Дискусия: За риба II

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 15.1.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Щрауси обикновени мразя шарении :)
     
    desi232 харесва това.
  2. tani1980

    tani1980 Полубог

    В интерес на истината, не знам точно каква е , но обикновено е някъде по средата. Та моите наблюдения са че повече хвъркати излизат от обикновени дървета и обори, отколкото от подобренията.
     
  3. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Пробвах и цветни, и обикновени животни. не видях разлика.
    За дърветата нямам наблюдение, чувала съм го това за обикновените и ххл, ама понеже отдавна нямам проблем с изскачащите - не си правя труда да разхарвам ххл-ките.
     
  4. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Само Харита ти в главата ;):p:p
    ПП: По темата - още стягам такъмите, че хубавите работи, бавно стават, та...после ще избухна xD
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  5. maurika

    maurika Активен автор

    незнам как става това ботато нещо при вас каквото и да сложа все тая нищо и xxl и обикновенни и обори какви ли дали зеленчуци или китки нищо и този път няма да стигна до цъкалките от предния куест та камо ли до нещо ново:-( :-( :-( :-( в такива моменти ми идва да я зарежа тая ферма то бива каръщина но това в моята е уникум
     
  6. tani1980

    tani1980 Полубог

    Аааа моята е скръндзава, особено когато става дума за тайнствени стръкове и обори.Тогава нищо свястно не се пръква.По принцип ръчкам червени рози, а за оборите по избор.По принцип е добре да можеш да ги обираш два пъти дневно..
     
  7. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    само дето забравяш, че перата излизат само от обори , така , че никакви тактики не могат да ти помогнат
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  8. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Кат гърмиш глей си по близу ду Смоук чи и липсооот силни усещания да я заредиш с адреналин xDxDxDxD
     
  9. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Цък. То там че пеперуди има - така е, ама от тях перца не очаквам ;).
    А в момента съм на вълна да направя малко повече кълбета дим :p.
     
  10. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Не знам какви ги вършите но за 1 ден игра и 2 обирания на около 65 обора - включва и производства и таинствени обори едва събрах за 1 луксозна и 2 премиум стръвчица а не се бъхтя като вас да садя скапаните и напълно безползени карамфили - садя си гъби тиквета на на тропиците - кактуси. Дървета имам и обикновени и подобрения. За 2 обирания на дървета и 2-3 обирания на полета имам 203 кукички и 100 диска. А перцата са ми едва 9. С тея дето съм ползвал - 24 броя - значи общо 33 перца. Не мисля че са разпределени по равно. Що се отнася до улова - с луксозната - 3 риби меч. С премиума 2 пъти по 3 рибки балон. Купих си дърветата оборите и стикера. Понеже при предния улов хванах редчето сега искам цъкалките ама май няма да ги бъде. Надявам се да имам монетки за палачинките за храната и торта. За другите не мога и да мечтая. То бива бива ама то на нищо не прилича!
     
  11. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    KARAKONJO, а купите ти качени ли са на дървото на мъдростта? това оказва голямо влияние.
     
  12. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Еее, то от БП зависи колко силно "ще изтрещя" xD

    Бре, н'ъл закри сезона? Щом още ще мяташ въдицата...тъкмо да изправиш мерника :p

    ПП: Наздраве с многоточието!
     
    Последна редакция: 19.1.16
  13. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    тц.................ама сега ми светна мойте пера при теб дошли затуй си близнилxD
    има ловят се на 2 лг ама мъ мързи xDвече ищах няма;)
     
  14. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Да качени са ми купите, Растителната е на 15 ниво животинската на 13. При предния риболов бяха и двете на 12 ниво но съществена разлика не забелязвам.
     
  15. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    говорим за фул
     
  16. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Те пак бая са ти пуснали, кат та знам сигур си ги пробвала и без да ги нахраниш:p
    Ако Харитата са ти от него със сигурност си е прибрал някое друго перце за комисионна;)

    п.п. Едно сравнение да метна между мойта ферма и тази на жена ми, та и двете са с почти едни и същи подредби (разликата е минимална, жена ми е с 3-4 секвои повече), с качени купи на фул и без Харита, едно и също е ядено преди обиране и редовете с бонуси са ни еднакви и стават по едно и също време. Резултата след две копания е 345 куки и 333 диска при жена ми, на 288 куки и 276 диска при мен:eek:o_O логика йок.

    п.п.2 Питане към Тайфуня - Байо като си бил само на секвои, а от тях винаги изкача, за чий са ти били тая рота Харита? ко беше боцнал обикновенни дървета вместо тях сигурно щеше да изкараш повече;). При животните вече е друга бира, там си оказват значение.
     
    Кобрелия и desi232 харесват това.
  17. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Прай ми кеф да заграждам секвойте с човечета,пък и надали пущат еднакво със и без харита,специално зарад Ванюш засякох перата та пусна 129 бройки,някой обор даде па 2 пера сигур съм оскубал щрауса по яку xD

    Извинявам се предварително за двупостието но забелязах една лека подробност......та тая рецепта за палачинка дето я дават награда как да я правим при положение че върви със свързващ продукт шоколадов сироп,пак идиотски работи брей,кво да купувам сироп от пазарът ли-.-:wuerg:
     
    Последно редактирано от модератора: 20.1.16
    [[Fermerkaa]], bayVasil и desi232 харесват това.
  18. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    То на тях и на купите не можеш им сметна кога какво ще даде и това мен лично ма дразни. Увеличава шанса с % да ти изскочи (примерно едно перо) от нещо (примерно от 10 кокошарника, това само БП си знаят на кой евент колко са), Харито е 5%, ако се сборува на 20 Харита, прави 100%, това ще рече ли, че със сигурност ще ти изскочи едно перо от 10 кокошарника или общия % (зложения от БП + 20 Харита ще е равен на 200%, демек 2 пера от 10 кокошарника, ако е така може и да се получи близнене).
    Като цяло има ефект от тях но колко и при всички еднакъв ли е, не е ясно а и няма и да ни бъде разяснено, колко са отворили кранчето от БП.

    От първо ниво на занаята мармалададжия е сиропа;)
     
  19. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    От първо ниво на занаята мармалададжия е сиропа;)[/QUOTE]
    Бъркаш байо,от първо ниво е но явно е давана някъде награда,в само една ферма я имам у другите йок,не се дава при отваряне на занаята не се и предлага в магазинът за покупка,тъй че както казах пак идиощинта на БП,рецептата не става за друго освен украса,или пък трябва да си купуваш сироп от пазарът......
     
    desi232 харесва това.
  20. bayVasil

    bayVasil Знаменитост

    Аз за сиропа я имам ама от къде е идея си нямам, а за палачинките я нямам, та ще ми дойде идеално, тя беше преди години от евент а аз тогава бях сигурно най-мързеливия фермер;)xD
    то от пазара може да ти легне и по-евтино, като си направиш желето, после сиропа и то работата отече;)
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.