Дискусия: Зимен сезон

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 6.12.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Във фермерския магазин можеше да се купуват точки с фермерски монети сега е премахнато!
     
  2. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Имам 11 клиента, но за съжаление нямам 151 ниво, за да отключа този с руната. Не виждам и вариант с кошници или ЛГ да се взема нещо, ако има друг начин, моля помогнете
     
  3. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Лично моето мнение е, че не си заслужава. Растенията, които ще ти искавъпросния клиент са все дългорастящи, ще ти трябват за куестовете от читалището, а в замяна от клиента ще получиш много малко точки.
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  4. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Коя руна?
    Аз мисля, че всеки има по 11 клиента, само премиум играчите по 12.
    Бъркам ли нещо, не съм ли дочела пак:oops:.
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. .water.

    .water. Адмирал

    Последния клиент се отваря ако имаш ниво 150,но наистина не си заслужава както каза колежката иска 20 часови китки ,а дава най-малко точки от всички клиенти.
     
    ПЕПЕЛЯШКА, milena7004, kakata13 и още 1 човек харесват това.
  6. niki_k

    niki_k Стажант

    Аз нещо, някъде съвсем се изгубих в темата и със сигурност съм го играла наполовина....ама да попитам и тук-какво става с афтърпартито?
     
    ПЕПЕЛЯШКА и [[Fermerkaa]] харесват това.
  7. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Е как какво?! Танци, манци, изпихме шампанското, изядохме черния хайвер и си викнахме по 1 такси и така...... xDxDxD
     
    .water., mimi123123456, kakata13 и 4 други харесват това.
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xDxDxDxD
     
  9. milena7004

    milena7004 Експерт

    Хайде да попитам и аз............барем някой отговори. Какво стана с афтърпартито?Имам сезонен трофей II ,и вместо да си произведа някакви врани на плануваното афтърпарти,аз си ги купувам от пазара за по около 100000мп.бройката.Поне кажете ще го има ли ,или не?
     
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    А кога е обран сезонният трофей II?
     
    arseniq1 харесва това.
  11. milena7004

    milena7004 Експерт

    О,вероятно съм го обрала преди да свърши сезона.Изобщо не се бях сетила ,че заради това нямам +2 от оборите.Хиляди извинения,и благодаря за бързият отговор.