Дискусия :Избери си дърво 5 и нови куестове

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от KAtanasova на 24.7.17.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    И аз вече имам по едно амброво и мангрово, но ми се струва, че не ми е начислено още едно амброво, което спечелих... Бихте ли проверили!
    ID: 15824213
     
  2. *mMm*

    *mMm* Кандидат за признание

    А ние не купуваме ли всъщност всички избрани дървета?
     
  3. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Не, пада се 1 от избраното. (Де да беше за 5 лг 8 дървета, ехеее.)
     
  4. *mMm*

    *mMm* Кандидат за признание

    Е значи се минах, защото мислех че купувам всички.
     
  5. .water.

    .water. Обсебен

    Мечките дадоха 50 гулдена опуках ги 2 мангрови и едно амброво бива отчетох се от към дръвчета.Сега ще наблегна на комара с БП:D
     
    pepa551 харесва това.
  6. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Аааах! :( Остана в мен детето с мечти разбити и пробойна в "портмонето" :cry:
    (т'ва се получи, но какво да се прави - шопинг терапията тъй ми се нрави :pxD)
     
    pepa551 и bubolina8 харесват това.
  7. KAtanasova

    KAtanasova Guest

    Здравей,след проверка се установи,че имаш по 1 бр от двата вида .
    15:39:33 спечелено Мангрово дърво
    15:46:42 спечелено Амброво дърво
     
  8. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Възможно е да съм се объркал... Благодаря Ви все пак!
     
  9. БашФермер

    БашФермер Генерал

    как се играе това, като горчивия ми опит с инструментите ли? мятам смело на талигата и после да се кръстя да не ми даде любимата каталпа ххл.
     
  10. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Да, като инструментите. избираш каквото искаш и талаш около него и се кръстиш да се падне читавото.
    (Поне каталпа няма да е :p.)
     
  11. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Хахаха, точно - едно към едно са :p
    Май си спрял четенето, а Баш? ;)

    ПП: Не си прави труда да се кръстиш, няма начин да получиш "любимата"!
     
  12. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    хахах................тук не мяташ, избираш, кихаш и са молишxD
     
  13. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Зъркелите вече ми погаждат номера, влизам в менюто и какво да видя 8 амброви дървета наредени и ме чакат да ги бучна в нивята. Подскочих от стола, бря радост, бря келепир да споходи веднъж и мистър Пинки. Уж играх само един път за амброво, а сега цели 8 от нейде се намърдаха в инвентара ми. Отпих два три гълтока Сан Мигуел да оправя фокуса, а то що било, не било амброво, най ми било аврамово.. пусто опустяло. После пък се оказа и че кога съм избирал амброво... съм избирал индийско орехче, вместо него... като съм го мислил за него. Поне отскубнах мангрово от дъртият хитър еврейн, мухахахаха. Е, не ми остава нищо друго да изпия още един сан мигуел и да разфокусирам
     
    lyd_s_motika харесва това.
  14. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    И аз тъкмо подобрих своя вижиланс, наздраве...на забавен вече съм каданс... xD
     
    The.Farm и mushnuk харесват това.
  15. rumiko6161

    rumiko6161 Подрастващ автор

    Здравейте,
    Реших да си пробвам късмета в "Избери си дърво", но играта ми блокира и не можах да разбера какво ми се падна.
    Може ли да проверите, моля?
    ID: 6767230
     
  16. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Здравей,

    Получил си Акация.
     
  17. БашФермер

    БашФермер Генерал

    малеее, как бъркат из жълтиците тия мискини и тва е направено само да се дава 3 пъти опитах само талаш, стига им толкова :D
     
    sm0uk3r71, The.Farm и mushnuk харесват това.
  18. rumiko6161

    rumiko6161 Подрастващ автор

    Благодаря, с малко закъснение :)
     
  19. –divane-

    –divane- Team Leader Team Farmerama BG

    Няма защо :)
     
  20. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Направих доста опита и винаги ми се пада точно това, което не ми трябва:mad:, молих се, но аз ли грешно се помолих, БП ли грешно ме разбраxD, незнам, но ЛГ ги няма.