Дискусия:За риба!

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Каспаретка на 26.6.15.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. 0246

    0246 Обитател

    Аз имам над 850 бр., но все пак сме зависими и от другите изскачащи, нали ;)

    И имам предложение - да започнем да играем за ъпгрейди на съществуващите небесни редове. В началото идеята беше конструктивна и внесе приятно разнообразие, но положението вече започва да излиза от контрол. Аз имам 22 страници редове o_O и дори не съм играла за всички възможни от последните куестове.
     
    Последна редакция: 26.6.15
    tanyamery, Zlobara, milkoga1 и 2 други харесват това.
  2. desi232

    desi232 Посланик

    на мен много малко ми изкачат машинна част
     
  3. anych

    anych Младши експерт

    Интересен и разнообразен е куста, на мен ми харесва. Ще се правим на рибари :D Наистина се искат прекалено много машинна част, но поне се надявам наистина да изскача повечко. Аз имам 300бр., не е много, но не е и малко. Лошото е, че всичко е изскачащо. Докъдето я докарам - до там :)
     
    sinsi88, MARV3000, milkoga1 и още 1 човек харесват това.
  4. sahara83

    sahara83 Познавач

    Аз имам към 600 части и т. като си действам бавно и славно имам да отварям още доста сандъци от постоянните куестове ,така че ще изкарам и още ако се наложи.Като минеш 80 ниво, а аз съм 86 всичко става по лесно.:)
     
    черешка харесва това.
  5. crazyfreak82

    crazyfreak82 Младши експерт

    Едно нещо не разбрах-КАКВА е разликата ако се използва обикновена стръв,а не премиум???????????????????????????????
     
    MARV3000 харесва това.
  6. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

     
    Famine, Силвия, -niksan- и още 1 човек харесват това.
  7. MARV3000

    MARV3000 Ветеран

    Така, а кой ще каже в обори влизат ли производства, или не!
     
  8. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    За сега - не.
     
  9. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Загледайте се в скоростта на движението на кръга при двата вида примамки:

    [​IMG]....................[​IMG]
     
    Famine, [[Fermerkaa]] и MARV3000 харесват това.
  10. desi232

    desi232 Посланик

    едната е по бавна
     
    черешка харесва това.
  11. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    Да, по- бавно се движи кръга на премиум стръвта. Шансовете да получиш по-добър улов с премиум стръв е по- голяма. След като машинните части участват като елемент от евента изкачането им ще е завишено
     
    черешка, Valkaaa76 и desi232 харесват това.
  12. desi232

    desi232 Посланик

    дано да е така
     
  13. kalimaj111

    kalimaj111 Прохождащ

    цъкалките само от Златиста пъстърва ли ще се падат:(
     
  14. AIDA_78

    AIDA_78 Главен болярин

    Оффф, това можеше да го видя преди да напляскам само производства, нали?! :sleepy: Както и да е. Имам малко над 1100 машинни части, но все пак и ще се подаряват (доколкото разбрах). Дано и изкачащите да са на ниво, та да уловим все някой рибок.
     
    черешка харесва това.
  15. zwezdi4ka

    zwezdi4ka Board Administrator Team Farmerama BG

    Третата да, втората е и от дъгова пъстърва, а първата и от костур (в таблицата са посочени най-отдолу на всяка риба).
     
  16. kristi_ok

    kristi_ok Стажант

    ако спира както спира колелото си е само набутване а на късмета да се разчита само си е простотия. поне само с машините части ще се бабутаме
     
    черешка, -niksan- и MARV3000 харесват това.
  17. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    намен лично куеста ми харесва,а наи много ми допада че няма дасе садят хиляди броики:):)мяташ си въдичката иси ловиш рибки:music::music:
     
    fermer4eto77, feniks160, MARV3000 и 3 други харесват това.
  18. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Взимаме палатката кануто и на балкана за лов за костур и пъстърви,ама сега не е ли забранена пъстървата заради хайвера.
     
    sinsi88, desi232 и черешка харесват това.
  19. _Gem_

    _Gem_ Младши експерт

    Да, даже е много добре, като сложиш и мармалади.

    При мен най-много предмети изскачат от сеене, по-малко от дървета и най-малко от обори (купите са дървото).
    При вас как е?
     
  20. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    На малки полета сеене на бавно растящ над 18 часа,на острова дървета само и купите на дървото изпълнени до 15 процента двете.Дава ми изскачащи над 135-140 бройки на първо обиране при започване на задачата.
     
    sinsi88, черешка и Valkaaa76 харесват това.