Дискусия: Игра на фунийки

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 15.6.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    А от дървета, как ли са изскачащите ?
     
  2. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    179 полета амарант с 23 харита177 фъркати, 179 дървета с 23 харита 165 фъркати
     
    maqpan4o, tanyamery, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  3. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Зле!
     
    maqpan4o и .TAINNA. харесват това.
  4. buba62

    buba62 Главен болярин

    2 пъти планинска маргаритка и 1 път рапица с 20 Хари и за двата дена 13 подаръка от съседи.
    Останаха ми 79 замразени близалки.
     
    maqpan4o, bubolina8 и .TAINNA. харесват това.
  5. petruhka

    petruhka Подрастващ автор

    Моля за помощ, имам нужда от замразени близалки!!! Почти нищо не изскача :cry:
    Моля помогнете!
     
  6. -sheherezada67-

    -sheherezada67- Кандидат за признание

    имам нужда и аз от близалки,не ми стигат 50бр,насях хмел след половин час ще обирам,не знам какво ще изкочи,моля за помощ
     
  7. milena7004

    milena7004 Знаменитост

    Моля,за помощ с изскачащите.Не ми достигат 13 броя
     
  8. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Растение от днес остава ли за утре? Или пак ще разсяваме?
     
    maqpan4o харесва това.
  9. staneli

    staneli Старши болярин


    "Когато едно и също растение се използва в повече от един куест,

    неизползваните количества от предходния куест остават налични за следващия."
     
    maqpan4o, .TAINNA. и ka-linka харесват това.
  10. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Благодаря. Винаги е оставало, но рекох пак да питам. Мисля да спестя последните 600 бройки, ваниловите топки ги има вече от вчера, та правех някакви сметки :) И май ще спестя и пухкавите топки от утре, които не се поставят на редовете.
     
    staneli харесва това.
  11. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    За този куест в неделя (20.06.) от 19,00ч. до 23,00ч. в полза на изскачащите (ледени фунийки) при селектирането се комбинират за 4 часа три събития : ден на намаленията , ББ и щастлив ден на фермерите монети.
     
    maqpan4o, joujoujouj, .TAINNA. и 3 други харесват това.
  12. kosibosi63

    kosibosi63 Активен автор

    Моля за близалки,няма да успея.Ако някой може да ми помогне!Благогаря предварително!
     
  13. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    и аз не смогнах, но не на растението близалки, а на фрапето, дето фърка. Накрая купих 220 и оправих положението без да рева. Не ми се беше случвало такова нещо :oops:
     
  14. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    И аз купих , но май и на "Летните дни" ситуацията е същата - нямат събиране.
     
    maqpan4o и .TAINNA. харесват това.
  15. buba62

    buba62 Главен болярин

    А аз снощи с моментно поникване си направих някъде 250 бр. фрапе. Реално вероятно нямаше да ми достигат днес около обяд 20-30, но бях заета с друго днес и затова реших да си ги направя по този начин.
     
    maqpan4o, .TAINNA. и mimi123123456 харесват това.
  16. maqpan4o

    maqpan4o Младши експерт

    Който има хари е добре. Аз нямам и съм зле. Изскачащи ли да правя, да сея ли, за 24 часа ... :cry:
    Поредица трудни евенти кой от кой по-труден е, боря се. Взех две редички, но прибързах. Няма да имам всички цъкалки и май на пит ще ги търся :oops:
     
  17. Bamze

    Bamze Болярин

    Изскачащите определено са проблем. Боря се за сезонните точки и за цъкалчета. Засега успях да взема само две цъкалки, но до ред няма да успея да стигна струва ми се.
     
    maqpan4o харесва това.
  18. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    нямаше кой да ме чукне по тиквата ееййй, на теб се надявах да ме подсетиш ама на ... Развързах кесията и кеш моля, кеш :wuerg::oops:
    С един акъл като без акъл :cry:xD
     
    maqpan4o харесва това.
  19. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    заредихте ли разплозника? побързайте
     
    maqpan4o, krisi026, .TAINNA. и 5 други харесват това.
  20. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Завърших дъждовниците ,имам 2919 фунийки и ги продавам със сладолед;)
     
    kakata13, ПЕПЕЛЯШКА, maqpan4o и 5 други харесват това.