Дискусия: Зимен сезон

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 6.12.19.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Като че ли след ъпгрейда на трофея до края наградните ТО са силно завишени, защото като гледам колко наградни ТО искат на ред, се съмнявам дали ще стигна до зморката, а имам и активиран сезонен билет. Дано подозренията ми не се окажат вярни.
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. .water.

    .water. Адмирал

    Нямам сезонен билет точките от събитията заедно с точките от стаята с мисии съм по средата на 54та задача .
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Ако вече си взела ъпа, до края на сезона е възможно да направиш още 9 х (60+872) точки, т.е. 8388 точки. От евента след НГ могат да се вземат още 1500 точки.
    (Но провери все пак имаш ли отключени всичките 11 клиента.)

    ПП1 Предвидените възможни точки са 37710 (при искани 29280 за последната награда), т.е. доста повече от необходимите са.
    (26160 от поръчки, 9750 от събития, 1800 от сезонен билет)
    ПП2 А и наградите след ъпа са т.нар. бонус-награди, ъпът е основната награда.
     
    tanyamery и .TAINNA. харесват това.
  4. mimi123123456

    mimi123123456 Главен болярин

    В началото не бях видяля, че има нови клиенти, но като ги отворих бързо напреднах с точките. Малко ми остава до предпоследната награда.
     
    .water., mushnu4ka и .TAINNA. харесват това.
  5. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Моите клиенти са 11, дали има още, които не съм видяла и отворила ?
     
  6. Калея

    Калея Активен автор

    Къде са тия нови клиенти?
     
    mushnu4ka харесва това.
  7. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    В Храма на маймуните на Бахамата се отварят няколко със златни банани и има още един със звезди на Дървото на мъдростта. Но дали има още ........?
     
    Последна редакция: 31.12.19
    Калея харесва това.
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    ПЕПЕЛЯШКА и Калея харесват това.
  9. dedoto

    dedoto Адмирал

    тоя сезон е пълна глупост :wuerg: БП не само че са го окрали некачествено ами са го и урезилили качествено>:(
     
    ПЕПЕЛЯШКА и .TAINNA. харесват това.
  10. Калея

    Калея Активен автор

    Благодаря!
    Весело посрещане на Новата година на всички!
     
    ПЕПЕЛЯШКА, ka-linka, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  11. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xD Карай да е весело! :D
    Весело посрещане на Новата година, приятели! На всички пожелавам весело забавление с играта и извън нея без да отдаваме значение на недостатъците ;):inlove::D
     
    -dd76-, [[Fermerkaa]], ПЕПЕЛЯШКА и 6 други харесват това.
  12. dedoto

    dedoto Адмирал

    Весело посрещане на Новата година
    и по-бързо да ви минава махмурлука че мотиките ви чакат:DxD
     
    -dd76-, buba.georgieva, eva-mina и 9 други харесват това.
  13. adibobi

    adibobi Напреднал

    Здравейте, честита нова година! Не мога да си открия основен сезонен трофей, моля за помощ!
    adibobi ID: 19657210

    Намерих го :)
     
    Последно редактирано от модератора: 1.1.20
    .TAINNA. харесва това.
  14. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Честита Нова година и от мен. Дано 2020 да е мирна и благодатна, всички да са здрави, щастливи и успешни. А във фермерско отношение плодоносна, щедра и с редуцирани евенти.


    Защо за зимният сезон, този път няма наградни точки във фермерския магазин?
     
    Последно редактирано от модератора: 3.1.20
    ka-linka, .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  15. choko_59

    choko_59 Знаменитост

    добро утро.брейй ама аз съм бил много добър.взех всички награди включително и тия със сезонен билет.нищо особено не направих само ежедневно доставях стоките на клиентите.само където се искаха риби кутии не можах защото ги нямаше на пазара.успешен ден.
     
  16. samaila

    samaila Младши експерт

    Стигнала съм до 44 задача, само първия ден изпуснах, така като смятам до 9ти няма да стигна
    до 49 задача за да взема ъпрейта. Защо така се получава, какво пропускам? Някой ще помогне ли, предадох толкова стока и накрая....не мога да разбера защо няма да стигна до 49 задача?
     
  17. .water.

    .water. Адмирал

    Няма как да си пропуснала само един ден и да не вземеш ъпгрейда имаш повече пропуски или от стаята с мисии или не си вземала точките от играните събития.Взимах точките от събитията от календара и всеки ден от стаята с мисии два или три пъти не съм предавала, само където ми искаше риби кутии,че още събирам за читалището и преди два дена завърших целия сезон.
     
  18. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Малко ми остава до изобилието от ЛГ, бях забравила да отворя клиентите в храма, до сега щях да приключа:mad:, но ще успея.
     
    -niksan- и choko_59 харесват това.
  19. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Взех сандъка с лг ,толкова стока за 3 лгxD:cry:xD
    Да бяха отпуснали нещо по хубаво;):p
     
    kakata13 и dedoto харесват това.
  20. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    И аз все още се чудя дали ще го приключа до край - аз съм на последния 55 ред, но там вече ми искат 2 360 наградни точки и не съм убедена, че за оставащите 4 дни ще ги събера.Дори активирах премиум, за да получа 12 клиент, дано завърша. Повече ме привлича змиорката от сандъците с ЛГ.