Дискусия:За риба!

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 26.6.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Останах си само с една цъкалка, горката аз:mad:, на ПИТ ще са скъпи за размяна.
     
  2. =kati=

    =kati= Прохождащ

    Произведох 2 примамки за играта и не могат да се активират при въдичаря. Повреда ли има пак?
     
  3. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Проблем няма, но ако искаш да станат веднага трябва да ги откажеш и да ги пуснеш във бахамската мелница. Иначе в тази ще трябва да изчакаш да станат готови заредените преди примамката 100 бр. за кенгуро и 100 бр. за кукувици.
     
  4. rosita67

    rosita67 Подрастващ автор

    а дали ще ги пуснат за размяна не се знае :music:
     
  5. nefertiti

    nefertiti Активен автор

    За съжаление и при мен е така... На всякъде съм заредила обори, не съм спирала да играя и нищо, тези пера никакви ги няма...
    повечето пъти пулсиращия кръг съвпада с неподвижния и въпреки това ми се пада различен улов, а аз си мислех че като съвпаднат двата кръга улова ще е върхът, а то какво излезе цялата работа си беше чиста загуба на време и още един не зареден ред в Небесната градина...
     
  6. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    много сполучлив куест се получи,предлагам варун и програмистите на този куест дасе застрелят или даси сменят професията-.--.--.-ида добавя,във тази игра се влагат много реални пари и всичко трябва дае точно ане само дамисе обясняват като..неме интересуват извинения и от рода ще предадем,на някоиси
     
    Последна редакция: 4.7.15
    rosita67, feniks160, fermer4eto77 и 6 други харесват това.
  7. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Аз също имам рибно забавление в повече ,ако някой има Най-добри приятели,може да разменяме?
    От 17 премиум стръв хванах 4 златни,и то не се целих в кръга а гледах да го спирам най към центъра и ударих една цъкалка и 250 000 тропически точки и разни стръкчета а най хубавата награда беше 4 златни банана:):):):)
     
    Последна редакция: 4.7.15
    sinsi88, черешка, Valkaaa76 и още 1 човек харесват това.
  8. фена

    фена Прохождащ

    Ей, не я остави да блесне. Тя толкоз се напъва тука xDxDxD
     
    Valkaaa76 и sm0uk3r71 харесват това.
  9. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    xDxDxDС голи ръце е опасно ей, да не фанеш некой смок;):pxD
     
    sm0uk3r71 харесва това.
  10. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    [​IMG] имам си най-сетне всички цъкалки [​IMG]

    че какво им е на смоковете [​IMG] [​IMG]
     
    raycheva75, [[Fermerkaa]] и desi232 харесват това.
  11. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    УРА!!!!!!!:cry::D
     
    Valkaaa76, toni_atb и -niksan- харесват това.
  12. -мимито-

    -мимито- Подрастващ автор

    мисля,че е редно след цялото безумие да пуснат веднага да си разменим цъкалки, по такъв начин по не малко ще намалят разочарованието ни.
     
    fifi9902 и -niksan- харесват това.
  13. sabchooo

    sabchooo Велик майстор

    Имаш ги и трите цъкалки вече:p, ама по Еконт дали ще стане да ти ги пратя:sleepy::sleepy::sleepy:
     
  14. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    За цъкалки не знам ма за каки ш са навият,хех
     
    sabchooo харесва това.
  15. raycheva75

    raycheva75 Младши експерт

    Честито на спечелилите всички цъкалки. Аз си оставам с 2 - езерни чудовища. Другите така и не ми се паднаха. Последно хвърля въдицата малко преди да свърши куеста.
     
  16. Doremi

    Doremi Старши болярин

    От 18 премиум стръв:

    1. Златиста пъстърва (за 1 рибка):
    IIIII
    - 5 бр., награди: 5 стръка, 3 купона 12 часа, 6 пролетен венец, 1 езерно чудовище и 4 банана

    2.Дъгова пъстърва (за 2 рибки):
    II - 2 бр., награда: 4 супер тор

    3.Костур (за 4 рибки):
    IIIIIIIII - 9 бр. , награди: 2 х 22 000 ТО

    4.Цецка (за 5 рибки):
    II-2 бр. - не събрах 5 за награда.

    Не съм доволна. Играх заради цъкалките, а то не само ги няма, а и нищо съществено, освен 4 банана, 3 купона, 1 чудовище. На пролетния венец в първия момент се зарадвах. Да, ама пък колко дни аз не мога да си вземам точките от полето, за да събирам стръв.... Аз с него не мога да си компенсирам загубата. Като цяло играх с обикновена примамка, събрала съм всичко за реда, но за експеримента пробвах с премиум и откъм експерименти вече ми е задоволено любопитството, за разлика откъм награди - за съжаление, много съм разочарована. Това с мерника и наградите беше една тотална простотия, която вместо да привлича играчите, ги отблъсква (може и да е за добро). Втори път такъв тип куест аз няма да започвам. За тези 4 супертор аз колко ресурс изразходих - включително и ст., храна..... Много постна "пица" и парченцата малки (а някои награди - пържен вятър на скара), ми айде без мен вече!
     
    nivata1 и MARV3000 харесват това.
  17. Valkaaa76

    Valkaaa76 Знаменитост

    Запази едно за ПиТ. Ще менкаме.
     
    raycheva75 харесва това.
  18. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    :D;)
    буря не ми разваляй бизнеса ще ядеш какалашкатаxD
     
  19. 0246

    0246 Обитател

    Аз си останах без чудовище, но затова пък се напълних с венци. Много тъпо измислено :wuerg:
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  20. raycheva75

    raycheva75 Младши експерт

    Ок. Когато дойде ще разменим. Ти какво имаш в повече.