Дискусия: Зимна Лолапалуза

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 8.12.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. dd99dd

    dd99dd Стажант

    От 4 тестета изиграх двата сегмента на една маса и мио остана едно тесте, другото изчезна в небитието на БП.
    Моля за проверка.
    ID: 39147388
     
  2. buba62

    buba62 Главен болярин

    Най-сетне стигнах финала, т.е. редичката, наредена е вече, чака бране сутринта.
    От магазина си напазарувах сандъците Пиколо, 1 ч. купони, 1 сандък с бунуси и 2 звезди.
    Доволна съм от събитието - вълшебна шапка дърво и дърво меден скакалец ми донесе, както и бонус +2 растения и 2 +100 плевня.
    Мога да се отдавам на сеене на флекс и още някакви растения за читалището, 50 гулдена чакат в читалището xD
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Привет,
    Ако все още не са се появили, ще те помоля да презаредиш играта (излизане, повторно влизане). Също така да разгледаш дали на някоя маса нямаш раздадени карти и недоигран сегмент.
    Ако не помогне, обърни се към съпорт. Форумният екип в случая повече не може да направи.
     
    .TAINNA. и milena7004 харесват това.
  4. grozdena

    grozdena Стажант

    Какво става с играта,много бавно зарежда и трудно се влиза?
     
  5. stafi

    stafi Подрастващ автор

    В 17,30 играта ми глътна две тестета с карти. Още не са ми върнати. какво става? В 3 други акаунта нямах никакъв прочблем.

    23 часа ги получих. Писах на съпорт.
     
    Последна редакция: 18.12.20
  6. .water.

    .water. Адмирал

    Играта е кошмарна ако някой мисли,че няма успее да пише за сега мога да взема 3 цъкалки сигурно ще мога да събера за още една драснете скоро има ПиТ поне редчето да си запълните.Иначе монетките отиват на вятъра.
     
    dedoto, tanyamery, pepa551 и още 1 човек харесват това.
  7. dedoto

    dedoto Адмирал

    сезонни деликатеси и златната рибка :)ако не ти е проблем:oops:
     
  8. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Ама златната рибка да изпълнява и три желания ;) xD
     
  9. dedoto

    dedoto Адмирал

    xDxDде тоз късметxDxDxD
     
    ПЕПЕЛЯШКА и kakata13 харесват това.
  10. vida_bl

    vida_bl Обитател

    Имам излишни монети, ако някой има нужда мога да му купя цъкалки.Пишете ми във фермата.
     
  11. amira

    amira Обитател

    И аз имам излишни монети. Никът ми е owen071999
     
    Последна редакция: 20.12.20
  12. milena7004

    milena7004 Експерт

    Имам 26 излишни монети.Ако някой има нужда,да пише коя цъкалка да му взема.
     
  13. esz102

    esz102 Младши експерт

    ,,Нещо се обърка! Моля,опитайте отново!" Това ми изписа в 14,00ч. когато се опитах да си изиграя последните 2 тестета карти.Опитах 2 пъти,нищо,рефреш. и картите изчезнаха?!!? Не ми трябват монети , нито точки за факт ,само споделям,много е неприятно и други играчи имат този проблем ID: 13498318
     
    .water. харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.