Дискусия: Зимен календар

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 30.11.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Ясно, но нямам намерение да ги подпомогна с 12лг,при положение че трябваше да ги отворят автоматично,като нямахме достъп до играта
     
    georgi785 харесва това.
  2. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    Заради принципа и 12 гулдена може да изпуснеш Лалогулденово дърво, или цъкалка, която дава 160 гулдена...
     
    bubolina8 харесва това.
  3. bubolina8

    bubolina8 Комисар

    Нямам такъв късмет, а при ме става въпрос за помощна ферма в която нямям толкова лг.Просто се ядосах ,заради глобалния проблем с влизането в играта трябвше да отворят безплатно чорапчетата! видях че има доста играчи които не са успяли да отворят този чорап
     
  4. Самардапа

    Самардапа Главен болярин

    И аз съм потърпевша....при мен дори дневния подарък на Рошко не беше отчетен...но при условие, че 17 дни съм си ги събирала, за 10 гулдена няма да си задраскам труда....по принуда си ги купих :)
     
  5. bubolina_8

    bubolina_8 Подрастващ автор

    За протокола: Селектирах искарах 12лг и отворих чорапчето ,а от сандъка пикило ми се падна фестивал на светлините
     
    milena7004 и Самардапа харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.