Дискусия:За риба!

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 26.6.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Мале, валеж от зъбни колела и гумени червеи имаше при мен - колкото едното, толкова и другото. Отивам да ловна първите рибки. От 3 полета гъски 38 изкуствени перца.
    И успешен улов на всички рибари!

    П.П. За продуктите от занаятите - ех, и на мен ми харесваше 2 произволни да дава.
     
    MARV3000 и FrozenKiss харесват това.
  2. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Машинните части добре изскачат, но с перцата е много зле. От четири полета добре заредени с обори и дългорастящи само 20 бр.
     
    FrozenKiss харесва това.
  3. anych

    anych Младши експерт

    Ще изкарам и аз гъските - при мен перцата са малко. Пълна горска поляна с обори и тук таме някой и друг в полетата - 27бр.
    Иначе от към зъбни колела и червеи - доволно.
    P.S
    Valkaaa76 - перцата се падат само от оборите
     
    sinsi88, черешка и FrozenKiss харесват това.
  4. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Е, не мога да не се похваля - с първата примамка (обикновена):

    [​IMG]
     
    [gabi]04, desi232, FrozenKiss и 4 други харесват това.
  5. sisi_buki

    sisi_buki Стажант

    Перцата са малко. Моля изпращайте ;)
     
  6. anych

    anych Младши експерт

    Не мога да разбера разликата от обикновена примка и премиум примка. От обикновената ми се падна 3х Дъгова пъстърва и 1х Златиста пъстърва. А от премиум примката ми се падна 1х дъгова пъстърва. Тогава какъв смисъл има да се прави премиум примка? Mushnuk браво - добра награда. На мен за сега първите 2 риби не ми се падат :)
     
    sinsi88 и черешка харесват това.
  7. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    anych, премиум примамката е с по-бавно пулсиращо кръгче и с по-голям шанс за златиста пъстърва. А щом ти се е уловила златиста и ти трябва да си хванал/а редчето.
     
  8. Famine

    Famine Активен автор

    Изпращайте перца ако можете :)
     
  9. anych

    anych Младши експерт

    Моя грешка - дребна рибка ми се е паднала :( Дребна рибка от премиум примка - страхотно!
    Имам въпрос - зъбните колела, нали щяха да могат да се подарява. Аз ли не ги виждам при подаръците или...?
     
    Последна редакция: 29.6.15
    sinsi88, черешка и MARV3000 харесват това.
  10. дино59

    дино59 Прохождащ

    Дайте моля ви съвет какви обори сте сложили,много малко перца ми излизат
     
  11. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    И при мен не се виждат, явно са размислили.
     
  12. shmatkaaa91

    shmatkaaa91 Младши експерт

    На какъв принцип изкачат продуктите от куестовете.. чрез натрупване на ТО или чрез някакъв друг принцип ?
     
  13. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Уф, при мен и играта и форумът много влачат. Как е при вас? Проверявах си скоростта на нета, нормална е.
     
  14. FrozenKiss

    FrozenKiss Познавач

    Честито за улова, при мен такива чудеса не се ловят xDxDxD
     
    sinsi88, MARV3000, kuku-ruku и още 1 човек харесват това.
  15. anych

    anych Младши експерт

    Тъкмо мислих да проверявам нета... Бавно е и при мен

    Има доста неща, които помагат. Има възможност да пропусна нещо, тъй като и аз още се уча, но това което съм разбрала е:
    Зависи колко са вдигнати купите и дали са отворени в дървото на мъдростта / скоро и аз разбрах, че купите трябва да са поставени в даденото поле и оказват влияние само върху него, освен ако не са отворени на дървото/
    Ако имаш Хари Кравайчето - и то помагало.
    Мисля, че имаше още една руна на дървото, която увеличава шанса за изскачащи. Но както казах и аз още се уча, така че някой по-запознат може да ти обясни по-добре :)
     
    sinsi88 и черешка харесват това.
  16. kosdas

    kosdas Анализатор

    аз съм доволен засега от 4 опита 1 дъгова пастърва 2 костура и златна пастърва
    ма некои може ли ми каже каде да видя кво получих от дъговата и костура
     
    kuku-ruku харесва това.
  17. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Като уловиш 2 дъгови и 4 костура ще ти даде награда, преди това само се натрупват. Виж прозорчето Рибешки приятели вдясно. Само за златистата пъстърва се получава награда за 1 риба.
     
    MARV3000, kosdas и shmatkaaa91 харесват това.
  18. bilq76

    bilq76 Познавач

    и аз така реда с първото хвърляне пък цъкалките я дойдат я не:oops: дано не съм права и да уцеля и тях, че иначе празният ред ще ми избоде очитеxDxDxD
     
    MARV3000 и Valkaaa76 харесват това.
  19. anych

    anych Младши експерт

    4 костура - 18 000 ТРТО. Но е много зле положението с тези перца. Някой ако има излишни подаръци моля да праща перца :)
     
    sinsi88 и черешка харесват това.
  20. kosdas

    kosdas Анализатор

    мерси иначе редчето го зех от раз и както казва красимира един бог знае кога ще го напълня
    и друго уж машините щеха се подаряват аз дет сам 83 ниво имах само 300 добре че задаржах одеве да не бера малини та с редчето за падащи стана горе долу добре