Дискусия: За риба II

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от Кобрелия на 15.1.16.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    да добавя за мрънкащите:) повечето имат по няколко ферми примерно може да направят така,на основната вземат редчето и ако магат някоя цъкалка а от другите вземат останалите цъкалки,това според мен е по лесният начин вместо дасе мъчите да вземете всичко от една ферма,и после на пит сиги пращате и сте готови:)
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  2. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Добре, че сподели, едва ли някой се сети за тази тактикаxDxDxD, какво си мислиш, че играчите с голям опит не знаят какво да правят ли, със сигурност вече са напълнили склада с цъкалки и без твоя съвет, на това се надявам, че ще има и за нас:p.
     
    kosdas харесва това.
  3. kosdas

    kosdas Анализатор

    и аз тъи се надявам направете по повече
    иначе не се оплаквам от падащи доволен съм ма нещо не ставам за рибар се нацелвам наи малките точки основно раци и некво дет още немога го определя риба ли е или папагал
     
  4. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    много е смешно да знаеш аз това го написах точно за играчите със голям опит;)
     
    *iovana*, mushnuk и kosdas харесват това.
  5. kosdas

    kosdas Анализатор

    имаи предвид че някои хора може да имат и други задължения освен играта
    примерно аз ходя на бар по три пъти на ден и играя още 5 игри
     
    selqna, AIDA_78 и Valkaaa76 харесват това.
  6. tani1980

    tani1980 Полубог

    Да ти имам задълженията.... xD
     
    *iovana*, Valkaaa76, sm0uk3r71 и още 1 човек харесват това.
  7. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    то всички имаме зъдължения неси само ти,аз просто изказах мнение
     
    kosdas харесва това.
  8. kosdas

    kosdas Анализатор

    ми в тоя сняг е трудно пък и трябва пия бирата бързо да не замръзне
     
    Valkaaa76 и [[Fermerkaa]] харесват това.
  9. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    други работим и шетаме xDма както е казал народа за всеки влак си има пътници xD
     
    kosdas харесва това.
  10. kosdas

    kosdas Анализатор

    аий сега кой за кво е учил аз за готвач януари и февруари почивам ма май месец и пред коледа жената се чуди дали е женена и дали ще се приберя изобщо до края на седмицата
     
    *iovana*, Valkaaa76 и sm0uk3r71 харесват това.
  11. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    тук е истината:)
     
  12. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Вината не е в нашите въдициxD,от БП си играят с търпението ни:mad:, щом на едно и също място дава различни риби, значи не сме достатъчно платежниxDxDxD.
     
  13. desi232

    desi232 Посланик

    аз вече имам 750т за реда с цъкалките,до края ще събера и за другите неща,и съм само на луксозни,като уцеля най-голямата ми дава 75 т
     
    [[Fermerkaa]] харесва това.
  14. desi232

    desi232 Посланик

    и аз не съм плащала,просто късно сложих оборите.както винаги хахах :p
     
  15. maurika

    maurika Активен автор

    Здравейте рибари:) :) днес след като оскубах патките и пуйките съм добре най сетне хванах риба меч и октопод:-D но не се целих плюснах ей така:) :) наслука отивам да пооскубя гъските:-D :-D
     
  16. -Youstink-

    -Youstink- Подрастващ автор

    Купих стария ред от небесната градина вече. 500 монети за него. Взех загадъчните стръкчета и тайнствения строител, стикера, супер храната и купона за помощната техника. Следва супер тор и пай от Пинки Пай и след това вероятно ще събирам за златните банани. Ако не е свършило събитието след това каквото друго мога да докопам и край. :D

    ПП:
    Рецептата е последна, сигурно няма да остане мегдан за нея, а и не ми трябва.
     
    Мариана07 харесва това.
  17. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    При мен, където и да цопна, все омари хващам:mad:.
     
    kosdas харесва това.
  18. kosdas

    kosdas Анализатор

    и аз почвам а търся у феиса рецепти за раци
     
    Мариана07, [[Fermerkaa]] и desi232 харесват това.
  19. milkoga1

    milkoga1 Господар

    Ич не ги е еня от БП,ни за купи на дървото,ни за Харита,ни за ХХЛ дървета или подобрения на обори,нито с ква примамка ловиш...Всичко е математически алгоритъм,настроен 1:1000,примерно.
     
    georgiev, -helixme4o- и [[Fermerkaa]] харесват това.
  20. Мариана07

    Мариана07 Старши болярин

    За пръв път играя този тип евент и ми струва доста интересен - ей сега ми се падна един марлин по три пъти :D , а преди него няколко риби-балон и октоподчета. От останалите риби много малко бройки ми пуска. :)
    За сега успях да си взема тайнствените дървета и обори, супер торта и храната, рецептата и стикера. :)
    Относно изскачащите, малко са ми зор перцата иначе от останалите такъми имам доста бройки.
     
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.