Дискусия: "Идеална снимка" - есенен евент

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от zwezdi4ka на 17.11.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. dqvola_20

    dqvola_20 Стажант

    моля,помогнете с малко роса който може,благодаря.
     
  2. svetyl4ica

    svetyl4ica Стажант

    на мен ми трябват около 100 - 120 роса, как не излиза нищо от тези растения....
     
  3. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Преди два дена когато до края на задачата оставаха 57 часа ,една моя съседка изоставаше с цели 480 роса,под мойто наставление и аз поглеждах фермата сложихме купите на дървото защото нямаше звезди,при 27 процента на купите ,сеехме на малки полета ,без никаква супер ,тор не сме сеели и на плодородни полета ,без харита.
    Десет часа преди края на на задачата росата е събрана ,задачата завършена.
     
    Последна редакция: 24.11.16
    sm0uk3r71 и [[Fermerkaa]] харесват това.
  4. -nani2003-

    -nani2003- Младши експерт

    В последния момент, но и аз успях.
    УСПЕХ на всички, решили да продължат в топ 1000!
     
    ZORBA13 и sm0uk3r71 харесват това.
  5. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Трябва ми още малко роса.Моля за помощ.
     
    Dila1111 харесва това.
  6. -preps-

    -preps- Прохождащ

    Направих всички рисунки, но не виждам двете си цъкалки - "вечна есен" и "силата на полета". Къде да ги търся?
     
  7. Dila1111

    Dila1111 Обитател

  8. daniandd1

    daniandd1 Стажант

    много моля само 5 броя роса ми трябват да взема и реда ,
    сърдечно благодаря предварително
     
  9. milenka

    milenka Прохождащ

    Съвсем малко помощ ми трябва,за да завърша куеста.Моля ,помогнете,ако можете.
     
  10. daniandd70

    daniandd70 Стажант

    и аз да помоля за малко роса
     
  11. denimiro

    denimiro Стажант

    много моля малко роса и за мен
     
  12. milena7004

    milena7004 Експерт

    -

    Браво на вашата съседка. Радвам се,че е успяла да завърши куеста,но че имам сериозен проблем с изскачащите това е факт! Аз както вече писах в по-горен пост въпреки,че купите са ми на макс,и са на дървото,въпреки изразходването на 1000 бр.супер тор и въпреки разходката на шесте ми харита от поле на поле ,на мен все още не ми достигат 150 бр. роса! Е ,за какво говорим???

    П.П Да не забравя и над 10000 излишна жълта кала!
    След току-що обраната реколта вече недостига ми е само към 80 бр.,и въпреки това най-вероятно няма да успея да завърша този куест,но както казват някой "велики" личности "квот -такова"
     
    Последна редакция: 24.11.16
  13. pepa_iveta1980

    pepa_iveta1980 Стажант

    Остават три часа, а имам да предам още 24 бр. сребърно фолио. Никакъв шанс, а не сам спирала да цъкам. Ако някой може да помогне, моля помагайте. Благодаря!
     
  14. dj_1

    dj_1 Подрастващ автор

    моля за малко роса.предварително благодаря.
     
  15. tjaemili

    tjaemili Стажант

    И аз моля за сребърна роса!С едно фолио няма да успея за реда. Предварително благодаря!
     
  16. danislavova

    danislavova Стажант

    Моля, помогнете - спешно сребърна роса ми изпратете. Не стигат петнадесетина да на правя пъстроцветната картина.
     
  17. tqnko01

    tqnko01 Стажант

    И аз моля за сребърна роса!С 4 бр. фолио няма да успея за реда. Това е третия куест,който не мога да завърша от както са китайците,а съм 98 ниво-смешно ...!!!Предварително благодаря!
     
    Последна редакция: 24.11.16
  18. dqvola_20

    dqvola_20 Стажант

    и на мен ми трябват още малко роса,моля ви помогнете.
     
  19. terminatora78

    terminatora78 Активен автор

    помощ Сребърна роса
     
  20. .miimo.

    .miimo. Стажант

    Моля за помощ - още 4 Сребърна роса ми трябват!