Дискусия: Есенен фестивал

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 15.11.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. Не съм част от екипа, но на мен ми прилича на бъг в клиента. Както и написах в другата тема, в браузър няма проблеми и такива визуализации, поне при мен.
     
    .TAINNA. харесва това.
  2. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    5 минути не мога да излезна от клиента. Още 7 мин. не мога да влезна през браузър. Сега трябва да бера, защо ли излезнах? Пуснах операта. Ще видя как се вижда топа от там и ще кажа.

    п.п. Точно 30 мин. борба с браузърите. Щом и операта не можа да зареди ... нямам думи.
    Пак влезнах с клиента. Стрелките в топа са изчезнали. Било е бъг.
    А такова чудо с влизане и излизане от играта, такава борба с браузърите отдавна не съм имала.
    Благодаря ти за помощта, за насочването.

    -----
    Дано не ми се скарат за двупостието, но съм изумена. Сега разбрах как са играли руснаците.

    Беседка - Фестивал на реколтата 2023| Страница 6 | Фермерама RU (farmerama.com)

    Прочетох цялата тема. Играят отборно, с флаг мечка, и са наливали огромен ресурс. Как го събират ли? БП да провери. За мен е ясно. Ресурсите не се събират само с реални пари. Не им завиждам, но видях в класацията следното:
    първият е унгарец с ресурс 1.848.801.097.611 , а ресурсът на 500-ния е 18.699.000.088 o_O
    Фрапираща разлика, нали? Според мен БП трябва да помисли как да промени това събитие така, че да могат всички да го играят.
     
    Последно редактирано от модератора: 23.11.23
    Zlobara и червената_шапчица харесват това.
  3. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    И при мен се виждаше точно това , което и при Тайна, но някъде към обяд изчезна. А при мен не беше зациклило. Местише едни нагоре едни надолу, а може и да ги проверяваха точно в този момент
     
    червената_шапчица и .TAINNA. харесват това.
  4. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    сега пак се появиха стрелките, но след рестарт изчезнаха.

    На 4-та стр. руснаците са дали по колко играчи има в класацията и от всяка страна са:
    [​IMG]

    А на 8-ма стр. пишат така:
    Местата в челната десетка бяха разпределени по следния начин:

    унгарци - 1-ви и 4-ти (тогава само 16-ти) поляци - 3-ти и 6-ти (тогава 14-ти и 15-ти) германци - 10-ти (тогава 13-ти и 17-ти)
    И нашите момичета - спечели 2-ри, 5-ти, 8, 9, 12, 18, 22
    и т.н Възхищавам се на вашата всеотдайност, страст и безразсъдство!! :любов:

    Догодина чакаме първото място!!! :p
    Всички участници с малката си победа в голямата игра!!


    Беседка - Фестивал на реколтата 2023| Страница 8 | Фермерама RU (farmerama.com)

    Да му мислим дали ще участваме :wuerg: :( >:(
     
    Последна редакция: 23.11.23
    shiky харесва това.
  5. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Да има ги пак но не ми се прави на всичко снимки ето една [​IMG]
     
  6. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    излез от играта и пак влез или Ф5 за рестарт. При мен така се оправя. Бъг е. Ту го има, ту го няма. Няма как след края на събитието да правят размествания. Ще стане скандал, ако го направят
     
  7. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    точно както писах пакети,бонуси и торове
     
  8. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    Кой налива толкова много пари в нещо виртуално,единствено неща което купувам се броят на едната ми рака.
    Да възможно е с бонуси разни други неща,но има и друго нещо ,да погледнем че всичките тези играчи са с високо нива,значи той не сее за да трупа ресурс,играе с цъкалки.Поглеждали сте в класацията на топ фермерите в продължение на 15 дена аз гледам.
    Играча който е на трето място,за 15 дена стана 3 и дори не беше в топ 10 фермери,какво ще ми кажеш че той с дървета вдигна тези точки .
    Не се опитвайте да заблуждавате хората.
     
    DILQNADELI, .TAINNA. и червената_шапчица харесват това.
  9. fermer4etoo1970

    fermer4etoo1970 Адмирал

    Не отговорих на първия ти коментар неслучайно. Колкото и бързо екипа да забърсва някои коментари, все пак се четат и се помнят. Нека да уважаваме взаимно интелигентността си.
     
  10. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    туй казвам,че не е с дървета и едва ли ползват бот в основната имаше топ в който играча беше въртял колело в продължение на часове и от поле къртеше много добра бройка тогава беше карамфил стойността,която беше предал за тях години пак беше ау, сега има доста повече възможности, както и най- малко двойно време да копаш,а и не копат карамфил, но трябва ресурс , който струва пари, поне за мен са много за някои са джобни,а и време имаше за 2 упражнения
    п.п такива играчи бягат от топ 10 фермери. чувала съм, че голямо ръчкане ставало там
     
    Последна редакция: 24.11.23
    .TAINNA. харесва това.
  11. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Аз не съм платен играч и нямам много благинки. Направих 10 милиарда за 5 часа от амарат. Използвах всичките си парти врътки и супер тор. Може би е имало и по-добра стратегия, аз за това се сетих. Може би от рогати овце и моментно отглеждане щях да изкарам повече.
    И аз съм сигурна, че в основните си ферми не са използвали ботове. Наистина ги проверяват и е имало отпаднали играчи от ТОП заради нарушения.
     
    [[Fermerkaa]], .water., .TAINNA. и още 1 човек харесват това.
  12. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    да и аз ,ако не бях обрала редовете без да искам сутринта преди края със сигурност щях да вляза в топ 500 в крайните редициxDма никой не ми е крив, че съм заспала:oops:
     
    .TAINNA. харесва това.
  13. .water.

    .water. Обсебен

    Как един не каза хубава дума ей така независимо от всичко .Хората са вложили време и ресурс в тази игра ,за да си направят кефа един път в годината .И после сложете бг флаг ами няма да го сложа с какво да се гордея ,че цялата бг тема е осеяна само с коментари за ботове.
     
    sm0uk3r71 харесва това.
  14. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    аз казах бе
     
    .water. харесва това.
  15. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    Как става това моментно отглеждане на животни:)
     
  16. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    Не съм го правила, но мисля, че стигат 5 Арт спрей за цветя.
     
    .TAINNA. и siniger12 харесват това.
  17. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    за това писаха руснаците в тяхната тема. Пет арт спрей са достатъчни за моменталното за животни. Те смятат, че за следващия топ ще минем на животни. Затова да събираме арт спрей и да не ги използваме до топа. Дали? не знам :) Ерата на растенията отминавала :)
     
  18. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    Не знаех че Арт със спрей за цветя- намалява времето за обори, мерси за отговора ;)
     
  19. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    Става въпрос за моментно обиране на оборите от мечки, котки и мишки - обикновени или с подобрения. За целта трябва да имате по 20 броя от неоновите декори за съответното животно, защото всеки декор ускорява отглеждането на мечки, котки или мишки с по 5%, т.е. общо 100%, ако нямате нито един ред ускоряващ отглеждането на животни. Ако имате реда "Неонови обори 7" (ускорява с 10% за 2 часа ) може и с 18 декора. Поставят се декорите на полето и щом са готови се обират и започвате да храните мечки, котки или мишки с обикновена храна - те стават готови веднага както при кестеновия ред. Това е ако нямате реда. Ако имате реда, обирате реда и готовите декори и тогава храните животните. Внимание! Декорите действат ускоряващо само на съответното животно, за което са. Не можете да слагате различни декори или различни животни.
     
    .water., xari_myri и .TAINNA. харесват това.
  20. .TAINNA.

    .TAINNA. Жива легенда

    Това значи ли, че арт спрей не може да се използва за моментно обиране на други животни? Примерно за новите Рогата овца, Говеда Галоуей, Тюронгска коза, Кокошка падована, Шайрски кон, Протестиращо прасе и другите скъпи животни след тях? На полето с арт спрейовете трябва да има животни от един вид? или моментното е валидно само за мечки, котки и мишки?