Дискусия: Есенна магия

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 24.11.20.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.
  1. riomde

    riomde Активен автор

    ID: 11204618
    riomde
     
    -dd76- харесва това.
  2. terminatora78

    terminatora78 Активен автор

    На мен се падна немъртво съкровище,плевачка и танц на листата но сега събирам за два нощни куеста там има награда такава сандък чудо пиколо общо съм видял да са три нощните които го дават постоянни са но не знам за всички играчи или от определени нива.
     
    .TAINNA. харесва това.
  3. kakata13

    kakata13 Ветеран

    Тези два пълнолунни куеста ги пуснаха преди около месец и са за всички независимо от нивото
     
    pepa551 и .TAINNA. харесват това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    При определени нива са: Алпийска катастрофа - 228 ниво, Спомени от миналото - 225 ниво, Истории за супергерои - 231
    https://board-bg.farmerama.com/threads/Куестовете-в-читалището.2257/page-18#post-182332

    Какааа, батееее сееш заблуди а xD да ти дам очилата на Пенчо? o_O Пенчо бре чети xD
     
  5. terminatora78

    terminatora78 Активен автор

    има и други куести където го има от изброените но сигурно са за по високи нива а нивата не се вдигат лесно.
     
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Казваш "Има" това значи ли, че знаеш със сигурност? Разгледай линка в поста ми. Там са описани всички куести в читалището :)
     
  7. terminatora78

    terminatora78 Активен автор

    В тези видях ако добре съм гледал Чудовищни детегледачи,Най-добри приятели завинаги,Ваканцията на Лени,Гладен дъб.но нивата не ги знам.
     
  8. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    https://board-bg.farmerama.com/threads/Куестовете-в-читалището.2257/page-18#post-182332
    за втори път ти го давам. Сам разгледай куестовете. За всеки куест има нивото, на което се вижда :)
    Пенчо бре чети :D

    п.п. От сандъците Шоу с пого стикове, 2 бр. Забавно плуване, Приказни термални извори, Вечно търсене на съкровище, Плевачка. Можеше и по-добре да бъде :) Танствените дървеса, тополи всякакви размери, зах.кленове, уолемии, скоруша и бадеми. За топ 3000 толкова xD
    А загадъчните куп глупости. Сини сойки за тях бяха 16 загадъчни и нито една не прелетя. Кой знае къде са митнали :D От другите рисове, невестулка и някакви дето ги имам в изобилие xD
    Нека има в склада. Чистач нямам xD
     
    Последна редакция: 3.12.20
    gigi_421 харесва това.
  9. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Благодаря за подаръците!:)Получих Харитата и купона:), но ЯМЧ не:(. Не ме разбирайте погрешно, моля! Аз и на тези подаръчета съм доволна-особено на Харитата:):):):inlove::inlove::inlove:.
     
    Последна редакция: 4.12.20
    .TAINNA. и milena7004 харесват това.
  10. ПЕПЕЛЯШКА

    ПЕПЕЛЯШКА Обсебен

    Предпочитах: ЛГ дърво, вълшебна шапка, букет цветя
    действително: вълшебно дърво, подаръчен пакет, фестивал на светулките, мултифункционален гений 2 бр, унищожител на червеи
    от дървета и обори, точно каквото очаквах, само боклуци>:(.
     
    ZORBA13, dedoto и .TAINNA. харесват това.
  11. kakata13

    kakata13 Ветеран

    Както terminatora78 го е написал разбирам че става дума за последните два пълнолунни куеста в които също има сандъци Пиколо а за тях се иска 3-то ниво
     
    milena7004, [[Fermerkaa]] и .TAINNA. харесват това.
  12. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    а, това съм го пропуснала o_O извинявай каке, ако искаш напиши моля те в обмяна на опит от кои куести се взимат сандъците Пиколо. Оказа се, че има места, които и аз не съм си отбелязала :)
     
    kakata13 харесва това.
  13. .water.

    .water. Адмирал

    При мен са комши :oops:цяло ято вече станаха.Ако за разрешени на ПиТ ще метна една през плета.
     
    .TAINNA. харесва това.
  14. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    xD моля те не ме замеряй с тях, имам 3-4. Дай на някой, който няма :D Впечатлих се от това, че 16 загадъчни не дадоха сойки а други глупости. Сигурно сойките са решили, че нямам нужда от повече и увеличиха ненужните обори;) Нищо, нека има :D
     
    Последна редакция: 6.12.20
    -dd76-, dedoto и .water. харесват това.
  15. gigi_421

    gigi_421 Експерт

    Благодаря за коректността! Получих всички награди от нашата мини игра. :inlove::)
     
  16. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Не всички:p
     
    bubolina8, .TAINNA., tanyamery и 4 други харесват това.
Статус на темата:
Не е отворено за бъдещи отговори.