитието ме зарадваха с франклиния и лепидодендрон :music:, първите ми са.
    Приятен ден, фермери! Успех със заровете!
     
    Bamze, bubolina8, maqpan4o и 3 други харесват това.