Дискусия: "Избери си обор!"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 14.7.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Моят съвет е да изчакаш ПИТ,а от мен имаш котка и лисица. И аз нямам оборите за да довърша куестовете,но няма да
    влагам реални пари.>:(.Игрите са в застой.НИЩО НОВО, което да те накара да вдигаш ниво 8)(91 н.)
     
    lu4o харесва това.
  2. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    От ниво 100 до ниво 200 има ли някое ново растение, дърво или животно при преминаване на нивата?
    Или вече всичко ново ще се получава в загадъчни стръкчета и обори??? С една дума за ЛГ.
     
    lu4o харесва това.
  3. tani1980

    tani1980 Полубог

    Сама си си отговорила.За съжаление няма нищо ново след 96 ниво.Стигнеш ли до лютичето край...
     
    lu4o и [[Fermerkaa]] харесват това.
  4. -.kiki12345.69-

    -.kiki12345.69- Обитател

    не забравяй и нублоните нали ги подобрявахме хихихииииии
     
    -niksan- и lu4o харесват това.
  5. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    що тия до ниво 100 данеби датиса малко:).
     
    lu4o харесва това.
  6. tani1980

    tani1980 Полубог

    Абе хич не са малко, особено като прибавиш и загадъчните и строителите....Мама мия направо.Поне могат да подобрят подаръците от Рошко за тези над 100-то ниво най-малко.Като жест към лоялните играчи.Ама като ги знаем колко са стиснати едва ли ще го направят.
     
    -helixme4o-, lu4o, -.kiki12345.69- и още 1 човек харесват това.
  7. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    то кои мине ниво 100 почва даси цъка еитака за спорта,
     
    -helixme4o-, -.kiki12345.69- и sm0uk3r71 харесват това.
  8. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    И да си разчиства куестовете със селектирани, поне аз съм така.
     
    -niksan- и lu4o харесват това.
  9. tani1980

    tani1980 Полубог

    И мойте отлежават и чакат .
     
    lu4o харесва това.
  10. krisi026

    krisi026 Младши експерт

    А НОВИТЕ ОТ 90,91ниво къде ги използваме? Дори не ги и сея.Играта няма развитие:(:sleepy:
     
  11. tani1980

    tani1980 Полубог

    Ми то май само лавровите клонки се използват за храна на кивито.
     
    lu4o харесва това.
  12. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Никак не са ми малко, но поне стимул да има човек.

    Това ми хареса за подаръците на Рошко, стига с тия мандри, млякото го берем от дърветата, омръзнаха ми и торовете, а и като гледам няма разлика между обикновените и парти подаръците:mad:, за съжаление играта тъпче на едно място.
     
    lu4o и -.kiki12345.69- харесват това.
  13. .water.

    .water. Адмирал

    Тези под ниво 100 не заслужават ли по-добри подаръци от Рошко?
     
    ficho_123, маринката74, lu4o и още 1 човек харесват това.
  14. lu4o

    lu4o Младши експерт

    За децата и хазарта в България съм напълно съгласна с теб и може би затова амбицирах детето си да играе Фармерама. Моя е грешката, че при изписването на поста не поставих в кавички "хазарт". Имах предвид напълно случайния и в повечето случаи разочароващ резултат от залагането на обори в "Избери си обор", където съм почти убедена, че ще получим поредните Сови. Това имах предвид "хазарт". И да, вече съм го насочила към нещо друго - да гледа на игрите в Интернет като на забавление и развлечение. Каквото и би трябвало да бъдат. И като се замисля по-скоро мен биха ме засърбели пръстите да изиграя един обор, само за да си докажа сама на себе си липсата на късмет, отколкото малкото дяволче да подскача с нетърпение и да тропа с крак, че иска тигри и фламинго на всяка цена. :)
     
    [[Fermerkaa]], krasim2, pigi102 и още 1 човек харесват това.
  15. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    дати кажа под секрет;) добри кинти се правят от таз храна
     
  16. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    аман бе, то не беше гад, то не беше чудо 8)
     
    tani1980 и pigi102 харесват това.
  17. -стефи-

    -стефи- Прохождащ

    Да, от година и половина само храна за киви произвеждам,спрях да меля супер храна.
    За това време по груби изчисления съм направила между 400- 450 милиона;)
     
    Последна редакция: 26.8.16
  18. Роналдиня

    Роналдиня Кандидат за признание

    ами слагай го в тенджерата кво го гледаш все гладно xD
     
  19. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Пробвах за елени и за фламинго - не сполучих :cry:. Повече няма и да опитвам.
    Късмет на тези, които ще се пробват!
     
    лудакрава1 и маринката74 харесват това.
  20. маринката74

    маринката74 Кандидат за признание

    Здравейте в оригинал. От фермерка 77 ниво вече съм Пиле 11-то xD. Детето окупира голямата ферма и се оправя сам. Пробвах с оборите два пъти - Къртица и Сови. Не е зле за пиленце. Лъчо нацели Хамстер. Нублоните пак ли готвят нашествие?
     
    pigi102 харесва това.