Дискусия: Зимен сезон

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 6.12.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Без премиум клиента, т.е. от останалите 11 клиента от изпълнението на всички поръчки можеш да получиш 872 точки. Следователно би трябвало да успееш.
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. samaila

    samaila Младши експерт

    WATER, благодаря за разяснението, аз не съм взимала точки от другите събития и вероятно затова
    съм изостанала. Лек ден!
     
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Общо от другите събития можеше да се вземат 9750 точки. От поръчки за 30-те дни - 26160 точки (по 872 дневно от 11-те клиента, без 12-тия, който е за премиум играчите). По-скоро провери имаш ли отключени всичките 11 клиента (има за отключване в древния маймунски храм и на дървото на мъдростта).
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Поръчки-стая-за-мисии.18862/
     
    .TAINNA. харесва това.
  4. samaila

    samaila Младши експерт

    Ами да, проверих имам само 8 клиента, благодаря за инфото!
     
    mushnu4ka харесва това.
  5. The.Farm

    The.Farm Болярин

    На 54-то съм в началото. Но от 4 дена не предавам, няма да си мръдна пръста повече за една глупава змиорка
     
    ella и dedoto харесват това.
  6. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Винаги по 3 ми се падат>:(, голямо изобилие и този път не направих изключение, цели 3:mad::inlove:.


    А 3-те ЛГ къде ги забрави?xD
    Най-накрая приключих, днес нахраних само един ненаситен клиентxD, забравям за тях.
     
    dedoto, bubolina8, -niksan- и още 1 човек харесват това.
  7. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Не се заричай че сигурно се задава рожденнически сезон. Да уточня токените до 16.01.вкл. ли ще могат да се ползват ?
     
  8. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Ще ги тъпча само, ако се наложи, дано не ни принуждават по този начин:mad:.
     
    dedoto харесва това.
  9. mell

    mell Редовен

    Защо вече няма календар?
     
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  11. mell

    mell Редовен

    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    не зависи от нашия екип. Нали Муши ни е писала, ще чакаме да обзаведат календара ;)
     
    ПЕПЕЛЯШКА харесва това.
  13. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не, до 15 ч. на 9.1. могат да се ползват.
    :)
     
    kakata13 и .TAINNA. харесват това.
  14. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Този отговор ме наведе на размисъл как най-практично да си оползотворя токените. Дали работилници да слагам или дървета? Гледам по чуждите форуми, че ни предстои мини събитие "Бързо производство" и винаги гледам да се възползвам от него и то както поставям най-дългите производства, така че май е по-добре да използвам токените за дърветата.
     
  15. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Муши беше права приключих, зморката е в плевнята. А от двете сандъчета 9 ЛГ. Тези сезони обаче въобще не ми харесват, изискват прекалено много ресурс, а и предния сезон беше около 30 реда, но сега вече бяха 55 и това е доста висока летва! Не дай си Боже за следващия сезон редовете да са още повече!
     
  16. .water.

    .water. Адмирал

    Следващия сезон с тези 4 нови куеста в читалището ще е подминат и освен това отношението на БП беше изключително грозно и некоректно.
     
    dedoto, The.Farm и .TAINNA. харесват това.
  17. The.Farm

    The.Farm Болярин

    Ами то дори сега обърнах внимание че това +1 животно е само временно, само за 6 дена. 300 дяволи в ада, ако бях обърнал повече внимание... по рано, хич нямаше да го започвам този проклет сезон. Толкова предадена стока и селектирани дори. Какво +1 животно, на всички полета дори да е, ще ме компенсира с 6 дни само, като цена!? Трябва да е от последните загадъчни обори, за да държи цена. И кой примерно... има 120 обора от последен заг. обор за да си избий наливането. Пфф, временен боклук. Поне ще действа ли на гигантските обори тоз' чукан?
     
    Последна редакция: 8.1.20
    kakata13, .TAINNA. и Doremi харесват това.
  18. Doremi

    Doremi Старши болярин

    До сега в играта такова прецакване не съм имала, като се усетих, че са временни тези екстри, чак ми прилоша за загубата на ресурс. Първо ми призля дето за първи сезон не съм играла, като си мислех, че бонусите към ъповете са завинаги. Втори път ми призля, като прочетох горния пост, че всъщност е вятър работа. Не съм чела задълбочено, почнах да играя втория сезон, единственото ми успокоение остава, че не излях ресурси в първия. Едва ли ще се навия повече да погледна къщата, ако ще и да ми дава предмет с нещо хубаво като бонус. Чувствам се прецакана, защото наистина даването е безумно много, процентите ТО от цъкалката не могат да се уползотворят, тъй като постоянно се сее за някаква глупост. Това да ми е за урок. И вече съм със заострено внимание за следващото подвеждане.
    Защо не играх първи сезон:
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Хелоуински-сезон-сезон-1.18889/#post-168755
    Пък то се оказа:
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Зимен-сезон-сезон-2.19117/#post-171498
    В крайна сметка това се оказа едно грандиозно измитане на плевнята, като сега ще последват поредици от метене. Та... вече няма да се вържа, не ми е приятно да ме подвеждат и вече все по често принуждават да се занимавам с нещо прекалено ангажиращо от типа на игри - серии, ако не участваш в една част, айде -къш. Знам ,че на някои играчи им е много интересна и забавна играта, и все са доволни от всичко, ок, но аз съм от другата страна, държа много на коректното отношение към играчите. Който иска, нека влага пари и да лети, това е нормално, но не може пресата постоянно да слиза за всички и да ти искат кон, за да ти дадат една кокошка. Казват кокошка, ама прекрасна. Прекрасна, ама кокошка казвам аз. Сори, но това не ме забавлява. И какво да направя, че нямам толкова много свободно време, за да изчитам толкова сложни условия, които са подплатени и с много ангажименти, че и застъпени евенти. Брях.... Вече да играеш играта, все едно работиш втора работа, а, ама не, или ще ме забавлява или чао. Въпрос на време е.
     
    kakata13, ..koni.., .water. и 7 други харесват това.
  19. fares77

    fares77 Кандидат за признание

    Не ми стигат около 100 точки да го завърша, явно не съм изпълнила някои задачи. Могат ли да се набавят недостигащите по време на афтър партито, което виждам, че е до 12ти
     
    buba.georgieva харесва това.
  20. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Не, по време на афтърпартито нищичко не може да се предава. Тогава само ползваме втория вид бонус от трофея.
    Но в последния момент можеш да провериш дали имаш отключени всичките клиенти и ако не, да ги отключиш и да изпълниш днес още някоя поръчка.
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Поръчки-стая-за-мисии.18862/