Дискусия: Залогът е голям!

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 27.4.21.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Благодаря.
     
  2. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля, успешно летене!
     
    tanyamery харесва това.
  3. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    пенчо пенчооооо o_O кака го е казала, ама съм си седнала на очите, на ушите, не чула, не видяла, че трябва "удвояване на токените надпревара, ъпгрейтите на предмета от събитието и лалогулдените" Чак на последния самолет видях и останах с ъпгрейти наполовина :wuerg::cry:xD
    Какееее има ли шанс да пуснат ъп-четата срещу ЛГ ? :D
    сума ти време му търсих място на това огромно чудовище и сега ще ми играе на куц крак >:( Да можех да върна часовника назад ... чичко БП не дава. Размахва ми пръст xD
     
    Bamze харесва това.
  4. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Не си само ти аз поне на последният токен ми светна лампичката и взех Х 2
     
    ПЕПЕЛЯШКА, dedoto и .TAINNA. харесват това.
  5. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xDxDxD много сме готини нали xDxDxD
     
    -dd76-, tanyamery и dedoto харесват това.
  6. kalimaj111

    kalimaj111 Прохождащ

    Нали ъпгрейтите са 6 броя, два пъти ги удвоих, на 4 самолет не ми позволява да ги удвоя, защо?
     
  7. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Добър вечер,
    В 4-тата надпревара няма награда ъпгрейд за доматен самолет.
    Последната награда в нея е ред в небесната градина. (И не може да бъде взет 2 пъти.)
     
  8. kali1164

    kali1164 Прохождащ

    Благораря:inlove:
     
  9. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Наградата не си струва да се ядосвам
     
    ПЕПЕЛЯШКА, dedoto, .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  10. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Моля, за нищо.
     
  11. buba62

    buba62 Главен болярин

    Тази сутрин приключих. За мен събитието беше спокойно и възможно без бонуси, влагане на ресурси.
    Остана да видя дали спечелените загадъчни ще дадат нещичко, медузи и дърво Капок си нямам още, за това се "боря".

    П.П. Имам си дърво Капок :music:, но за оборчето за медузи ще трябва да почакам, но все някога и то ще ми се падне, бърза работа нямам xD, фермата няма да избяга xD.
     
    Последна редакция: 3.5.21
    eva-mina, -dd76-, ПЕПЕЛЯШКА и 2 други харесват това.
  12. ka-linka

    ka-linka Пазител

    Не съм приключила още, днес си направих една екскурзия без игра, довечера късно или утре сутрин ще завърша без нерви. Капок ми се пръкна, сега метнах 16 стръка за криво дърво, 4 обора за сънливци и 5 за медузи. Дръвчето го нямам, медузи имам еднички, ама още едни няма да са ми излишни, сънливците все още са мираж за моята ферма. Стискайте палци да ми се падне от всичкоооооооо / широкана xDxDxD/
     
    лудакрава1, .TAINNA., eva-mina и 3 други харесват това.
  13. .water.

    .water. Адмирал

    С последната реколта ще мина и 5 та надпревара без плевни без ресурси бавничко празнично ако стигнат китките ще удвоя гулдените ако не здраве да е то да бяха 50 ,че да се засили човек ама за 5 айде няма нужда да си сека секвоите.Иначе събитието беше хубаво все още не са го прецакали и него ,хубав ред достижим за всеки .Значи ако искат БП могат да направят нормални събития с не лоши награди ,за да е наистина забавление и релакс.
     
    mimi123123456, dedoto, лудакрава1 и 7 други харесват това.