Дискусия: За риба II

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 15.1.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. -Youstink-

    -Youstink- Подрастващ автор

    Хич не ми върви на това събитие... Лесно се улучва Перфектното място, но просто трудно се събирама за хубава примамка. Тази сутрин обрах цялата си ферма (Горска поляна, Пусто поле, Основно поле, Бахамарама - Дъждовна гора и Плантация) и взех около 80 кукички, 20 перца и 25 метални диска... Е? Закъде по-напред? Имам 65 монетки, а е втория ден на събитието.
     
  2. -Youstink-

    -Youstink- Подрастващ автор

    Само да попитам:
    Ако взема Тайнствения строител от събитието в петък, събота или неделя пак ли имам шанс да спечеля ново животно, ако се пусне такова по време на самия евент, в който строителя ще се купува?
     
  3. nady111

    nady111 Прохождащ

    Здравейте,някой може ли да ми прати перца? nady111 благодаря
     
  4. Ceco86

    Ceco86 Прохождащ

    Поредната игра на Bigpoint в която нещата не са като хората. Гледат само как да изкарват пари от абсолютно всичко в играта и както винаги дават погрешна информация. МОЛЯ оправете си таблицата за луксозна примамка и си добавете в идеалната зона и рибата ПАПАГАЛ, защото това че дава само първите 3 риби са пълни глупости !!!
     
    sabchooo, tani1980 и nady111 харесват това.
  5. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    От строителя от събитието (независимо кога си го взел) може да вземеш животно до броненосец включително, следващите животни (лебед и видра) не са включени в него.
     
  6. gadost

    gadost Подрастващ автор

    от оборите ми се паднаха - кокошки,пуйки,пчели и гълъби !!! Направо супер ! А от загадъчните на Бахама 2-карамбола xxl,какаово xxl,2-рожков xxl и един боабаб !
     
    Последна редакция: 19.1.16
  7. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Не очаквам, че БП ще направят корекции до края на събитието. Има несъответствие между таблиците и зоните. Освен това, зоната за добро място от външната страна на идеалната зона, я третира като неподходящо място. Надявам се да направят корекции в бъдеще.
     
  8. mirandas

    mirandas Подрастващ автор

    И аз имам нужда от перца...благодаря предварително...и при мен много бедно е всичко...
     
  9. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    е в това е истината :))))))))))
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  10. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Направих и първото обиране на обори....таа от 128 обора получих 131 пера,малко ли е много ли е.....толкоз даде :)
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  11. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    ЪЪЪЪ, сори ама нима е възможно от 1 обор/производство да излезе повече от 1 изкачащо????

    П.П. Сега се сетих, че днес като се возих в Трамвая пожарогасителят се казваше ТОРНАДО! Сигурно има нещо общо с изкачащите. ;)
     
    Последна редакция: 19.1.16
    desi232 харесва това.
  12. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Не знам за вас , но при мен металните дискове са толкова зле , че повече няма на къде:mad:
     
  13. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Явно да добре подплатени обори с харита(при това обикновени щрауси) колкото-толкова,време има достатъчно а и като цяло го играя куестът заради рецептата за палачинки,нямам я на едната си основна ферма,но пък като играя на една ферма играя и на другите :)
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  14. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    О, забравих че ти си горд владетел на мноооооого Харита. :)
    Ясно значи!
     
    desi232 и Торнадо73 харесват това.
  15. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Абсолютна закономерност....проверих друга ферма с отворени на макс купи е но без харита,та само 74 перца от пак 128 обора щрауси....та мисля коментар дали са полезни харитата или не е излишно да се прави :)
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  16. vaselakisela

    vaselakisela Прохождащ

    здравейте
    може ли някой да каже от оборите и стръкчетата какво може да се падне
    вече съвсем ги обърках с тези наименования
    благодаря предварително
     
  17. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    от оборите - до броненосец вкл., от стръковете - грейпфрут и съответно хвойна

    т.е. са предпоследните издания, но все може да се падне нещо, което още не е било разрепешно при ПиТ
     
  18. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Аз пак имам въпросче....Тези безплатните 20 кукички, перца и дискове който са за деня.получава ме ли ги???? Кога се получават, че нещо ми се губи този момент изобщо не ми е ясно..o_O Благодаря
     
  19. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Трябва да ти бъдат изпратени от съседи и приятели.
     
  20. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    Т.е. не можеш да получиш повече от 20 безплатни подаръка от съседи/приятели.

    П.П. От загадъчните - оборите скръб, стръковете за фермата и те (все пак една скоруша все още се брои за читаво дърво), но бахама стръковете - грейпфрут, баобаб, папая ххл, манго ххл и смокиня ххл; че бахамските наклониха везните да съм доволна като цяло.
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.