Дискусия: Игра на сирена

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 29.8.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. vida_bl

    vida_bl Обитател

    Роякът2 000 ТО/ТрТО
    +2,5% увеличен шанс
    за изскачащи, за 1 ч.
    Aко това е това % не са 20
     
  2. .water.

    .water. Обсебен

    Благодаря за бързото реагиране,грешно зададох въпроса .Намерих отговора то всъщност си е бонус ,не е цъкале и действа глобално на цялата ферма.
     
    mushnu4ka харесва това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    направих 20 плато със сирена и май няма да ми трябват повече резачки. Нагласям острова както си беше :) Вече само растението с мляко и съм готова. Изиграх до 6-то ниво. Ще пазарувам накрая :)
     
  4. bim177

    bim177 Редовен

    Идея може ли да се сподели с придобитите монети какво може да се купи според вас?
     
  5. Аз купих "Тронът от сирене", "Как да нахраниш своя дракон", 10-те предложения СТ, 2 бр. парти билет и занулих с 1бр. сандък с инструменти XL. Но ако държиш на сандъка Пиколо, можеш да купиш него, "Тронът от сирене", 10-те предложения СТ, заради привлекателната им цена и с останалите 20 монети да купиш 1бр. сандък с инструменти XXL или 4бр. сандък с инструменти XL.
    Усмихната неделя!
     
    Последна редакция: 3.9.23
    DILQNADELI и bim177 харесват това.
  6. bim177

    bim177 Редовен

    Благодаря , спорен ден Ви желая
     
    червената_шапчица харесва това.
  7. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    3- те цъкалета, всяко само по себе си е ОК
     
    Последно редактирано от модератора: 3.9.23
    ..koni.. и bim177 харесват това.
  8. tani1980

    tani1980 Полубог

    Здравейте, много моля някой на 39 пазар ако има възможност да пусне за продажба 5 лешникотрошачки, цената няма значение.Предварително благодаря.

    П.П. Трябват ми още 2.

    П.П. Готово събрах ги, благодаря Ви съфермери. :)
     
    Последна редакция: 4.9.23
    Bamze и хамилто харесват това.
  9. Здравейте! Играта не ми начислява падащите предмети ! Моля за проверка ! І D 220 10 3 72. Благодаря
     
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет, изскачащи предмети от кое поле? От какво? Хвърлих един поглед и не виждам нещо, което е обрано в последния час, за да очакваш изскачащи. Приятен следобед!