Дискусия: Зеленчуков град

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 22.11.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Петима Петка не чакат и, няма не искам. Изиграх всичко, а храната я занулих. Тотал щета :oops: Не бях сигурна ще стигне ли и купих за 20 ЛГ и остана. Сега съм с 31 СХ и заредена мелница 3х10. Чакам обновяването на фермерския магазин, чопля малкото останали куести, отупвам сандъците, все ще се събере храница пак :) Пуснах реда и, каквото - такова. Можеше последните три нива на Патладжанена къща да ги пропусна и да спестя храна, но късно се усетих. До 9 ниво да се вземе цъкалката и другото може и без него. Ама карай, кьорав карти не играе ;)
     
    DILQNADELI, лудакрава1 и kikiniki-n харесват това.
  2. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    А така те искам , ти си стара къща ще отупаш килимите и ще падне храна :p;)
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Добре, че всички тук ме стимулирахте, та да не стана за смях и срам, опретнах се и аз с вас :D Благодарности от мен :inlove:
     
  4. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Айде сега марш в Топа, ама с Българското знаме на герба:inlove:
     
    .TAINNA. харесва това.
  5. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xD слушам шефе, там съм! огледай ме и пиши там xD
     
    лудакрава1 харесва това.
  6. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Пуснали са ден на намаленията. Добре, че бяхме информирани. >:(
     
    pepa551, *ПчеличкатаМая*, kakata13 и 2 други харесват това.
  7. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    На всички очите и мислите са в Топа xDxDxDxDxD
     
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Така ли? къде го прочете бате? o_O Довърших селекциите с голям зор и сега къде са ми компенсациите? Големи количества СХ Искам :cry:

    п.п. НАМЕРИИИХ!
    https://board-de.farmerama.com/threads/happy-discount-day.114291/#post-5344410

    Честит ден на отстъпката

    Здравейте фермери, има оферти за спестявания за вас. 50% отстъпка за някои игрови елементи.

    Днес - неделя, 27 ноември 2022 г. 10:00 - 22:00 ч

    Ангуана, днес в 09:52

    Да ни е честито на завършилите! :oops:

    п.п.3 И в разплодника го има намалението ама кой да види като сме завършили събитието? Кой да ни каже поне да селектираме още малко за утеха с 1 СХ ? o_O Благодаря pineapple87 :)

    И сега БП заслужава ОГРОМНО наказание за краткото неделно намаление >:(
     
    Последно редактирано от модератора: 27.11.22
  9. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Само БП или и някой от нашите, дето пак го пропусна?
     
  10. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Основно БП, защото пуснаха намалението по терлички. Шушнаха така, че никой да не чуе. Така, че да е от днес за вчера и колкото може по-малко играчи да успеят да селектират. Аз хубаво си мислех да чакам до последно, ама снощи като не видях инфо, запретнах ръкави, отупах куестите, отупах ферм.магазин, купих СХ с ЛГ и се справих, а имах към 860 СХ. А оня косматия гад, скорпиона, изяде ми купища храна и не ще да се пръкне. Как ли не го въртях и суках, стана, ама защо не дадоха намалението за ден поне? И екипът, бяха сигурни, че няма да дадат намаления. А то? Сутринта го дават, да не го видим сънени още и вечерта ще хлопнат кепенците преди да сме разбрали какво има >:( Искам компенсации за тотал щетите, нанесени от БП!
    Ще добавя, че инфото в новините е дошло без да се показва на играча при влизане в играта, както ни набиват в очите всичко, което е пуснато в момента. Влизах поне 10 пъти от 8 сутринта до сега и нито веднъж новините не ми показаха в Събития Честит ден на намаленията, а ми навираха кошниците! Поне да мигаше нещо, да подскаже, че има нова непрочетена новина! Някой да им дърпа ушите на ония горе да не ида аз!
     
    Последна редакция: 27.11.22
    [[Fermerkaa]], лудакрава1, milena7004 и 2 други харесват това.
  11. Пастора

    Пастора Стажант

    понякога и админите не знаят, че ще бъде направено мини събитие в неделя до последния момент
    освен това не са длъжни да седят пред компютрите си неделно време
    нищо не им пречеше на хората, които имаха време в неделя да не селектират по-рано, а да изчакат
     
    -mairon, *ПчеличкатаМая* и kakata13 харесват това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    не си прочел добре поста ми, пасторе. Не упреквам екипа. Упрекът ми е към БП. Недоволството ми е срещу БП. Моля те внимателно прочети какво съм написала. Приятелката ми е селектирала днес след 11 ч наше време до ранния следобяд и нито в новините, нито в разплодника е имало знак за намаление. После пуснаха всичко тихом-мълком без знак, без да тръбят, че има такова нещо. Не екипът, БП да отговори и да компенсира хората за този гаф. А за това какво пречи или не пречи на хората или да им се налага време за следене за намаление и време за ударно селектиране, не си прав.
     
    *ПчеличкатаМая* и Zlobara харесват това.
  13. *ПчеличкатаМая*

    *ПчеличкатаМая* Подрастващ автор

    Вярно е, че до обяд нямаше инфо нито в новините, нито при часовника, нито в развъдника. Между 10 и 12 ч правих последните селекции. Бях стигнала до косматия скорпион и не можах да го получа с няколко опита. Трябваше ми супер храна. Намерих и след още няколко опита получих скорпиона, но селектирането мина с по 2 СХ. Кога са въвели в развъдника 1 СХ не знам, но е направено тайно, без да се споменава някъде. Админите ни нямат вина. Виновни са в БП, че не дадоха официално инфо и претърпяхме големи загуби. И аз искам компенсация за тях.
     
    [[Fermerkaa]], kakata13 и Zlobara харесват това.
  14. bellica

    bellica Стажант

    ех, да си кажа и аз - уж го бях отписала това събитие, но както ви чета се изкуших и вчера го завърших. Само за бобъра се борих по-дълго да го произведа, всички други големи ги имах, та славно изхарчих над 600 СХ. Сега започвам да събирам наново - от колелото и от сандъци, но ще се радвам, ако дойде малко поощрение във вид на СХ подарък от играта - така че стискам палци.
     
    *ПчеличкатаМая* харесва това.
  15. kakata13

    kakata13 Ветеран

    Общо взето пак по терлици бяхме оправени
     
    *ПчеличкатаМая* харесва това.
  16. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Да беше ми казала като търсиш нещо първо попитай мен на един и същ пазар сме :wuerg::wuerg::wuerg:
     
    *ПчеличкатаМая* харесва това.
  17. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Ами, какво да ви кажа, фермери.... Нямаше официално съобщение за намаленията, а аз сега влизам и чета че е пуснато. Май малко по погрешка е било и са го оставили...Тъпа работа...:sleepy:
     
  18. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    тъпа работа, да, а аз се разходих из другите форуми. Никъде няма писано за намаленията. Само в немския форум има писано, добавено е в новините и разплодника при нас в ранния следобяд иииии ... ще умра от смях xD
     
    лудакрава1 и *ПчеличкатаМая* харесват това.
  19. *ПчеличкатаМая*

    *ПчеличкатаМая* Подрастващ автор

    срам не срам, ще те потърся, благодаря :)
     
    DILQNADELI харесва това.
  20. червената_шапчица

    червената_шапчица Главен болярин

    И аз се разходих из чуждите форуми, малко, но все пак. :) Освен при немците и при руснаците е отразено намалението, под 1 час преди старта, но все пак е отразено. Явно, че е извънредно решение на БП, имало е и официално съобщение, иначе отразилите няма как да са информирани, и съответно е трябвало наличието на екип, който да ни информира. ;)
     
    Последна редакция: 27.11.22
    .TAINNA. харесва това.