Дискусия: Зловеща стъпка назад във времето

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 12.10.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    добре, че попита, и аз се кокорих, докато Муши каза:
    Благодаря Муши :D:inlove:
    още 80 обсидиан и третата сграда ще е отворена малко по-късно тази вечер :D

    п.п. Голям строител съм! Браво на мен! :D Върнах си старата наредба и добавих 4 гаргойли. Полакомих се и взех от магазина редичката и по 1 цъкалка. И какво стана? Манджа с грозде. Тези цъкалки не били за този ред xD от къде да знам? Пак някъде нещо не съм прочела xD За утеха взех едното пиколо :D
    И сега какво? Чакам 23 часа да узреят часовниците със сандъците с примамки. :oops:
     
    Последна редакция: 15.10.21
    milena7004, tanyamery и mushnu4ka харесват това.
  2. kakata13

    kakata13 Ветеран

    Сложи им ъпгрейдите и тогава опитай пак:)
     
    .TAINNA., [[Fermerkaa]], tanyamery и още 1 човек харесват това.
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    https://board-bg.farmerama.com/threads/Зловеща-стъпка-назад-във-времето.21840/#post-198121

    П.П. Само дето на ъпгрейда за "Трябва да има ред" не му е оправено наименованието и все още е в играта с наименованието "Трябва да има ъпгрейд за редове". :cry:
     
    bubolina8, .TAINNA., [[Fermerkaa]] и 2 други харесват това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    снощи играта не ми даде да ги сложа. Ъпове без цъкалки не стават, а сутринта се появиха. Скитали са някъде цъкалките. А една се върна двойна xD Купих и трите от магазина. Изчезнаха нанякъде, а сутринта имах 2 призрачен валс и по 1 от другите. Ъпнах трите и ги качих на реда, а един призрачен валс остана в склада :p

    еейййй светна ми пред очите :music: Друго си е Муши да извади фенера :D Благодаря Муши :inlove:

    Зловещата стъпка я оставих далеч назад във времето :)
     
    Последна редакция: 16.10.21
    milena7004, tanyamery и mushnu4ka харесват това.
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не беше задължително поставянето му на реда с облаци в предишното събитие, когато можеше да се спечели. Затова ти е останала, т.е. имала си този предмет от преди, т.е. е можело сега да не го купуваш.
     
    .TAINNA. и Bamze харесват това.
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    откъде толкова акъл у мен? не съм разбрала, че го имам, че съм била на печалба, а когато е дошло при мен е влезнало по терлички да не разбера, че влиза xD благодаря Муши :D
    имам и един въпрос. Взех от зловещия магазин при сградите двата сандъка, редичката и по 1 цъкалка. Останаха малко монети. Губят ли се, ако не ги похарча до края на зловещата стъпка, или се запазват за следващото събитие със следващия токен "Огън и жупел" ?
     
    Последна редакция: 16.10.21
  7. kakata13

    kakata13 Ветеран

    Останалите след края на събитието монети със звезди ще бъдат обменени за:
    44 ТО + 70 МП + 24 ТрТО
     
    .TAINNA., Bamze, maqpan4o и още 1 човек харесват това.
  8. ТИН

    ТИН Обитател

    Купих реда и цъкалките от магазина , а ми излиза , че ги няма в инвентара .
    Къде да ги търся ?
    ИД : 28542457
     
  9. maqpan4o

    maqpan4o Младши експерт

    Построих трите сгради, но липсва ъпгрейта за Призрачен валс. Моля за проверка. Основата е при лунните цъкалки

    ИД: 23564719
     
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не е достатъчно само да ги закупиш и да цъкнеш върху облачето, трябва и да слобиш закупените предмети със спечелените ъпгрейди.
    Тъй като:
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Зловеща-стъпка-назад-във-времето.21840/#post-198121

    Също така имай предвид, че на ъпгрейда за "Трябва да има ред" не му е оправено наименованието и все още е в играта с наименованието "Трябва да има ъпгрейд за редове".
     
  11. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Според проверката последната задача в средна сграда не е изпълнена.
     
    maqpan4o харесва това.
  12. maqpan4o

    maqpan4o Младши експерт

    благодаря, не съм видяла, понеже играя от телефон и съм пропуснала :) след 5 мин е готово
     
    mushnu4ka харесва това.
  13. naturalna89

    naturalna89 Подрастващ автор

    А защо моята цъкалка "Трябва да има ред 1" дава само 1625 точки. В инфото пише 6666 точки. Нещо не съм разбрала ли?
     
  14. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ами в инфото е останала стойността на друг предмет, който беше 2х2, но имаше промяна.
    За което се извинявам. Коригирано е инфото.
    :oops:
     
    Bamze харесва това.
  15. ТИН

    ТИН Обитател

    Благодаря за изчерпателният отговор .
     
    Bamze и mushnu4ka харесват това.
  16. koteto9

    koteto9 Старейшина

    Здравейте имам питане купих реда и това което трябва да сложа но ми исписва че го нямам налично защо
     
    лудакрава1 харесва това.
  17. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Трябва да надградиш цъкалките.На всяка кула последната задача е ъп към дадена цъкалка.Сглобяваш и поставяш на реда.Успех
     
    .TAINNA., koteto9 и Bamze харесват това.
  18. samaila

    samaila Младши експерт

    Здравейте, имам един въпрос, но първо да се похваля от сандъка Пиколо ми се падна Лалогулденово дърво и то при положение, че вече имам едно. Понеже дървото се излюпи на поляната на Фара, въпросът ми е дали мога да го преместя в основната ферма? Сигурно може, но за всеки случай да попитамл
     
    pepa551, -helixme4o-, .TAINNA. и 5 други харесват това.
  19. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Лалогулденотото дърво не е с определен брой обирания, които да загубиш, ако го изтриеш и прибереш в менюто.
    Т.е. няма никакъв проблем да го преместиш там, където ще ти е най-удобно.
    Приятен ден! И честито да ти е дръвчето!
     
    .TAINNA., Bamze и tanyamery харесват това.
  20. samaila

    samaila Младши експерт

    Много благодаря!
     
    mushnu4ka и Bamze харесват това.