Дискусия: Игра на фунийки

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 15.6.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Игра на фунийки
    (поредица от 24- часови куестове)


    В тази тема можете да споделите своите впечатления, стратегии и мнения за събитието.
    Моля, използвайте я по предназначение!

    Повече информация

    [​IMG]

    Приятно забавление!
    Екипът на Фармерама
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. .water.

    .water. Адмирал

    Ще играя каквото мога да взема точки за сезона и каквото друго успея все пак трябва и да се работи БП си мислят ,че хората са безработни и живеят само ,за да играят Фармерама и да висят 24 часа в нея...редовете няма да коментирам !
     
    koteto9, pepa551, shiky и 6 други харесват това.
  3. SKATAVKATA

    SKATAVKATA Велик майстор

    Фунийки III са обявени че се провежда на пустото поле, а в същото време там ще се провежда и поредния сезон на летните игри !!! И при двете ще садим разтения и ще събираме изкачащи :cry::cry::cry:!!!! Това е или поредната печатна грешка8), или пустото поле пусто ще остане xDxDxD!
     
    koteto9, shiky, ПЕПЕЛЯШКА и още 1 човек харесват това.
  4. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Цялото събитие е на основното поле, коригирано е при растението в "Игра на фунийки III", извинявам се за грешката.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  5. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    потърсих в инвентара си изобилие от много неща и открих 50 сандъка.отворих ги-4 сандък с инструменти-470 000 то-630 000 мп-660 000 тропически то-1 сандък с инструменти 3хл-2 сандъка с инструменти ххл.всеки да си прецени заслужава ли си.аз ще играя .успех на всички.
     
    Bamze, LadySissy, ПЕПЕЛЯШКА и 2 други харесват това.
  6. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Що за глупост е това :mad:На 24 часа един билюк изкачащи и растения :mad:Ми някоя ТО да бяхте турили на реда :mad:Аман от чукове:mad:
     
    kakata13, pepa551, shiky и 9 други харесват това.
  7. .water.

    .water. Адмирал

    Инструменти да искаш
    то от сандъци то от евенти то от където се сетиш не знам ферма ли сме или дърводелски цех?!
     
    .TAINNA., kakata13, eva-mina и 7 други харесват това.
  8. -sindi9-

    -sindi9- Кандидат за признание

    И това ще се преско4и ,по добре да продавам коприва,грах ,тикви,каквото ще се иска,редовете не струват
     
    .TAINNA., koteto9, bubolina8 и 5 други харесват това.
  9. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    То нещеш пици,сега фунийкиxDxD
    Другата седмица какво ли ни чака:p;)
    За редовете просто ще замълча:(:(
     
    .TAINNA., kakata13, Bamze и 5 други харесват това.
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Мисля, че отдавна играем за спорта, хубави награди, вече забравих какво е това:mad:,толкова се изписа какво искат фермерите, ноооо, няма кой да чуе>:(.
     
    .TAINNA., koteto9, [[Fermerkaa]] и 7 други харесват това.
  11. dedoto

    dedoto Адмирал

    И това го изиграх вече в момента в който приключих с четенето 8)продължавам с почивка xD
     
    .TAINNA., Bamze, ПЕПЕЛЯШКА и 8 други харесват това.
  12. pepa551

    pepa551 Анализатор

    Ехаа, какви здрави нерви все още имаш щом си го прочел докрая;). Стигнах до втората част и виждайки с две влизания колко растения трябва да направя онемях.Ако в изобилието преобладават сандъците с инструменти, както се случва, ще мина и без тях.Изстрах ме да не надхвърля лимитаxD
     
    .TAINNA., koteto9, .water. и 4 други харесват това.
  13. buba62

    buba62 Главен болярин

    А аз играя само за редичките, даже инструменти понякога трябват, наскоро се бях занулила като предавах в куеситте от рода менажериа, разсадник, нанифактура, а имам там още какво да изпълнявам.
    Понеже сезонните точки не ме интересуват, възнамерявам да изпълня частично I, да пропусна II, III - изцяло, IV - `частично, V - пропускам и зорът ще е при VI, тогава може би ще ръсна малко супер и мими тор.
    Значи първо изскачащи, после два дена растения за III, после малко растения за IV и накрая изскачащи и повечко растения за VI.
    Че вземането на първото редче и предметите не ми се вижда трудно, другото ще го мисля в движение.
     
    bubolina8, .TAINNA. и лудакрава1 харесват това.
  14. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Аз се интересувам от сезона, но така гадно да извиват ръце с безмислените си глупости мина всякаква граница
    :wuerg: Ще го играя без грам напъвне което докопам и минимални ресурси.Така или иначе ще си изкарам сезона без проблемно.Някак стадо коне , за куцо пиле вече не ми се дава:wuerg: Успех на всички ентусиасти(май намаляваме с всеки изминат куест)
     
    .TAINNA., eva-mina, .water. и 5 други харесват това.
  15. Bamze

    Bamze Болярин

    Един луд ентусиаст в мое лице ще се пробва на тази въртележка и каквото - това, колкото - толкова. Нещо останах без цъкалчици и ще се опитам да посъбера малко. И за сезона точици да посъбера също. За стратегията май ще мисля утре.
    Успех, късмет и забавление на тези, които ще играят и приятна почивка на останалите!:):):)

    -----
    Ето и малко сметки:
    1 ден - 405 замразени близалки / изскачащо/ и 25 мравки
    2 ден - 2 570 ледена близалка /растение/ и 1 880 грах
    3 ден - 2 000 ледена близалка /растение/, 505 фрапе /изскачащо/ и 27 лами
    4 ден - 1 670 покълваща лъжица /растение/ и 1 260 тикви
    5 ден - 1 410 покълваща лъжица /растение/, 450 ледена фупийка /изскачащо/ и 38 ленивеца
    6 ден - 2 305 сладоледена чаша /растение/ и 1 460 коприва

    Няма гаранция, че сметките са без грешка :p
    Наистина няма да е лесно. Любопитно ми е дали ще успея да го изиграя напълно!!!

    П.п. Тези количества са за изиграването на всичките 6 куеста с по 6 задачи - за всичко!
     
    Последна редакция: 16.6.21
    stefi1121, bubolina8, [[Fermerkaa]] и 9 други харесват това.
  16. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Бамзе, благодаря за сметките. Много ми харесва как ги систематизараш.
     
    .TAINNA., лудакрава1 и Bamze харесват това.
  17. kakata13

    kakata13 Старши болярин

    Почивката,почивката продължава:D
     
    .water., -sindi9-, .TAINNA. и 2 други харесват това.
  18. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Четирите вида топки се вземат по няколко пъти, така че май може да се намали броя на растенията. Или не съм дочела?
     
    .TAINNA. харесва това.
  19. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Пет вида са общо и се печелят по два пъти.
     
    .TAINNA., лудакрава1 и ka-linka харесват това.
  20. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Четири видях за редовете, хич не се задълбах да чета най-обстойно, признавам.

    П.П. 405 изскачащи едва ли ще събера, 148 ми трябват още, а утре ме чакат изпитите на 7 клас. Следващите са 505, та в този ред на мисли да попитам "Играта към безработни и работещи от къщи ли е ориентирана вече?"
     
    Последна редакция: 16.6.21
    shiky, pepa551, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.