Дискусия: Есенен фестивал

Дискусията в/ъв "Архив на всичко останало" е започната от mushnu4ka на 15.11.23.

Скъпи форум потребители,

Ако вие искате да се включите активно във форума и да участвате в дискусиите, или искате да започнете своя собствена тема, първо ще трябва да влезете в играта. Моля, регистрирайте се, ако нямате собствен акаунт. Ние очакваме с нетърпение следващото ви посещение във форума! Играйте тук
  1. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    Да бе да.....то така и баба знае.Ще си седиш на 5,5-6 да не се разправямеxDxDxDxD
     
    червената_шапчица харесва това.
  2. Еми....добре. :oops:
    xDxDxD
     
    лудакрава1 харесва това.
  3. -wwall-

    -wwall- Подрастващ автор

    А моите "по-скоро 9млд" влизат ли в класирането,съгласно отговор #35 ?
     
  4. Кобрелия

    Кобрелия Board Administrator Team Farmerama BG

    засега са стигнали до трилион, милиардите отдавна са ги минали.... Поне първия, който има 1 111 111 111 111.. Втория, познат на всички k.tynka има вложени 500 млрд....:p
     
    tanyamery харесва това.
  5. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    Като ги гледам първите във класирането, се чудя дали аз играя същата игра:), какви врътки ползват че правят толкоз стока за топа- някой може ли да ми обясни как стават тез работи.
     
    -helixme4o- и ..koni.. харесват това.
  6. .water.

    .water. Обсебен

    Като ги гледам първите ние сме парцуца:oops::sleepy::sleepy:
     
    xari_myri и Калея харесват това.
  7. До каква стойност на предадената продукция в ТОП-класацията се получават малки награди/сандъчета/?
     
    лудакрава1 харесва това.
  8. mushnu4ka

    mushnu4ka S-Moderator Team Farmerama BG

    Здравей, до 9 402 264 300. Приятна вечер!
     
    червената_шапчица харесва това.
  9. лудакрава1

    лудакрава1 Генерал

    По малко е.
     
    червената_шапчица харесва това.
  10. -niksan-

    -niksan- Обсебен

    На всички българи да съберем стоката, първия няма да можем да го изпреваримxDxD:cry::cry:
     
    tanyamery, dedoto, Zlobara и 7 други харесват това.
  11. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Закъсняха с бъговете, с тези овце и от топ 1000 ще отпаднем.
     
    червената_шапчица и Zlobara харесват това.
  12. presa27

    presa27 Прохождащ

    Интересен ще е този край на топа, като гледам всички ползващи бот ще влезнат в топ 500, който не ползва ще се утешава със следващите награди
     
  13. p_janeta

    p_janeta Старейшина

    В ТОП може да се влезе от някое от другите полета. Има икона в горния десен ъгъл.
     
    Последно редактирано от модератора: 22.11.23
  14. xari_myri

    xari_myri Ветеран

    По принцип- Бъг-Пойнт забраняват на играчи ползващи БОТ да участват във топа, но дали на практика е така това вече само те го знаят.
     
    mimi123123456 и sco харесват това.
  15. DILQNADELI

    DILQNADELI Обсебен

    Това вече е без значение, и без това нямам вече и какво да налея. Нямах време да се занимавам с играта останах без стока, това което имах в моята го налях аз бях до тук .А и нямах и намерение да го играя тази година да си призная, но пуст гъдел един съсед ме попита и аз хайде веднага на хорото. Здраве да е
     
    Zlobara, -niksan-, лудакрава1 и още 1 човек харесват това.
  16. sco

    sco Знаменитост

    БП отдавна не следят за БОТ-ове, иначе трябва да затворят половината ферми.
    Аз затова вече не участвам в ТОП-а. Нямам никакво намерение да се боря срещу банда мошеници и пишман програмисти.
    Доколкото си спомням, преди 2-3 г. и ти беше доста разочарован, но гледам, че пак си вдигнал гарда.
    Искрено ти желая успех.
     
    tanyamery харесва това.
  17. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    кво става пак, ръгам стока гълта,но не отчита
     
    ..koni.. харесва това.
  18. tanyamery

    tanyamery Адмирал

    Тогава като ми блокираха фермата, аз почти се бях отказала от играта и за около половин година не влизах, бях се зарекла и да не купувам нищо, но ето че пак съм тук. Неприятният спомен от ТОПа обаче не ме е напуснал и мисля, че аз скоро няма да участвам в него. Желая обаче класиране в ТОПа на всички сънародници които са решили да опитат тази година, успех!
     
    Bamze харесва това.
  19. ..koni..

    ..koni.. Редовен

    не им се получи удължването на събитието, за съжаление. От 23:00 нещо се бъгна
     
  20. sm0uk3r71

    sm0uk3r71 Обсебен

    уж до 1 часа пък бега,че и стока ръгнах, туй ще ми е за последно май, да отпаднеш зарад бъг или грешно инфо:mad: