Дискусия: Избери си инструменти

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 13.3.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравейте, фермери!

    Използвайте темата за споделяне на своите впечатления,
    стратегии и мнения за новото събитие!

    Информация - ЧЗВ

    [​IMG]

    Желаем ви приятна игра и много забавления!
    Екипът на Фармерама.​
     
  2. tani1980

    tani1980 Полубог

    Не искам да критикувам, но ако може да поправите боч на боя във втората таблица - странни.Зачудих се какво е това нещо боч и затършувах първо в килера и после се загледах в таблиците.

    По темата, мисля да го пропусна - не представлява интерес за мен.
     
    .TAINNA., DILQNADELI, missdadi и още 1 човек харесват това.
  3. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    И моята стратегия - спестявам...ЛГ ;):D
     
    .TAINNA., missdadi и маринката74 харесват това.
  4. petaar1

    petaar1 Младши експерт

    Аз чакам моята стратегия, давам инструменти получавам ЛГ xD
     
    .TAINNA., fermer4etoo1970, DILQNADELI и 7 други харесват това.
  5. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    боча е оправен, благодаря:).
     
    .TAINNA. и missdadi харесват това.
  6. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    А аз ще прежаля няколко (20-40) лг за дъски, боде ми очите недоразширената менажерия поради липса на дъски.
    (И баба Марта си показа рогцата - обърна дъжда на сняг:cry:.)
     
    .TAINNA. и missdadi харесват това.
  7. naturalna89

    naturalna89 Подрастващ автор

    А аз не разбрах по колко инструмента ще получаваме срещу 5 лг
     
  8. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

  9. petaar1

    petaar1 Младши експерт

    тактиката е друга вземи ми парите>:(
    така и така някй има излишни неща нека да ги размени за лг което за мен е кът и го предпочитам
     
    Последна редакция: 13.3.17
  10. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Ааа, това е и моята стратегия! Намам никакъв интерес към събитието - имам си от всичко по много, с изключение на бормашините.
    Като сме тръгнали да оправяме :) - да пипнем в инфото и "лавандъла"-та в нужни стоки за Тамян"сребърен пламък" :p
     
  11. SULIO_PULIO1972

    SULIO_PULIO1972 Подрастващ автор

    Пълна пародия за нас играчите - и пълна касичка за БИГПОИНТ.
     
    DILQNADELI и sashka_9800 харесват това.
  12. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Не е честно, възползват се, че някои инструменти не се падат и бързат да го превърнат в тяхна полза:mad:.
    Аз искам да има нещо като пазар за бартерни сделки между съседи, аз имам много дъски, сменям за дървени чукове.
    Това си е изнудване, ЛГ за инструмент, то поне да се пада каквото искаш, а то като стръкчетата, ще е нещо, от което нямам нужда.Няма да дам ЛГ за инструменти, ако ще и да чакам с месеци за това, което ми трябва.
     
    .TAINNA., missdadi, sashka_9800 и 2 други харесват това.
  13. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Не мисли че имаш от всичко
    аз също имах но с тези менажерии разсадници и всичко се опразни,докато плачех за бормашини сега тухлите не ми достигат:cry::cry:
    начена да се добиете с бормашини е да са ти менажериите и разсадниците на полето
     
    fermer4etoo1970 и missdadi харесват това.
  14. .water.

    .water. Адмирал

    Оле и това доживяхме избери си инструмент мотика номер 16 искам ,че като я вдигна да ми пази по-голяма сянка.Добре ,че нямам такива екстри инструменти бол.Докато събера звезди и банани за екстрите сигурно ще съм събрала инструменти 5 цифрено число.
     
    fermer4etoo1970, DILQNADELI, missdadi и 2 други харесват това.
  15. sco

    sco Знаменитост

    Тия от БП съвсем са изтрещели - 5 ЛГ за 250 пирона, че аз имам над 180 000. Дори бормашините ми са вече 30. Мога да построя Великата китайска стена, а те ми предлагат смехории. Нахалство на квадрат.
    ПП. Муши, предлагам ти за 5 ЛГ 1000 дъски, имам над 52000.
     
    Последна редакция: 13.3.17
    babayaga59 и .water. харесват това.
  16. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ами двете разшрения на една менажерия гълтат 18 хил. дъски. Манифактурата - подобно количество тухли.
    (И разполагам с 236 710 пирона и 48 997 керемиди, но ми трябват дъски :D. И в облаците бера инструменти, и някакви скътани имах в менюто с вазичката, никога не съм правила обори за качване на влакчето, ама на - окъсах я. Вече хич няма да пренебрегвам награда сандък с инструменти xD в куестите. Чак с нетърпение очаквам предаването на селектираните пауни в читалището - ей ти 6 сандъка ХХЛ, а от ветрилата ще взема още 6. Някъде 1/5 дъски излизат от сандъците. И после окончателно ще реша да прежаля ли някое лало или не.)
     
    Последна редакция: 13.3.17
    fermer4etoo1970, missdadi и babayaga59 харесват това.
  17. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Не съм казала такова нещо, само казвам, че няма да купувам инструменти за ЛГ.
    От доста време бормашините ми чакат за дървени чукове, но повярвайте ми, нито един не е изкочил при обиране:mad:.
    Отворих всички сандъци в читалището, нищо, не оставям на мира и вазичката, но уви, чукове от нийде не изкачат.
    Сега най-упорито се мъча да култивирам карфиол:mad:, но и той ми се опъваxD, но и аз не отстъпвам, продължавам, дано и в моята ферма се получиxD.
     
  18. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Пасувам. Предпочитам дръвцата. Дори за подобно събитие с обори не бих дал паричките.
     
  19. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    По едно време го бях окъсал за бормашини, в последствие се оказа, че за последните два слота в бахамската манифактура ми трябват няколко хиляди тухли... та, докато събирах тухлите, натрупах 72 бормашини, но вече ми мина мерака за допълнителни слотове... Е, няма да дам 16 000 тухли за 2 слота!
     
    Последна редакция: 21.8.17
    .water. харесва това.
  20. elince77

    elince77 Кандидат за признание

    И аз ще съм пас. Лалогулдени давам за обори и дървета.