Дискусия:За риба!

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 26.6.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. sahara83

    sahara83 Познавач

    стикер и два златни банана наведнъж ми даде от два дъгови .
     
    anych харесва това.
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    За машинните части в чуждоезичните форуми пише, че се работи по прибавянето им към подаръците, което можело да доведе до леки технически проблеми.
    Също така пише, че изкуствени пера за сега изскачат и от производствата на животните, които още не са влезли в селекцията (дъскорезница на бобрите, производство на фъстъчено масло и др.под.). Но дали така ще остане не прочетох. Нашите админи ще ни информират като се появят.
     
  3. dimiq

    dimiq Стажант

    Нещо не се справям с улова. Този клип може да ми помогне, но не мога да го отворя.
     
    cookieally харесва това.
  4. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Предполагам, това е което не ви се отваря. Трябва да цъкнете с мишката така, ме да спрат двата кръга един върху друг, за да получите по-добра риба (златна). Няма значение за рибата каква стръв сте сложили. При премиума кръга се движи по-бавно и е по-лесно да ги спрете един върху друг.

    [​IMG]
     
    cookieally харесва това.
  5. Famine

    Famine Активен автор

    Има ли значение какви обори ще слагаме или всички дават еднакви перца?
     
  6. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Би трябвало оборите от по-високо ниво да дават повече перца, също както другите изскачащи при растенията.
     
    Famine харесва това.
  7. Doremi

    Doremi Старши болярин

    От 40 камиларника излязоха 25 перца, без харита, само купите са на дървото- 30%. Но много бавно стават камилите, ще пробвам и с други животни.
     
    снукърʁбг и cookieally харесват това.
  8. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    За да улучиш единия кръг върху другия ще е зор.защото винаги ще спира с закъснения.
    Трябваше да пуснат тренажор без награди,защото докато свикне човек и ще му свършат машинните части:cry:
     
    sinsi88, черешка, -helixme4o- и 5 други харесват това.
  9. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    И за мен е голяма глупост това с тези кръгове. За мен лично спират точно по средата, а се гаврят с наградата. Трябваше нещо на принципа на прилепите от предния път. Сега е все едно дали ще имам примамки, като ме прецакват с наградата.
     
    sinsi88, pipi, Valkaaa76 и 3 други харесват това.
  10. [gabi]04

    [gabi]04 Младши експерт

    ПРИ МЕН СЪЩИЯТ РЕЗУЛТАТ ОТ ПЪРВИЯТ ПЪТ.
     
    sashka_9800, [[Fermerkaa]], -puhi3- и 2 други харесват това.
  11. desi232

    desi232 Посланик

    имам свободни подаръци,който иска да ми пише в играта.и какво му да изпратя ник desi232
     
    Famine харесва това.
  12. belata26

    belata26 Прохождащ

    Вълшебното дърво ще дава реколта Изкуствено перце по време на това събитие. от каде да намеря това
    дърво
     
  13. esz102

    esz102 Младши експерт

    Първи улов:ред,втори"Рибно забавление":)
     
  14. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    това дърво не се разменя имаше го като награда от някаква задача и се падаше от някакви сръкчета
     
    sinsi88 и черешка харесват това.
  15. miromihov

    miromihov Стажант

    пълна глупост само дребни рибки ще дава няма значение стръвта
     
    MARV3000 харесва това.
  16. Dragonj120

    Dragonj120 Подрастващ автор

    Съотношението "гумен червей" - "изкуствено перце" е кошмарно 5:1 /сто червея към двадесет перца / ! ! ! ! За цялостното обиране на фермата 20 перца , а за 1 брой "премиум примамка" са нужни 12 перца - не можах 2 броя да си смеля ! ! !
     
    pipi харесва това.
  17. monkey100

    monkey100 Стажант

    Колкото повече обори толкова повече "перца" !!!!!
     
    MARV3000 харесва това.
  18. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    От пълни полета с обори, малко ххl дървета - 85 перца, 35 гумен червей. Ама нищо. Ще събера перцата, после ще махна оборите - 2-3 бранета на карамфили, ще смеля каквото смеля и ще играя.
    За сега улова ми е 1 дъгова пъстърва, 2 костура, 1 дребна рибка. С други думи - кръгла 0
     
    FrozenKiss харесва това.
  19. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    с тоз риболов са превърнахме в гаврош, дан кажа идиоти8)обаче и играта яко цикли, което е по -лошото:mad:
     
    Последна редакция: 29.6.15
    Valkaaa76, pipi, MARV3000 и още 1 човек харесват това.
  20. tsvete70

    tsvete70 Прохождащ

    Може ли някой да провери и да ми пише какви награди съм получила, защото ми изписа само поздравления , без да разбера какви са спечелените награди? Благодаря предварително!