Дискусия: Зеленчуков град

Дискусията в/ъв "Дискусии за играта" е започната от mushnu4ka на 22.11.22.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. bellica

    bellica Стажант

    някой сметна ли колко златни храни са нужни общо?
     
  2. zvezdi4ka_86

    zvezdi4ka_86 Стажант

    Мислих да го играя това събитие, заради сандъка с Хитри животни, но като видях колко Супер храна трябва.... Отказах се :D Иначе успех пожелавам на всички, които са решили да изиграят събитието.
     
  3. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    някъде около 600 ми излезе на мен . не съм ги смятала точно
     
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    нали съм на Вие със сметалото, хвърлих по един белтък на таблиците: от бозайници 142 сладка царевица; от птици - 100 лате; от членестоноги 344 киш Това е много много СХ!?! :wuerg: Или греша? Ще чакам дано се смилят и дадат намаления :oops: Ако не дадат, може и аз да пропусна.
     
    bellica харесва това.
  5. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравейте,
    146 селекции на бозайници, 100 селекции на птици и 172 селекции на членестоноги, т.е. 836 СХ.
    И да не се забравят необходимите по 1 бр. от няколко вида по-високи селектирани животни.
    :)
     
    .TAINNA. харесва това.
  6. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    А да права си аз имах един пълен развъдник преди да почна, леле леле ако знаех че е толкова манджа нямаше да го играяxD
     
    dedoto и .TAINNA. харесват това.
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    А, седнала съм, права не ми е удобно цъкането по клавиатурата ;).
    Изиграх си го аз, нямам какво да селектирам, а СХ трупам предимно от колелото, не ми досвидя. Но това от моята камбанария, сигурна съм, че за част от играчите това количество е непосилно или си преценяват, че им е много точно за това събитие.
     
    nivata1, .TAINNA., [[Fermerkaa]] и още 1 човек харесват това.
  8. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Всеки месец купувам с монети, всичката супер храна,супер храната ,торта на мими и дървесната тор.
     
    Кобрелия, -helixme4o- и .TAINNA. харесват това.
  9. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    и аз бате, и произвеждам непрекъснато, ама ми се свиди.
     
    dedoto, -helixme4o-, .water. и още 1 човек харесват това.
  10. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Ти откри топлата вода xD Но по малките нива нямат толкова монети.
    И за къде ти се свиди на масата си не можеш да я сложиш, виртуална еxD Селектираш и се забавляваш;)
     
  11. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Не съм е открил топлата вода, има доста начини, да събереш монети, рециклатор и селектиране.
     
    .TAINNA. харесва това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    имахме и ние такива периоди, помня ги, обаче с куести от читалището доста ресурс се събира. И после ударно се харчи и все нямам xD

    не бе мама, не ме разбра правилно. Аз си селектирам и извън събитията, когато ми потрябват важни селекции, примерно за куест в читалището. И се забавлявам непрекъснато. Ама в сегашното събитие за тези награди нещо не ми се дава много. Не се заричам, може да размисля. Има време :) На пазара нищо не продавам, освен ЯМЧ. Ако има нещо на добра цена, купувам. Знам действие събиране, а за изваждането бягах от часовете xD
     
    Последно редактирано от модератора: 24.11.22
    kakata13, лудакрава1 и -niksan- харесват това.
  13. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    и най вече сандъци
     
    kakata13, лудакрава1, -niksan- и още 1 човек харесват това.
  14. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Мен ми се свидят гадинките,
    ото ме мързи да ги гледам.Карам с тях все по ръба.Храна бол пък и не ме бива в селектирането(един завършен куест в читалището)xD Редда според мен си струва доста .На всеки 2 дни ще прибираш по 1 бр 100%бонус(от готинит), което си е повече от прилично .Не отдавана играхме за още един такъв така бонус , така че.......Аз го изиграх и забравих;) Не го мисли
     
    kakata13, червената_шапчица и .TAINNA. харесват това.
  15. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Дай на мен аз да ти поселектирам имаш храна колко да имаш ще я учаткам бърЖе бърЖе. Най ги харесвам тия евенти а и селекцията ми е любимото занимание тук
     
    лудакрава1 и .TAINNA. харесват това.
  16. Пастора

    Пастора Стажант

    дали ще има повторен бейби бум в неделя?
     
  17. лудакрава1

    лудакрава1 Посланик

    Гадини няяяяямааамммм, гадини xDxDxDxDxD
     
    .TAINNA. и kakata13 харесват това.
  18. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    А при мен бол и то на безценица
     
    .TAINNA., kakata13 и лудакрава1 харесват това.
  19. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    ще има, не се кахъри:)
     
    .TAINNA. харесва това.
  20. bellica

    bellica Стажант

    и аз обичам да селектирам, но изхабих доста СХ на пълнолунието - там храня всички обори със СХ, че все няма време, пък и развъждане имеше ... така че тази игра ще пропусна и ще чакам следващата, че голям ресурс се изисква тук