Дискусия: За риба II

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 15.1.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Дан са засилиш и да измъкнеш с въдицата 3 вълкаxD
     
    [[Fermerkaa]] и Мариана07 харесват това.
  2. danislavova

    danislavova Стажант

    А знаеш ли какво е при -16xD
     
  3. KARAKONJO

    KARAKONJO Адмирал

    Аз с триста зора събрах за 1 премиум и 2 луксозни примамки - с 1-а 3 риби балон с двете - 1 път 3 октопода и 1 път по 3 от рибите меч, купих си рецептата за палачинки и цъкалката езерно чудовище дано до неделя събера за храната и другите две а новия рибарски ред - ако го достигна - цъкалките ще са на ПиТ ако има добри хора да разменят/подарят.
     
  4. -Youstink-

    -Youstink- Подрастващ автор

    Взех бананите, супер тор и пайовете. Следват парти билети и звездички.
     
  5. kle71985

    kle71985 Активен автор

    моля за перца

    nik kle71985
     
  6. dnids

    dnids Младши експерт

    моля за перца

    nik dnids
     
  7. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Макар и рядко и при нас е ставало -16, но честно казано съжалявам ги хорицата от Северна България.
    За риболова, добре, че стария ред съм го взела преди, сега ми остава да взема първата цъкалка и ако е рекъл БП, ще мисля за другоxDxDxD.
    НА СЛУКА!
     
  8. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    Ми ако подхвърля някое друго броколи може и да хвана, кой знае! ;)
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  9. [[Fermerkaa]]

    [[Fermerkaa]] Посланик

    Значи! Меткаш броколи, 'фащаш вълци 3 броя. След т'ва пра'иш 3 дупки, топваш им опашките и чакаш да фанат рибата. xDxD:p
     
    Мариана07, bayVasil и Торнадо73 харесват това.
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    xDxDxD, голямо чакане ще пада.
     
    Мариана07 харесва това.
  11. Annabelx

    Annabelx Велик майстор

    Може ли някой да ми изпрати перца?
     
  12. OIUYT51

    OIUYT51 Прохождащ

    Моля за перца. Ника е същия.
     
  13. joujoujouj

    joujoujouj Полубог

    Ами, ако се позагледа човек по-внимателно в тази "таблица" ще види на каква примамка, в каква зона, какъв улов може да очаква:

    [​IMG]


    Всъщност, че не ги е еня, съм съгласна, но вероятно гореизброените "екстри" оказват влияние, а вида на стръвта определя групата водни обитатели, от която вече на базата на любимия на всички ни "случаен принцип", нещото се хваща на въдицата, съобразно мястото, където е хвърлена тя. Излиза, че късметлиите могат да хванат марлин на всякаква примамка и навсякъде! ;)xD

    А ти, скъпа, си просто карък :p
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  14. nasko72

    nasko72 Младши експерт

    Някой да има перца?който има желание и възможност да праща благодаря предварително:)
     
  15. 4orela

    4orela Младши експерт

    Търся перца ако има някой възможност да помогне.Благодаря
     
  16. нели76

    нели76 Стажант

    Здравейте на всички.Имам проблем с подаръците от ,,риболовния магазин,,.Не ми бяха отчетени закупените ,,езерно чудовище,, , ,,рибно забавление,, и ,,най-добри приятели. нели76 ID: 45900801
     
  17. zorro58

    zorro58 Главен болярин

    е да , но с луксозната като уцелиш марлин , ти отчита 3 броя, не един и съответно ти дава 75 звезди
     
  18. mushnuk

    mushnuk Жива легенда

    А опита ли рефреш/релогване в играта?
     
  19. Торнадо73

    Торнадо73 Пазител

    Посли Марианка понеже мноо времи чака вълкът та вечи е малку съдистъ улавя го за опашката завърта го неколко пъти и футатааа към нибету.....да и ловял летящи рибиxDxDxD
     
    Мариана07 харесва това.
  20. maurika

    maurika Активен автор

    Брей затова ли днеска дребен улов щот е много студено при нас е ами да бяха пуснали и пингвини за развъждане щеше да е по на сметка;):D:D
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.