Дискусия: Избери си дърво

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 1.2.18.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    За Албиция XXL. (Не обръщай в момента внимание на наименованието.)
     
  2. гъбарко

    гъбарко Прохождащ

    Да разбирам ли, че наименованието ще бъде коригирано и няма да има проблем подобрението да се поставя върху основа в друг акаунт?
     
    Последна редакция: 24.2.20
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Би трябвало. (Защото е XXL подобрение за албиция и някак си би било странно да имаме 2 различни копринени дървета XXL, едното с основа албиция, а второто с основа копринено дърво.)

    П.П. Старото копринено XXL с основа копринено в момента се избира при странните дървета, а новото с основа албиция - при редките.
     
  4. гъбарко

    гъбарко Прохождащ

    Да, знам кое къде се избира. Но като има проблем, както в момента, трябва да има и категоричо решение, а не "би трябвало".
     
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Тъй, ще го кажа по друг начин - категорично става въпрос за ново подобрение, подобрение на албицията, независимо от името, с което в момента е в играта.
    Т.е. това ново подобрение ще може да се поставя единствено върху основа албиция.
    Какво ще се случи с наименованието - не е от компетенциите ми да отговоря.
    (Но и категорично става въпрос за грешка в превода, не за някакво друго объркване в играта. И за въпросната грешка е предадено нагоре по веригата.)
     
  6. гъбарко

    гъбарко Прохождащ

    Благодаря! Весела игра!
     
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля.
     
  8. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    Вече се сдобих с маймунски портокал. От втория път ми се падна. :p
    Пробвайте, желая ви късмет!
     
    tanyamery и [[Fermerkaa]] харесват това.
  9. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    От 8 опита 2 хванах. Пробвах още 3-4 пъти, но без късмет. :p
     
    mimi123123456 харесва това.