Дискусия:За риба!

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 26.6.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. metalABV.bg

    metalABV.bg Активен автор

    Ще трябват и обори .Единият предмет от падащите е от оборите.
     
    -niksan- харесва това.
  2. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Тъй, за себе си го измислих така - смятам за колко примамки имам налични машинни части; като започне събитието ще си събера на едно от полетата набързо от карамфили с бонуса от парника (по рецептата на Торнадо) 80-90% от необходимите ми гумени червеи; на другите две полета ще имам някакви гадинки и около тях някое ххл дърво и вълшебните (че ги бях пенсионирала), а като приключа с карамфилите и на третото поле нашляпвам гадини. Какви ще са гадините - със сигурност гъски през деня, но през нощта (ако ми се занимава) ще извадя някакви по дълги.
    Ще се пробвам и с обикновената примамка, но си мисля, че със премиум ще съм по-успешна, но това е нещо което само мога да предполагам, докато не опитам сигурна не бих могла да бъда.
    И игра до дупка :p:).
     
  3. fermer4o888

    fermer4o888 Кандидат за признание

    Въпрос към mushnuk- може ли да споделиш рецептата за парника? Трябва ли задължително да има обори по време на събитието?
     
  4. pineapple87

    pineapple87 Майстор

    Какви обори ще заредите? Аз все още се чудя какво да е съотношението на полета за сеене и обори. Дали от огромните свинарници и т.н. ще изкачат изкуствени перца?
     
  5. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Виж тук - клик (пост 76 и около него).

    И да, трябва да има обори - едното ще изскача от дървета и растения, а другото от обори. (Е, има и вариант с пари, него го пропускам.)
     
  6. fermer4o888

    fermer4o888 Кандидат за признание

    Много благодаря за бързия отговор :)
     
  7. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    С тези изскачащи от оборите изкуствени пера,нещо по различно.
    Поради тази новост ме навежда на мисълта,че няма да е далечен деня в който ще пуснат някоя задача , да изскачат предмети от обори.
    Да произведем необходими животни , да изскачат предмети от обори който ще предаваме в задачата.
     
    Последна редакция: 28.6.15
    sinsi88, черешка и milkoga1 харесват това.
  8. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Може и от цъкалките??????
     
    пионерче, -фермер-, миш-маш и 4 други харесват това.
  9. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    xDxDxDxDxD
     
    desi232 харесва това.
  10. daniandd

    daniandd Кандидат за признание

    странно от както пуснаха инфото за риба от полета с лешници и лук и едно поле с обори не изкочи нито една машинна част
     
  11. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Утре ще е урожая,уж...
     
    пионерче, -фермер-, миш-маш и 3 други харесват това.
  12. shmatkaaa91

    shmatkaaa91 Младши експерт

    И на мен ми харесва куеста :) имам 150 машинни части за сега, но съм оптимистично настроена , че ще изскачат повечко. До колкото до наградите има някои , които са многооо съблазняващи :D ... Хайде да започне куеста и като видим от кое по колко изскача и ще си преценим до къде ще стигнем. Успех на всички играчии :p
     
    xari_myri харесва това.
  13. chocho87

    chocho87 Стажант

    Наградите, които са изброени как ще се дават.. примерно по един купон техника, едно чатни, 1 обор и т.н или наведнъж ще се падат бройката, която я пише пред наградата ???
     
    shmatkaaa91 харесва това.
  14. shmatkaaa91

    shmatkaaa91 Младши експерт

    Същото щях да питам и аз :) дано да се падат наведнъж по дадената бройка пред наградатаа :) :) :)
     
  15. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Ще взема да я патентовам тая рецепта брей,хехехеее...още чакам едно момче да си поеме загубата на басът ма....надали...липсооот здрави гащи напоследък...........
     
    Valkaaa76 и desi232 харесват това.
  16. desi232

    desi232 Посланик

    момче или момиче o_O
     
  17. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    И при мен е така, отворих няколко сандъка , оттам ми даде по 1 бройка.
    Може би като започне куеста ще изкачат само машинни частиxDxDxD.
     
    shmatkaaa91 харесва това.
  18. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    :eek:xD
     
    снукърʁбг харесва това.
  19. sahara83

    sahara83 Познавач

    Вярно че откакто публикуваха за куеста машинните части нещо секнаха за три дни една бройка!
     
  20. tani1980

    tani1980 Полубог

    Здравейте, фермери,

    направена е поправка в небесният ред и бонуса който дава. Беше обявено, че ще дава 2 произволни продукта от занаятите, след промяната бонуса е за 2 произволни ресурса от занаятите - сол, захар, мандрагора или еликсир.

    Промяната във FAQ е отразена!

    Екипът на Фармерама

    Е това е то, стисната работа много им се видяха два продукта... Досвидя им се ...