Дискусия:"Игра на въображението"

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 18.5.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Здравейте, фермери!

    Използвайте темата да споделите своите впечатления,
    стратегии и мнения за събитието!

    Информация за събитието - FAQ

    [​IMG]
    Желаем ви приятна игра и много забавления!
    Екипът на Фармерама.​
     
  2. -troxy-

    -troxy- Прохождащ

    Ако не се бъркам, преброих ги към 280 "Рошльовци". По 2 супер манджи за всеки .... почвам да размислям за този куест. За някакви си 6000 точки.
     
    mi6elina84, AsparagusMintCandy и buba.georgieva харесват това.
  3. buba.georgieva

    buba.georgieva Младши експерт

    Даааааа,така изглежда,много "Рошльовци",много манджа........явно ще се играе избирателно!!!
     
    mite63 харесва това.
  4. kaka_Galq

    kaka_Galq Подрастващ автор

    седмата можеш да не я играеш, и ако правилно смятам ще са нужни 215 рошльовци Х 2 супер храна = 430
     
    MARV3000 и AsparagusMintCandy харесват това.
  5. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Какво е необходимо:
    280x Плюшен Рошко, 24x кокошки, 18x зайци, 10x овце, 7x кафяви кокошки, 6x дългоухи зайци, 7x кафяви овце, 6x петнисти кози, 6x копринени кокошки, 6x пухкави зайци, 7x черни овце, 7x черни кози, 3x луди кокошки, 3x фалшиви зайци, 2x голи овце, 2x ангорски кози

    Какво можем да спечелим:
    341020 то, 281810 мп, 56x супер-храна, 50x супер-тор, 50x Мими тор, 5x парти врътки, 1x загадъчен обор Топаз, 1x купон за пом. техника (12 ч.), 42x звездички, стикер, редичка, 2x три вида цъкалки
     
    -ENERJI-, nefertiti, MARV3000 и 4 други харесват това.
  6. lekence

    lekence Активен автор

    срещу 504 супер храна?!......
    Безумие!
    Накрая,от шепа ентусиасти играещи наред всичко,ще останат.....зрънца мазохисти....
    Жалко!
     
    MARV3000, tan65, БуляГана и 8 други харесват това.
  7. mell

    mell Редовен

    За толкова много супер храна няма почти никакви награди. Ако БП искат да им се плаща за супер храната, поне да си коригират наградите -напр. награда лалогулденово дърво или гигантски секвои. Това е моето виждане за предстоящия евент. И за пръв път от 2,5 години това ще е първия път когато няма да играя.
     
    MARV3000, anych, AsparagusMintCandy и 7 други харесват това.
  8. tani1980

    tani1980 Полубог

    Мерси за сметките Муши, но разхода на толкова много супер храна не оправдава наградите.Няма абсолютна никаква равностойност и смисъл да се играе.

    Към БП : Вземете си коригирайте наградите, аман от лакомията ви за реални пари.Зная че за Вас сме само банкови сметки и смс-и, но за да получите трябва и да дадете.Така както я мислите Вие не става според законите на пазарната икономика.
     
    nefertiti, MARV3000, tan65 и 7 други харесват това.
  9. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Ще играя единствено ако има бейби-бум. Но заради бейби-бума, имам какво още да селектирам, обичам да селектирам. А ако поселектирам - някой Рошко ще предам. Просто ще си получа месечната доза начесване на крастата.
    Иначе куестът наистина е мизерен. Редичката - каквато такава, в облаците всяка капчица то е добре дошла. Цъкалките - средна хубост, поне за мен не са хич интересни. А исканата като цяло супер-храна е доста, поне за нашите (разбирай бг) стандарти. Това му е най-лошото на куеста според мен.
     
    nefertiti, tan65, -dd76- и 4 други харесват това.
  10. kle71985

    kle71985 Активен автор



    И аз сам на това мнение и аз ще го играя само заради бума пак каквото спечеля от останалото е добре дошло в крайна сметка на другия ПИТ ще трябва нещо за размяна и ето от каде ще си го набавя
     
    nefertiti харесва това.
  11. desi232

    desi232 Посланик

    само реда и храната ще взема,за другото не си заслужава да си харча супер храната
     
    лудакрава1 харесва това.
  12. baiete

    baiete Болярин

    И аз ще играя ако пуснат бум . Хубавото е ,че не ме ограничават в животните имам какво да селектирам . За наградите и количеството супер манджа по горе всичко е казано :mad: да се замислят господата от БП .
     
    nefertiti, MARV3000 и desi232 харесват това.
  13. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    това е единственото хубаво xDта евента е боза от където и да го гледаш8)ако има бум ще селектирам за кеф не за него:)
     
    MARV3000 и bayVasil харесват това.
  14. pepa551

    pepa551 Анализатор

    никога недавам реални пари за игра, а на 91 ниво имам достатъчно евенти недовърщени за селекция . ако има бум ще селект
    ирам за супени преживявания . там си заслужава:music:
     
    MARV3000 и AsparagusMintCandy харесват това.
  15. maresis44

    maresis44 Стажант

    ТОЧНО ! А какво получаваме за 504 супер храна??? - някакви смешни точки (особено за тези ,които са минали 50 -60то- ниво на играта) С тези точки и кило сирене на можеш да си купиш!xD>:(:cry:
     
    tan65 харесва това.
  16. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Ако са спретнеш да направиш баница може и да я претикаме :pxD
     
    SULIO_PULIO1972 и krassimira харесват това.
  17. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    До сега съм играла всеки куест, особено с редичка, но наглостта на БП няма граници:mad:, надяваме се на по-хубави награди и по-малко бройки, а те без срам съсипват играта:mad::mad::mad:.
    ПОНЕ ХРАНАТА ВЪРНЕТЕ!
     
    SULIO_PULIO1972, nefertiti, mell и 2 други харесват това.
  18. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    xDнямаш грижи ;)пускам повече да има за всички решили да пият от бозата пусната от бп:)
    [​IMG]
     
    SULIO_PULIO1972, krasim2, bayVasil и 4 други харесват това.
  19. -Защо-

    -Защо- Напреднал

    Е с такава баница по нашия край се пие и ракия:p
     
  20. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    ай наздраве, 8 ред 16 буре
    [​IMG]
     
    -Защо-, nefertiti, bayVasil и 2 други харесват това.